Co nabízím?

- Osobní konzultace

- Rozbor formou nahrávky

- Videoškola karmalogie více zde

- Knihy Karmalogie více zde

 

OD 1.1. 2020 SE MŮŽETE OPĚT OBJEDNAT K OSOBNÍ KONZULTACI. OBJEDNEJTE SE S PŘEDSTIHEM A NA E-MAIL  hannah19@seznam.cz, POPŘ. ZAVOLEJTE NA MOBIL 721 634 550. NAPIŠTE POŽADAVEK A VÁM VYHOVUJÍCÍ TERMÍN OSOBNÍHO SETKÁNÍ. DLE OBSAZENOSTI SE VÁM POKUSÍM VYJÍT VSTŘÍC.  CENA TÉTO KONZULTACE JE TOTOŽNÁ JAKO CENA ROZBORU FORMOU "NAHRÁVKY".

MÍSTO: OPAVA   

 
 
NAHRÁVKA - Vše nahraji na  diktafon a v poslechové podobě zašlu přesportál www.uschovna.cz na váš email, nebo jako přílohu k emailu. Úschovna vás bude již sama informovat o tom, jakým způsobem – velmi jednoduchým – si nahrávku stáhnout a poslechnout. Nahrávka trvá dle obtížnosti dat 3O až 5O minut. Následné písemné dotazy jsou pochopitelně v ceně. Napište mi datum narození své, rodičů, manžela či partnera  (svatby, rozvodu) a dětí. Budou-li zapotřebí data další, ozvu se. Preferuji také jakékoliv množství otázek, které vás zajímají, lépe se mi pak pracuje a věci jsou konkrétnější - hannah19@seznam.cz
 
Cena rozboru je 1200 Kč předem na účet.
 

 

Vaše datum narození je důležité nejen v osobním životě, ale i partnerském, pracovním, v podnikání  i cestování. Obsahuje informace o všech záležitostech, které se Vás týkají, protože je jedinečné a je Vaše. Stěžejní oblasti, s nimiž nejčastěji lidem pomáhám jsou následující:
 
PARTNERSTVÍ
 
Partnerství je základem Vašeho spokojeného života, protože člověk zkrátka v páru žije. A pokud je v této základní oblasti nespokojen, jsou nespokojeni všichni kolem něj, rodiči počínaje a dětmi konče. My, lidé, máme mnohdy dosti pevně nasazeny růžové brýle, pokud se týkají našeho  partnera a pak, když nastane ta doba, a my je odhodíme nebo ztratíme, prohlédneme tu hordu problémů, které jsme si tímto seznámením natropili a jsme zralí na antidepresiva. Pokud se chcete tomuto vyhnout, navštivte mě, nebo mi napište a já Vám pomohu rozšifrovat skryté záludnosti v povaze Vašeho „vyvoleného“ , abyste sama sebe nevystavila budoucímu nebezpečí. Vysvětlím Vám, co můžete po partnerovi chtít, co ani omylem a jaké má povahové vlastnosti. Zda je pro rodinu, či je velice nespoutaný, zda je to lenoch, či pracant, jestli není agresivní, či ňouma a další záležitosti, týkající se vašeho společného žití. Lépe je tyto věci  „pošéfovat“ před uzavřením sňatku, protože po svatbě se drtivá většina mužů i žen změní a pak je pozdě bycha honit! Ono - datum sňatku je také veledůležité, to si pište!
 
 
 
FINANCE
 
Pokud máte dojem, že dřete jak soumar a peníze nevidíte, podívám se na Vaše datum, co je toho příčinou a poradím, jak na to, abyste se cítili lépe, uměli vydělat, udrželi korunu a nechodili o žebrácké holi. Věřte, že každý problém má řešení a to, co já pokládám za řešení se nachází ve Vašem datu  narození, či v datech spolupracovníka. Tedy není proč plakat!
 
 
 
TRAGICKÉ UDÁLOSTI, NEHODY
 
Mnozí se nemohou vyrovnat se ztrátou blízkého člověka a dříve nebo později si dávají vinu za to, že je ten či onen opustil. Není třeba tápat v nevědomosti a bludných domněnkách! Vysvětlím i tuto citlivou oblast ve Vašem životě a věřte, že se Vám pak bude lépe žít i dýchat! Je velice dobré porozumět tomu, PROČ se to či ono stalo a jakou to vše mělo příčinu. Karma je záležitost PŘÍČINY a NÁSLEDKU…víte?   
 
 
 
NEMOCI
 
Dispozice k onemocnění různého druhu máte drazí také v datu narození. Myslím, že není potřeba, abychom čekali, až nás skolí ta, či ona nemoc! Lépe je vědět, s čím mohu mít problémy, s čím nikoli a problematickou oblast opečovávat, abych se cítil co nejlépe a to co nejdéle, ne? Tuto oblast Vám vysvětlím a navrhnu řešení k Vaší spokojenosti.
 
 
 
PO KOM TO DÍTĚ JE?
 
Ach ty děti……..!!!! Vzhledem k tomu, že máme k posuzování dítěte tendenci velice jednostrannou, poradím i v tomto. To, co je v dítěti dobré, má po mně, to, v čem skvělé není, má po partnerovi, že? Mnoho z nás takto uvažuje a dopouští se zásadní chyby. Dítě je takové, jaké má datum narození. Jsou v něm dispozice, indispozice, povahové rysy, nadání i vlohy. Smysl pro studium, či manuální práci, cit pro manažerskou pozici nebo vědeckou činnost. Je to umělec? Může být herec či tanečnice? A co účetní nebo voják? Ano, i s tím Vám pomohu, neboť je to oblast důležitá, a pokud zde udělá rodič chybu, vymstí se to nejen jemu, ale od dítěte se pochvaly také nedočká! Nejdůležitějším obdobím lidského žití je přeci dětství a mnohá bazální traumata z tohoto období nadělají dospělému jednotlivci mnohé vrásky na čele… a nejen jemu, ale všem, s nimiž se tento člověk stýká. Pokud máte opravdu problém a chcete jej nejen pochopit, ale i vyřešit, obraťte se na mě buď telefonicky, či emailem. Maléry jsou přeci od toho, aby se řešily a ne, abychom je nechávali tak a čekali, že se to nějak usadí samo! Mohou přerůst v nebetyčný problém a vyhnívat pak několik let. A to k Vaší abnormální nespokojenosti! Mnohé záležitosti vysvětlím jednou větou, u jiných potřebuji naopak větší prostor. Pár dotazů a následně mých odpovědí si přečtěte zde, abyste měli představu o tom, co vše, a hlavně, jak to řeším já. Co bytost, to problém jiný…
 
 
POKUD BY KAŽDÝ Z VÁS VĚDĚL, JAKOU  MÁ SKRYTOU KARMU VE SVÉM DATU NAROZENÍ, NEDOPOUŠTĚL BY SE MNOHDY OSUDOVÝCH OMYLŮ… 
 
A patrně by nezabloudil na tyto stránky...

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode