ROK 2019 - co v něm nevidím i vidím.....

Jaký to bude rok? Abych řekla pravdu - nevím.....Vše záleží na lidech a jak víme, každý z nás má ten svůj, nejsprávnější názor, postoj a myšlení. Jedno je ale ve společnosti stále viditelnější: agresivita, závist, lži, touha po moci a pomluvy. Dále se o nešvarech lidí nebudu rozepisovat, protože by to bylo nadlouho. Takže ve zkratce: co v letopočtu NEVIDÍM?
NEVIDÍM děti, ženy - matky, rodinu a krásu. Na děcka prostě není času, neboť splácíme hypotéky, abychom bydleli "ve vlastním", jak nám nakukaly reklamy. Děti jsou "drahý koníček" a navíc - je s nimi hodně roboty, takže to mateřství raději vyměníme za kariéru a pracovní postup. Běžných rodin, jak jsme je znali, bude ubývat a nastoupí rodiny jiné. Jaké? No přece styl maminka - matka a maminka - tatínek (platí i pro muže). Následně můžeme i mít synáčka, který hraje fotbal a ragby, ale protože se mu už makat nechce, navlékne si v 8 letech silonky a paruku a bude holčička. Cože to je? Gender....má přeci právo na určení vlastní identity, ne? Vám, co děti máte, i zcela malé, doporučuji je chránit. Norský Barnevernet se nenápadně a plíživě blíží i k nám - tzv. norské fondy. Odebírání dětí z rodin se stane zákonným i pro úplnou maličkost, takže nenaštvěte bezdětnou sousedku, jinak vám zabouchaj na dveře úředníci a dítě dají pěstounům. Z pěstounství se stane výnosný byznys. Z dohlížení nad pěstouny se stane výnosný byznys a nad dohlížením nad vámi - rodiči - se stane také byznys... Vadí vám to? Zklamu vás, nic nenaděláte. Neziskovky a úředníci budou konat dle zákona. Že je špatný, nevadí nikomu. Je to přeci ku prospěchu dětí, které patří státu, vážení. Nevidím přirozenou krásu a kreativitu. Spíš vyumělkované ženy (i muže) do roztodivných krasavic a mnohá obydlí nemají duši, ale obyvatelé žijí v prostoru, který jsem pojmenovala "kostkohala". Krása mi chybí i v oděvech, vyjma mužů, kteří si navlečou sukénku a štykle a lascivními pohyby se promenádují po molu. Hudba, která je in, je v drtivé většině "techno" podpořeno tančící drogou, nebo rapery ověšenými zlatými řetězy, a to co produkují bych nazvala "africké bubny". A malba? Krásno se nám vytrácí a zůstávají abstraktní stříkance kdejakého patlala.
NEVIDÍM "MOC" VĚTŠINY LIDÍ - pouze něco málo uřvanců, kteří ani nevědí, co chtějí a netuší, že jim ten řev nepomůže. Spíše vidím bezmoc. Nad vlastním životem, existencí a uvědomování si, že nic nezmůžu proti tomu, co je nastaveno, promyšleno a bude dokonáno tak, jako třeba migrace. 
NEVIDÍM muže. Jen jakési zženštilé podoby kohosi, kdo by eventuálně měl založit rodinu, vidím nedospělá děcka, která se ne a ne pustit prsu své matky a starat se o svůj vlastní život. Nárůst gayů a chlapecko-mužské prostituce je na vzestupu, neboť je to dobrý byznys a méně pracný. 
NEVIDÍM finance. Ne, že by se ze dne na den kamsi vypařily, ale přichází (plíživě) krize. Pouze vám to zatím velice nikdo neřekl. A vlivem migrace a živení lidí neuživitelných se to provalí jako hráze přehrady. Cituji...("Finance spustí prodej dluhopisů v pondělí 3. prosince. Ministerstvo uvedlo, že tak činí u příležitosti výročí 100 let založení Československé republiky, a na počest významného jubilea ponesou nové emise název Dluhopis Republiky"). Nevidím důvod, proč by měl občan půjčovat státu, ale asi jsem finančně negramotná. Tedy bacha na to, co mám, komu půjčím a kdo mi to vrátí, má-li z čeho.
NEVIDÍM práci jako takovou, ale pouze jakousi "jako". Vidím spíše "promyšlenost" v tom směru, jak nic nedělat, ale aby to, co dělám, bylo "originální". V kurzu budou mít přední pozice bludaři, kterým nerozumí nikdo, ale oni sobě také ne. Dále také robotizace a tím více nezaměstnaných a samosebou zmetkovost výrobků, což pocítíme všichni.
NEVIDÍM přátele. Spíše jen herecké výkony na přátelství, zvláště na sociálních sítích, kdy se navzájem až nezdravě srdíčkujeme, abychom na druhý den toho kterého srdcaře pomluvili. 
NEVIDÍM empatii. Tu už začínáme používat jen tehdy, kdy po někom něco chceme za účelem vlastního obohacení. To je najednou té empatie a pochopení s pochlebováním příliš, zvláště, jedná-li se o majetek rodičů, peníze kamarádů (které nikdy nevrátíme), ke zvýšení platu (pak se z nás stanou běžné krysy) a v době, kdy toužíme po vyšším postu. Na to jsme borci....Jinak je empatie spíše na obtíž, protože na ni doplatíte a jste poníženi těmi, k nimž empatičtí jste. Začarovaný kruh, což?
NEVIDÍM energii, odhodlání a vytrvalost. K čemu taky? Energie nás zbavily roky předešlé, odhodlání mnohým zbrzdí systém, který to nemá rád a vytrvalost z nás vyprchala už před dvaceti lety. Žijeme konzumně, do práce chodíme otrávení (v tom jediném jsme vytrvalí) a nebo tam nechodíme vůbec, protože jsme na to pohodlní, a "hýčkat" si jakoukoli nemoc stran invalidního důchodu je na vzestupu. 
NEVIDÍM sexualitu (běžnou, něžnou). Pouze zvrhlost a nepochopitelnost např. v zálibě ze sexu s kdekým, děti nevyjímaje. V Česku je již otevřen první "zvířecí" "bordelbarák" a také první "nevěstinec" s umělými pannami. Co k tomu říct? Na to si odpovězte sami....
Ale co vlastně v letopočtu vidím?
VIDÍM "hlavu v oblacích". Lidé začnou stále více a více "nechápat", co se kolem nich děje. Prostě jim to nedojde, a to bude mít návaznost na další odstavec. Hlava v oblacích se týká mozku, který už mají mnozí, ne-li většina - zasekaný bludařinou, nepodstatnými informacemi ze škol a netu, a prostě to nepoberou. Budete se divit, kolik takových známých potkáte, a jimž nebudete rozumět, co to vlastně melou. Ale tento stav udeřil plíživě a náznakově již v roce 2018 a letos - 2019 bude dokonán.
VIDÍM "odpoutané myšlení". Jak jsem již psala, souvisí to s "hlavou v oblacích". Skladba čísel nám naznačuje, že většina mládeže, školou povinných, se uchýlí k drogám a jak víme, ty poškozují mozek. Takže nárůst schizofreniků, duševně labilních a poškozených "mladých" bude také přibývat, neboť právě drogy, mnohdy jeden joint, rozjedou to, co by spalo možná celý život. O syntetických "dobrotách" raději pomlčím, neboť je to vstupenka tam, odkud není návratu. Očkování nám bude zase zdravotnictví zásobovat autisty a jinými, známými poruškami a já vlastně ani netuším (nebo tuším?), zda to není záměr, aby mladí lidé byli prostě "vygumovaní"....
VIDÍM obličejovou část těla. Uši, nos, oči, ústa a krk. Který mlaďoch nejde po ulici, či nesedí v tramvaji se sluchátky na uších(týká se i dospělých)? Nepřítomný pohled, kývání hlavou a vízor robota. Nos a nosní přepážku si někteří totálně zdevastují kokainem, který se v časopisech popisuje jako VIP droga (kdo by nechtěl být VIP, že) nebo plastikami. A oči? Lidé slepnou. Už od dětství, kdy jim rodič vrazí do ruky svůj mobil s miniaturním videem, aby byl klid, ale neuvědomuje si, že tím poškozuje své děcko. Ústa mnohých budou hlásat "originální nesmysly", a to si to pak "nehoď " (krk a hlava). Rada pro všechny lékaře: bude potřeba více neurologů, očařů, psychiatrů a v neposlední řadě patologů, v následujícím roce 2020 už i zubařů, gynekologů, chirurgů, urologů a internistů. Tak se chlapci učte! Vydělají na tom všem snad jen neziskovky, které budou házet sterilní jehly na aplikaci drog patrně z letadel, jinak se ulítají sami.
VIDÍM jazyk český, tedy ho zachovávejte a pěstujte - správným mluvením i psaním. Je totiž v úpadku.
VIDÍM dohlížitele Saturna, který nám za každý chybný krok dá jednu zleva a pak zprava, ale tomuto moudrému staříkovi fandím, jak nikdo.
VIDÍM selský rozum, což je dobře. Řekla bych: "no konečně!!!" Ovšem ti, kteří ho začnou používat, budou ve značné nevýhodě oproti bludařům a těm, kteří mají "hlavu v oblacích", či jsou pod vlivem "dobrot", či pomatenosti, kterou si způsobili sami, protože nefiltrovali informace, které jim byly podsunuty médii, a mají již nyní "hlavu jak škopek", či jsou naprosto mimo. Kapacita jejich mozku je prostě narvaná jak skříň s oblečením pana Harpagona.
Pro příští rok, kdy nemusíme chápat, o co jde a komu, kdo co mluví a proč tak jedná, doporučuji spíše ten selský rozum, nečíst kdejakou krávovinu a spíše se uchýlit ke staré dobré knize -papírové. Vláda kecalů, VIP drogařů, pohádkářů a nesmyslovců (neplést si to s Přemyslovci) začíná, tak se nedivte raději ničemu, uspořádejte si svůj život, dejte do richtiku selský rozum a nejednejte jak nadopované stádo ovcí. Těch je hodně...
KUPU ROZUMU A VAGÓN ŠTĚSTÍ KAŽDÉMU, KDO DOČETL AŽ SEM! (kontrolní otázka: zamysleli jste se někdy, proč že nám v tej Praze (ba i jinde) padají MOSTY? S trochou intuice to pochopíte. Asi proto, aby po nich nechodily hordy těch, které zde 
netoužíme mít? Praha je pro Evropu strategické místo, nemyslíte...)
HANNAH NESVADBA- zakladatelka Karmalogie-Karmické numerologie, lektorka a spisovatelka, autorka "VIDEOŠKOLY KARMALOGIE"

AUTORSKÁ PRÁVA NA TYTO PREDIKCE, PROSÍM, ZACHOVÁVEJTE A SDÍLEJTE POUZE S MÝM JMÉNEM.


Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz