V roce 2021 vyšla v pořadí 12. kniha karmalogie s názvem Žalářník

 

9. kniha karmalogie - karmické numerologie dostala podtitul 

EZOPROSTITUTI ...A JINÍ ŠMEJDI.

Objednávky prostřednictvím emailu:  zbns@seznam.cz

Přikládám malou ukázku:  EZOPROSTITUCE

Proti prostitutkám  vcelku nic nemám, protože je mi jasné, že toto řemeslo vzniklo jenom proto, že „maj chlapi furt málo“. Penis – falus je symbolem velikosti, moci, nadřazenosti nad „malými“, a pokud by tomu kdokoli z vás nevěřil, podívejte se na stavby chrámů, věží a kostelů. Jen s obtížemi by byla autorkou žena, nebo nějaká jeptiška, která má škrpále sedřené od neustálého obcházení nemocných a postižených!
 
Architekti a stavitelé byli odpradávna muži, a proto – čím větší, vyšší a silnější věž nebo kostel či hrad, tím lepší, protože to jsem já, muž a moje chlapská síla!!! Holt, po čem je poptávka, to fičí všude ve světě a sexualita je oblast, která je doménou mužů a jejich chtíčů. A tak se ženy odnepaměti kradly, znásilňovaly, zavíraly do harémů či nevěstinců, neboť byly tak, jako jsou dnes – zboží. A jako ke zboží se k nim mnohdy i muži chovají, protože když zaplatí, tak je jim jasné, že si mohou s tím „tovarem“ dělat co chtějí.
Že je vám to nemilé číst? Že tomu nevěříte? Tak vydržte, protože se k nám do Evropy blíží masa takovýchto lúzrů, kteří mají ženu jen a jen k tomu, aby uspokojovala jejich chtíče, a zachází s ní hůř, jak s dobytkem. A nejenom ženu, ale žel vesmíru i malé děti, mnohdy  sotva  batolící  se.  Nebojte,  dočkáte  se  ... V textu této knihy uvádím o tomto „fenoménu„ mnohé.

     Na druhou stranu není prostitutka, jako prostitutka, i když jedno mají společné: pracují za peníze a uspokojí opravdu každého! Hovořím o ezoterické prostituci, která nabrala obrátek právě loni, v roce 2015.

 

Posledních 80 kusů Nepohádek!

 
V měsíci březnu vyšla pohádková knížka Nepohádky, která je určena nejen vnoučkovi Samíkovi, kterého Hannah svou typickou nesvadbovštinou provází životem a vztahy mezi lidmi z pohledu Karmalogie - karmické numerologie, ale i všem dětem a dospělým.  Vnímavý vnouček se tak dozvídá, jak je důležité myšlení a přemýšlení, a rozvíjí se před ním dosud netušený svět dětí i dospělých. O knížku je tak velký zájem, že v současné době je skladem pouze posledních 80 kusů! Dotisk není v plánu, takže kdo neobjedná, nemá!  Objednávky zde:  zbns@se znam.cz . Cena je stanovena na 280,-Kč plus poštovné, na Slovensko to bude trochu dražší. 

   

 

 

Informace stran mých knih:

 
1)  Karmická numerologie I aneb Jak ven z  maléru NEDOSTUPNÁ
 
2) Karmická numerologie II aneb osudy v rodinách se opakují NEDOSTUPNÁ
 
3) Karmická numerologie III aneb rok 2011 NEDOSTUPNÁ
 
4) Karmická numerologie IV aneb Blbky 
 
5) Karmická numerologie V aneb Dementíci NEDOSTUPNÁ
 
6) Karmická numerologie VI aneb Muži  přece nerodí NEDOSTUPNÁ
 
7) Karmalogie VII aneb S ex podle Hannah NEDOSTUPNÁ
 
8) Karmické nepohádky pro dospělé i děti
 
9) Ezoprostituti ... a jiní šmejdi NEDOSTUPNÁ
 
10) Karmalogie - skripta 2016 - NEDOSTUPNÁ
 
11) Karmická numerologie 11 aneb Krutolásky NEDOSTUPNÁ
 
12) Karmická numerologie 12 aneb Žalářník
 
 
 
 
 
Ukázka z knihy Karmická numerologie IV aneb Blbky
 
BLBKA MAGISTRA
 
Když jsem si přečetla název, kterým uvádím tuto kapitolu, maličko jsem se zamyslela a zavolala své kamarádce Věrce.
 
„Ahoj! Člověče, právě píšu kapitolu s názvem Blbka magistra a přemýšlím, jestli to nemám napsat o sobě! Co ty na to?“
 
„Si jako normální?“
 
„A proč?“ ptám se prostoduše…
 
„To by Ti stejně nikdo nevěřil, ten tvůj životní septik, Hannah!“
 
A bylo to.
 
Šla jsem se pak projít do překrásného dusivého dne, který ani při nejlepší vůli nemohu nazvat letním.Už asi pátým rokem nepokládám léto za opravdové léto, ale za nepřítele, který mě stůj co stůj chce zničit a dostat na Jipku.Vždy, jak tak procházím uličkami a čekám, kdy z toho hicu omdlím,napadne mě věta, nebo spojení slov, které si ihnd zapíši.Tentokrát to bylo toto :navštívila mě paní, celá v černém a já jsem měla dojem, že mi nese parte……..
 
Druhý den jsem měla docela brzy ráno objdnanou klientku, tak jsem si nahodila na obličej brizolit, abych vypadala jak člověk, který nestraší malé děti a těhotné matky a vyšlo mi to tak tak, protože dáma již stála u mých dveří a zvonila jak Zvoník u Matky Boží.
 
Otevřela jsem dveře a uviděla dámu v černém oděvu a shrbenými zády, za něž by se výše jmenovaný Zvoník nemusel stydět.
 
„Zdravím Vás“, povídám zvesela.
 
„Nesete mi parte, či co?“
 
Dáma na mě kouká pohledem malého dítěte, kterému kdosi vylil kakao a povídá:
 
„Vy jste mého strýce znala?“
 
Po chvilce konverzace jsme si vyjasnily, že ani jedna z nás není cvok (skutečně ji nedávno zemřl strýc)a daly jsme se do práce s jejím datem, s jejím životem, trápením a neaskutečnou naivitou, která hraničila snad až s blbostí…Nebo, že by to byla láska…?????
 
Podívala jsem se na datum její a jejího partnera a byla jsem přesvědčena, že jí ten maník vodí za nos, že je to sedmilhář a má co dělat spíše sám se sebou vzhledem k jeho nízkému sebevědomí. Vzhledem k jeho datu měl hodně rád peníze a svobodný život, rychlost a akci.Ale ty penízky nejvíc.Kromě sebe, to je jasný, že?Nic neříkaje jsem rozhodila kartičky a už se nám to začalo klubat.
 
„Takže, dobrá ženo, je tady nějaký domek, nějaký miminko, hodně moc falše a dvě ženy…Kterápak jste Vy?Ta těhotná?“
 
„No, právě, že ne…“
 
Naivka se seznámila s Bobem (skoro každý muž je v Nesvadbovštině nazýván Bobem) před třemi roky a bylo to úžasné!Naivka vydělávala jak vzteklá, neb byla Mgr a Bob..Bob byl prý rentiér.V tomto okamžiku jsem se zamyslela nad tím, zda bych věřila třicetiletému muži s úsměvem frocka tuto informaci a nechtěla si ji ověřit.
 
Jezdili na večírky, výlety a na dovolené.Nebydleli spolu ale, neboť náš Bob, rentiér, měl neusálé nějaké schůzky, dělal „byznys“, tudíž naivce vysvětlil, že až bude ta pravá doba a budou mít dost lováčků na domeček , přestěhují se tam ručku v ručce.
 
V době jeho nepřítomnosti Naivka pracovala až do večera, aby taký nějaký peníz naškudlila a byla Bobovi vděčná, když ji vzal jednou za čas do exkluzivní restaurace, v níž zařídit rezervaci bylo tak obtížné, jako potkat Toma Cruise v Olomouci na náměstí a čekalo se na místa tak dlouho, jak na operaci endoprotézy.To, že si „zapomněl“ kreditku a musela večeři zaplatit mnohdy ona – to jí jaksi nepřipadalo divné, neboť byla ráda, že ji vyvedl mezi lidi.Nebo kravku na pastvu?…
 
A jak to dopadlo? Odpověď najdete v knize!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode