VIDEOŠKOLA KARMALOGIE


Jelikož se vám cena VIDEOŠKOLY  loni zamlouvala a mohlo tím pádem studovat více lidí, ponecháváme cenu 12 309 Kč i letos. Můžete si však vybrat ze dvou částí, první obsáhlejší část je problematika partnerských vztahů, vztahů v rodině, vhodnosti partnerských vztahů, rodinné problémy předané i nepředané. Tato část je za 8 000 Kč.

Druhá oblast se týká pouze zdravotní problematiky, za tuto zaplatíte 4 309 Kč.

 

Pro nově přihlášené, ale tápající (co to ta karmalogie vlastně je?), máme menší bonus - zasíláme jedno video ke zhlédnutí, abyste prostě věděli, do "čeho jdete" a co budete umět.


 


PLATBU SI MŮŽETE ROZDĚLIT AŽ DO 5 SPLÁTEK. 

 

 

Každou část si můžete rozdělit do 5 splátek (zdravotka - 1 splátka 862 Kč, nezdravotka - 1 splátka 1600 Kč). 

 

Celá videoškola obsahuje přes 100 videovstupů a je to vlastně KARMALOGIE OD A AŽ DO Z, včetně výkladu Hvězdných karet a doplňkových materiálů. Na závěr vašeho studia obdržíte CERTIFIKÁT Karmaloga - konzultanta.

Kdo si chce zkusit, co se naučil, vyžádejte si cvičný karmalogický rozbor, který po vypracování můžete zaslat lektorům a ti vám zašlou připomínky. Vše je dobrovolné.


- přihlásit se může každý

- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby

- během studia budeme spolupracovat

- vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti

- videoškola Karmalogie má kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)

- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně

- po absolvování celé videoškoly Karmalogie obdržíte platný certifikát karmaloga  konzultanta

-tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití.


,,Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi. "


Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku, včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale po 25leté praxi, což nemohu říci o některých ,,kurzech Karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.


Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte (pokud máte odvahu)!

Dotazy na: hannah19@seznam.cz

 
 
Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a slouží výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytována třetím osobám.
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode