Karmalogie v praxi

Dobrý den, S mužem jsme spolu sedm let. Pracuje mimo město, a proto přijíždí domů vždy v pátek, někdy v sobotu. O víkendech ale také většinou pracuje, a tak spolu prožijeme velice málo chvilek. Výjimkou je společná dovolená, na kterou ovšem jezdíme s jeho známými z práce. Jakou má náš vztah šanci na přežití? Já 3.7.1961, muž 25.8.1963. Alžběta

Milá Betynko, provdala jste se za Pannu ovlivněnou Lvem, a proto Váš muž bude dělat vždy jen to, co uzná sám za vhodné. Lev se většinou nestará o to, co chce lvice – pokud se tedy  nechce pářit. Panna je zase velmi pracovitá. U Vašeho muže je několik zásadních záležitostí, které nejste schopna změnit: Je sice pracovitá Panna, ale na druhou stranu pohodlný Lev. Proto během týdne mnohdy nestihne vlastní leností udělat to co má, a pak to dohání o víkendech. Má svou práci rád a rád se druží se spolupracovníky. Protože v práci tráví více času než s Vámi, má s kolegy VZTAH. Není mu proto divné, že na dovolenou jede s těmi, s nimiž má skutečný vztah. Vás s sebou  vezme  protože jste jeho žena, ale to, že tam nikoho neznáte  je mu skutečně jedno. Je to sobeček, který preferuje to své nad tím společným, nedej bože Vaším! Vaše mírná a emoční Račí povaha je sice pěkná věc, ale bylo by dobré zamyslet se nad tím, zda se Vám tímto způsobem chce žít. Pokud nejste se svým životem spokojena - a já se Vám nedivím - promluvte si s mužem. Pokud to nepomůže, což předpokládám, najděte si svůj okruh nejenom známých, ale především vyžití. Jeďte na víkendový pobyt či dovolenou sama, chlapíka nechte jet tam, kam ho srdce táhne, a uvidíte, kdo to déle vydrží. Fňukáním ani slzami nic nespravíte, postavte se proto na vlastní nohy a nebuďte hračka na vodítku, kterou za sebou táhne malý, rozmazlený spratek! Člověk, který se narodil v určitý den, měsíc a rok se nezmění. To by se muselo změnit jeho datum. Může se ale nepatrně zlepšit, pokud si uvědomí nesprávné chování a hlavně-pokud mu za to stojíte a on  SÁM  chce! Hodně štěstí. Budete ho v tomto případě opravdu potřebovat!

Mám dotaz: Během našeho manželství, které trvá již 1O let vystřídal manžel již 4 milenky. Po jeho posledním „úletu“, který ukončil před rokem se dušoval, že si již s žádnou nezačne. Včera se mi přiznal, že má známost a bude se k té paní stěhovat. Máme 3 děti. Můžete mi , prosím, napsat, kdy se můj muž vrátí a zdali s námi už zůstane?Mé datum narození 6.5.1973, manžel 24.4.1966.

Drahá dámo!

Pokud se umíte modlit, tak proste kohosi tam nahoře, ať se k Vám už nikdy nevrátí. Jak se tak dívám na Vaše datum, stejně lítáte kolem dětí a domu pouze Vy, a muž Vám nepomůže lautr s ničím! Váš manžel má hodně sexuální energie, a protože si s ní neví rady, vyhledává sexuální vztahy. I v jeho datu jsou přelétavost, ženy a sex velice čitelné - jsou to čísla 6 a 4. Máte vlastně dvě možnosti: Buď mu zakupte lístek do posilovny, kterou bude denně navštěvovat a uvolní tam energii, s níž si neví rady, popř. jej nechejte kopat základy, kanály nebo dolovat zlato. V případě, že odmítne, což předpokládám, bude nejlépe se zamyslet nad tím, zda Vám vyhovuje, abyste používala stejný orgán s mnoha jinými ženami (ruce tím skutečně nemyslím). A pokud Vám to nevadí, alespoň se chraňte, aby jste nestrávila na venerologii více času, než v práci. Děti Vás potřebují, tak je potřeba být zdravá! Máte velice dobré srdce, proto by bylo nejlepší, abyste byste muži umožnila to, co chce, a nechala ho odejít k milence, ovšem bez možnosti návratu. Hleďa na jeho datum a přemíru čtyřek mám ten dojem, že velice brzy začne klempírovat s prostatou, možný je také diabetes a problémy s žílami. Ale pokud se chcete následně (až se opět ten čipera vrátí), starat o nemocného člověka, a nežít svůj vlastní život, nemám k tomu co dodat! To si musíte srovnat sama se sebou.

Jana, Třebíč Od roku 2OO7, kdy jsem se provdala, nejsem šťastná. Manžel mě tyranizuje, neustále křičí a mnohdy mě velice silně udeří. Zakázal mi pracovat, a tak jsem celé dny jenom doma. Pokud jdu na nákup, musím mu telefonicky sdělit, kdy přijdu. Nemohu mít koníčky ani přátele, protože je prej nemá ani on. Mnohdy, když přijde z práce, mě doslova znásilní. Když slyším jeho klíče v zámku, je mi dost zle a celá se chvěji. Myslíte si, že by jeho chování změnilo dítě? Nijak se nechráním, ale stále nejsem těhotná.Muž se narodil 3.8.1973, já 22.7.1976.

No, to Vám povím, to je ale nářez…!!!! Momentálně nevím, kdo z vás dvou je na tom hůř – zda muž, který tyranizuje pouze Vás, nebo Vy, která byste dopustila, aby týral i dítě!!! Datum hovoří o tom, že je to člověk s úchylným myšlením a následným-úchylným jednáním, což je v jeho rodině asi „normální“. Že by se změnil to nepředpokládám, protože to zkrátka a dobře nejde. Musel by se znova narodit – do jiné rodiny, jiné matce, mít jiné dětství a hlavně-jiné datum narození! Vy jste žena vychovávaná dominantním rodičem, kdy jste musela dělat to, co rodič chtěl, a to bez jakéhokoliv odporu. Vaše dětství bych nechtěla prožívat…Nu, pokud se Vám ale Vaše dětství plné násilí(nebudu to blíže specifikovat, Vy víte, oč jde), poroučení a psychického strádání líbilo, tak máte v manželství vlastně pokračování. Pokud se Vám to ale nelíbilo, uvědomte si, co by asi prožívalo vaše společné dítě??????Víte, děkujte tam nahoru, že nejste těhotná a nemáte s tímto tyranem děti! Naštěstí jsou tam hore rozumnější jak my tady, a tak se prostě do Vaší rodiny dítě zatím nenarodilo, aby nemuselo prožívat stejná muka jako Vy…Tedy má rada? Těch je víc: Pokud máte internet, zadejte tam výraz „domácí násilí“. Dočtete se, co dělat. Je to totiž o Vás. Pokud net nemáte, běžte do internetové kavárny (zavolejte muži, že jdete nakoupit, a když se bude ptát „co?“, řekněte mu, že jed na krysy) Zjistěte si, kde je nějaký Azylový dům. Běžte na nejbližší oddělení PČR a udělejte s nimi zápis na téma“Jak mě můj muž týrá“. Sbalte si nejnutnější věci a běžte z domu  směr Azylový dům, kamarádka z dětství či rodiče a příbuzní. Pokud možno neinformujte manžela kam jdete, kdy tam budete a že se těšíte!Není Váš nadřízený. Doma si nezapomeňte OP, rodný a oddací list a doklady o ukončeném studiu, včetně kartičky pojištěnce. V případě, že si myslíte, že jen Váš mužik vlastně hodnej a Vy si nic jiného nezasloužíte, vyhledejte specialistu v oblasti psychiatrie. Následně si pořiďte antikoncepci. Pokud jste přesvědčená o tom, že žena je majetkem muže, má být bita a znásilňována, pak jste se dostala do 21. století nějakým zázrakem ze století hodně, hodně minulého. V případě, že se rozhodnete s mužem zůstat, protože se bojíte udělat ten první, zásadní krok, doporučuji se přestěhovat blíže k chirurgické ambulanci, neboť s jídlem roste chuť a útoky a agrese se budou stupňovat. Krásná, pravdivá věta: “Každý si hledáme svého vraha“ se Vás již netýká, neboť jste jej už našla…..Hodně sil a štěstí!!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode