VIDEOŠKOLA KARMALOGIE pro budoucí KARMALOGY-KONZULTANTY - ZÁKLADNÍ INFORMACE


- přihlásit se může každý, kdo absolvoval VIDEOŠKOLU KARMALOGIE PRO LAIKY a chce ve studiu pokračovat
- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby- tuto je možno rozdělit do 3 - 5 plateb
- během studia budeme spolupracovat - vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti
- cena jako obvykle 15.300 Kč - na rozdíl od předcházejících běžných škol má videoškola Karmalogie kolem 100 videovstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)
- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně
- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga konzultanta
- tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití. "Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi."
 
Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale hlavně po 25leté praxi, což nemohu říci o některých "kurzech karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.
 
Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte(pokud máte odvahu)!
 
Rádi vás uvítají Hannah a Zbyněk Nesvadba.
 
Přihlášky na zbns@seznam.cz
 

 

Videoškola pro laiky


Tento soubor videoinformací pro laiky, kteří se nechtějí Karmalogií zabývat profesionálně, má 4 vstupy a velmi polopaticky objasňuji, co je to karma, jaké karmy existují a jak je ve svém datu najít.


Objednat si Video školu pro laiky  můžete již nyní, a to na zbns@seznam.cz.


Cena je 2100,-Kč na účet 1850285/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno) - po zaplacení částky vám bude Videoškola pro laiky přeposlána přes Úschovnu na vaši email adresu. Součástí bude i Přihláška, kterou podepíšete a oscenovanou zašlete na výše uvedený email. Bez podepsané a odeslané přihlášky nebude akceptováno vaše přihlášení.


Tato Video škola pro laiky je předstupněm VIDEO ŠKOLY PRO POKROČILÉ A KARMALOGY, která obsahuje kolem 100 vstupů - videí, je zakončena zkouškou a certifikátem s mým logem - ochrannou známkou. JIŽ DOTOČENO a možno se přihlásit na zbns@seznam.cz.


Tedy bez absolvování VIDEO ŠKOLY PRO LAIKY není možné se přihlásit ke studiu Video školy Karmalogie pro pokročilé.

Vaše Hannah

Škola karmalogie - karmické numerologie 2018

OD 1.1. 2018 SE MŮŽETE OPĚT OBJEDNAT K OSOBNÍ KONZULTACI. OBJEDNEJTE SE S PŘEDSTIHEM A NA EMAIL  hannah19@seznam.cz, (PPŘ. ZAVOLEJTE NA MOBIL 721 634 550) NAPIŠTE POŽADAVEK A VÁM VYHOVUJÍCÍ TERMÍN OSOBNÍHO SETKÁNÍ. DLE OBSAZENOSTI SE VÁM POKUSÍM VYJÍT VSTŘÍC. CENA TÉTO KONZULTACE JE TOTOŽNÁ, JAKO CENA ROZBORU FORMOU "NAHRÁVKA".

 


NAHRÁVKA - Vše nahraji na  diktafon a v poslechové podobě zašlu přes portál www.uschovna.cz na váš email, nebo jako přílohu k emailu. Úschovna vás bude již sama informovat o tom, jakým způsobem – velmi jednoduchým – si nahrávku stáhnout a poslechnout. Nahrávka trvá dle obtížnosti dat 3O až 5O minut. Následné písemné dotazy jsou pochopitelně v ceně. Napište mi datum narození své, rodičů, manžela či partnera  (svatby, rozvodu) a dětí. Budou-li zapotřebí data další, ozvu se. Preferuji také jakékoliv množství otázek, které vás zajímají, lépe se mi pak pracuje a věci jsou konkrétnější - hannah19@seznam.cz

Cena ROZBORU je 1200 Kč předem na účet. 

 

Hannah J.Nesvadba
KARMALOG
spisovatelka, lektorka
mob.721 634 55O

www.karmalogie.cz
PRAHA
https://www.facebook.com/hannah.nesvadba

 

ŠKOLA KARMALOGIE - KARMICKÉ NUMEROLOGIE HANNAH J. NESVADBY OTEVŘENA!
 
 
Během studia vás naučím:
 
KARMU MALOU, VELKOU A NEJTĚŽŠÍ 
KARMU RODINNOU 
KARMU PARTNERSKOU 
KARMU ZDRAVOTNÍ – DIAGNOSTIKA CHOROB Z DATA NAROZENÍ 
 
Jako karmalogové - karmičtí numerologové, specialisté na karmickou zátěž budete schopni z data narození klienta určit jeho stěžejní problém – Karmu – a nabídnout mu řešení nejen v osobním životě, ale i profesním.
 
Určíte jeho stávající, či možné budoucí zdravotní potíže
Poradíte, jak přistupovat k dětem narozeným po roce 2000 – dvoulitrů.                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                                                                  

STUDIUM JE ZAKONČENO ZÁVĚREČNOU ZKOUŠKOU  A PŘEDÁNÍM CERTIFIKÁTU KARMALOGA - KARMICKÉHO NUMEROLOGA. VZHLEDEM K TOMU, ŽE SI VYBÍRÁM SVÉ BUDOUCÍ KOLEGY DLE DATA JEJICH NAROZENÍ, V NĚMŽ SE MI UKÁŽÍ I VLOHY PRO TUTO ČINNOST, JE MOŽNÉ, ŽE NĚKTERÉ Z PŘIHLÁŠENÝCH NEPŘIJMU, O ČEMŽ JE UVĚDOMÍM E-MAILEM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


Studium je rozloženo do deseti přednáškových dnů po 1530,- Kč, celková cena studia je 15.300,- Kč. 
Záloha je stanovena na 1530,- Kč. Zálohu je nutno zaplatit nejpozději 14 dní po přihlášení převodem na účet č.: 1850285/5500 nebo složenkou na adresu, kterou si vyžádáte. 
 
Zaplacením zálohy si zároveň rezervujete místo v kurzu. Přednáškové dny se pravidelně v rámci možností opakují od následně uvedeného data každou druhou sobotu. Pevné termíny přednášek budou uvedeny v závěrečných informacích o studiu, které obdrží každý student.
 
 
 
V případě včasného nahlášení nepřítomnosti bude každému na požádání zaslána nahrávka toho kterého přednáškového dne přes www.uschovna.cz.
 
 
Jestliže máte problém s dojížděním, je možné studovat dálkově. Přednáškové dny vám budou zasílány emailem ve formě zvukové nahrávky, nejasnosti budou konzultovány přes email či telefon. K této formě studia se přihlásit kdykoliv během roku. 
 
Karmalogii - karmickou numerologii a predikce dělám již jen přes email - hannah19@seznam.cz. Vše namluvím přes diktafon a v poslechové podobě zašlu přes portál www.uschovna.cz na váš email. Úschovna vás bude již sama informovat o tom, jakým způsobem – velmi jednoduchým – si nahrávku stáhnout a poslechnout. Nahrávka trvá dle obtížnosti rodinné Karmy 3O až 5O minut. Následné písemné dotazy jsou pochopitelně v ceně. Cena za tuto službu je 1200 Kč předem na účet. V případě zájmu mi napište datum narození své, rodičů, manžela či partnera a dětí. Budou-li zapotřebí data další, ozvu se. Preferuji také jakékoliv množství otázek, které vás zajímají, lépe se mi pak pracuje a věci jsou konkrétnější. 
 
Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů a slouží výhradně pro vnitřní potřebu a nejsou poskytována třetím osobám.
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz