VIDEOŠKOLA KARMALOGIE - FINANČNĚ ZVÝHODNĚNÁ POUZE PRO TENTO ROK

Asi se chcete zeptat, proč je finančně odlehčená jen pro tento rok, že? Důvod je prostý: rok 2019 je rokem studijním, hlavně pro ty, kdož mají domotanou hlavu, nerozumí tomu, co se v jejich životě děje a co se třeba už i stalo a zatím jen na VIDEOŠKOLU šetřili penízky. Původní cena VIDEOŠKOLY byla (VIDEOŠKOLA PRO LAIKY) 2.100,- a (VIDEOŠKOLA PRO KONZULTANTY) 15.300, TEDY SUMA SUMÁRUM 17.400,. ale v tomto letošním, studijním roce jsme obě části vyjímečně sloučili a dáme šanci všem, kteří mají chuť se učit, jsou vytrvalí, ale zatím jim finance na studium nezbývaly.

CENA, KTERÁ PLATÍ PRO CELOU VIDEOŠKOLU (POUZE LETOS) JE TEDY NEJEN ZAJÍMAVÁ ALE OBSAHUJE VŠECHNA ČÍSLA LETOPOČ. 2019 - TAKŽE ZAPLATÍTE 12.309,-. PLATBU SI MŮŽETE ROZDĚLIT DO 3 AŽ 5 SPLÁTEK. 

Videoškola obsahuje přes 100 videovstupů a je to vlastně KARMALOGIE OD A AŽ DO Z, včetně výkladu Hvězdných karet. Na závěr vašeho studia očekávejte písemnou zkoušku a CERTIFIKÁT Karmaloga - konzultanta.

- přihlásit se může každý
- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby
- během studia budeme spolupracovat - vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu       odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti
- videoškola Karmalogie má kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)
- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně
- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga  konzultanta

-tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začtene přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití.

,,Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi. "

Uporozňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku, včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušnostmi, ale po 25leté praxi, což nemohu říci o některých ,,kurzech Karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.

Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte (pokud máte odvahu)!

Dotazy na: hannah19@seznam.cz

Videoškola pro laiky


Tento soubor videoinformací pro laiky, kteří se nechtějí Karmalogií zabývat profesionálně, má 4 vstupy a velmi polopaticky objasňuji, co je to karma, jaké karmy existují a jak je ve svém datu najít.


Objednat si Video školu pro laiky  můžete již nyní, a to na zbns@seznam.cz.


Cena je 2100,-Kč na účet 1850285/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno) - po zaplacení částky vám bude Videoškola pro laiky přeposlána přes Úschovnu na vaši email adresu. Součástí bude i Přihláška, kterou podepíšete a oscenovanou zašlete na výše uvedený email. Bez podepsané a odeslané přihlášky nebude akceptováno vaše přihlášení.


Tato Video škola pro laiky je předstupněm VIDEO ŠKOLY PRO POKROČILÉ A KARMALOGY, která obsahuje kolem 100 vstupů - videí, je zakončena zkouškou a certifikátem s mým logem - ochrannou známkou. JIŽ DOTOČENO a možno se přihlásit na zbns@seznam.cz.


Tedy bez absolvování VIDEO ŠKOLY PRO LAIKY není možné se přihlásit ke studiu Video školy Karmalogie pro pokročilé.

Vaše Hannah

 

VIDEOŠKOLA KARMALOGIE pro budoucí KARMALOGY-KONZULTANTY - ZÁKLADNÍ INFORMACE


- přihlásit se může každý, kdo absolvoval VIDEOŠKOLU KARMALOGIE PRO LAIKY a chce ve studiu pokračovat
- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby- tuto je možno rozdělit do 3 - 5 plateb
- během studia budeme spolupracovat - vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti
- cena jako obvykle 15.300 Kč - na rozdíl od předcházejících běžných škol má videoškola Karmalogie kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)
- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně
- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga konzultanta
- tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití. "Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi."
 
Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale hlavně po 25leté praxi, což nemohu říci o některých "kurzech karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.
 
Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte(pokud máte odvahu)!
 
Rádi vás uvítají Hannah a Zbyněk Nesvadba.
 
Přihlášky na zbns@seznam.cz
 

 

Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a slouží výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytována třetím osobám.
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz