VIDEOŠKOLA KARMALOGIE - FINANČNĚ ZVÝHODNĚNÁ OPĚT PRO ROK 2022


 Jelikož se vám cena VIDEOŠKOLY  loni zamlouvala a mohlo tím pádem studovat více lidí, ponecháváme cenu 12 309,- i letos. Pro nově přihlášené, ale tápající (co to ta karmalogie vlastně je?), máme menší bonus - zasíláme jedno video ke shlédnutí, abyste prostě věděli, do "čeho jdete" a co budete umět.


Původní cena VIDEOŠKOLY byla 2 100,- (VIDEOŠKOLA PRO LAIKY) a 15300,-  (VIDEOŠKOLA PRO KONZULTANTY), TEDY SUMA SUMÁRUM 17 400 Kč, ale už v roce loňském jsme VIDEOŠKOLY sloučili a dáme šanci všem, kteří mají chuť se učit, jsou vytrvalí, ale zatím jim finance na studium nezbývaly.


PLATBU SI MŮŽETE ROZDĚLIT AŽ DO 5 SPLÁTEK. 


Videoškola obsahuje přes 100 videovstupů a je to vlastně KARMALOGIE OD A AŽ DO Z, včetně výkladu Hvězdných karet a doplňkových materiálů. Na závěr vašeho studia očekávejte písemnou zkoušku a CERTIFIKÁT Karmaloga - konzultanta.


- přihlásit se může každý

- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby

- během studia budeme spolupracovat

- vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti

- videoškola Karmalogie má kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)

- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně

- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga  konzultanta

-tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití.


,,Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi. "


Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku, včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale po 25leté praxi, což nemohu říci o některých ,,kurzech Karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.


Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte (pokud máte odvahu)!

Dotazy na: hannah19@seznam.cz

 
 
Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a slouží výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytována třetím osobám.
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode