Videoškola pro laiky


Tento soubor videoinformací pro laiky, kteří se nechtějí Karmalogií zabývat profesionálně, má 4 vstupy a velmi polopaticky objasňuji, co je to karma, jaké karmy existují a jak je ve svém datu najít.


Objednat si Video školu pro laiky  můžete již nyní, a to na zbns@seznam.cz.


Cena je 2100,-Kč na účet 1850285/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno) - po zaplacení částky vám bude Videoškola pro laiky přeposlána přes Úschovnu na vaši email adresu. Součástí bude i Přihláška, kterou podepíšete a oscenovanou zašlete na výše uvedený email. Bez podepsané a odeslané přihlášky nebude akceptováno vaše přihlášení.


Tato Video škola pro laiky je předstupněm VIDEO ŠKOLY PRO POKROČILÉ A KARMALOGY, která obsahuje kolem 100 vstupů - videí, je zakončena zkouškou a certifikátem s mým logem - ochrannou známkou. JIŽ DOTOČENO a možno se přihlásit na zbns@seznam.cz.


Tedy bez absolvování VIDEO ŠKOLY PRO LAIKY není možné se přihlásit ke studiu Video školy Karmalogie pro pokročilé.

Vaše Hannah

VIDEOŠKOLA KARMALOGIE pro budoucí KARMALOGY-KONZULTANTY - ZÁKLADNÍ INFORMACE


- přihlásit se může každý, kdo absolvoval VIDEOŠKOLU KARMALOGIE PRO LAIKY a chce ve studiu pokračovat
- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby- tuto je možno rozdělit do 3 - 5 plateb
- během studia budeme spolupracovat - vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti
- cena jako obvykle 15.300 Kč - na rozdíl od předcházejících běžných škol má videoškola Karmalogie kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)
- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně
- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga konzultanta
- tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití. "Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi."
 
Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale hlavně po 25leté praxi, což nemohu říci o některých "kurzech karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.
 
Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte(pokud máte odvahu)!
 
Rádi vás uvítají Hannah a Zbyněk Nesvadba.
 
Přihlášky na zbns@seznam.cz
 

 

Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a slouží výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytována třetím osobám.
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz