NÁHLED NA ROK 2018......nebo jsou to predikce?

No, nebude to žádná sláva....Ale pěkně popořadě: ti z vás, kteří umí čísla z ltp. 2018 dát do mřížky uvidí jedničku, dvojku a odstrčenou, osamocenou- izolovanou osmičku, že? Takže o čem asi bude tento rok? Začněme od té izolované osmičky: v Karmalogii je osma oblast muže, vojáka, policie, zbraně, výbuchy, automobily a dopr. prostředky, zahraničí, hromady lidí, internet, vládce, války, nepokoje, krize, banky, peníze.........
MUŽ: bude to rok mužů, kteří se mohutně prosadí, a to nejenom jako vojáci, ale i jako "partneři", takže nárůst svazků muž s mužem bude narůstat, protože ta osma je izolovaná, budou se izolovat do vztahů, které jim patrně vyhovují. Nevím, zda je to nějaká móda, nebo je to tak, jak má být, ale ženy hledající toho pravého mnohdy s údivem zjistí, že jejich vysněný Jarda má už doma Toníka. V Karmalogii je žena pod číslem 6, tedy ženské měly poslední možnost o sobě dát vědět v roce 2016. Další rok, kdy "snad" rodina, žena a děti začnou mít nějakou váhu, je - světe div se - až v roce 2022, ale to bude jen náznak jakékoli "váhy" a následně v roce 2024. Ovšem o jakou to rodinu se bude jednat si nedokáži představit, neboť čísla naznačují agresi a vládu "velitele - muže", což nelibě ženy a děcka ponesou. Klasická rodinka to ale nebude, protože Pavlína miluje Vladěnku a Gustík zase Olina. Do toho si promítněte i pedofilní páry a máte jasno v tom, kdo koho bude milovat a hlavně - jak se budou množit!
VOJÁK: vojsko také nebude zahálet, neboť ho bude potřeba při různých nepokojích, které budou na denním pořádku, v návaznosti na invazi nezvaných "hostů" v Evropě. Ta bude vrcholit, nikoliv v útlumu, jak nám sdělují media (píši s krátkým e, neboť nám mažou med kol hubic). Ženské se zbraní v ruce nebudou žádným výjmečným dílem neziskovek, ale dopad změn, které se týkají orientace pohlaví. Ženy prostě mužní a muži zase udivují ladnými pohyby, kosmetikou, oděvy, charakteristickou mluvou rozmazlené patnáctky a zálibou v krajkových oděvech.
POLICIE: tak ta nezahálí již dlouho, ale je to "nástroj státu", tedy si spíše přejme, aby se tyto síly neobrátily proti "našim" a nezvané hosty "nechránily" před námi "rasisty". V samotných policejních složkách je pěkný marast a chaos, jeden udává druhého, všichni sledují všechny, a tak není divu, že je jejich práce mnohdy zesměšňována.
ZBRANĚ: lidstvo se bude ozbrojovat, ať již legálně, či nelegálně, neboť má strach. Ví, že vlády pro ně málo dělají, že je vlastně "prodávají" jak ovce na trhu a mnohým to jedno není a nebude. Zajímavé je, že se ženy začaly shánět po zbrojních pasech už v roce 15 a 16. A bude to narůstat, neb si každá Růženka uvědomí, že ten její Kája, sedící věčně u počítače či v hospodě, ji prostě neochrání. Ženy a děcka neochrání ani mladí muži v "podvazcích" a na "jehlách", a to bude počátek docela tristních situací. (Muži, buďte v klidu, vím, že nejste všichni stejní...)
VÝBUCHY: tak ty budou pokračovat, protože málokterý hnědavý hoch, nenosící ve své domovině - kde je horko - kalhoty, tuší, že je potřeba se opásat "páskem na kalhoty", nikoli granáty. V celé Evropě je jich už tolik, že se ani spočítat nedají, i když jsou to vlastně buď "hodní kluci", nebo "narušení jedinci". Do této kategorie patří i výbuchy sopek a továren a výbušní budou především zahraniční "nehosté" domáhající se svých "práv" na území, které neprávem obsadili. Ovšem zase je tato oblast doménou mužů, kteří vládnou a rozhodují, nikoli běžného lidu, kterého je sice více, ale již nyní jsu "izolováni" strachem z postihu. Pokud ovšem bude lid přednější před "dotacemi" z EU, mohou vlády, které si uvědomí, že slouží lidem, své země ještě ochránit.
AUTOMOBILY A DOPR. PROSTŘEDKY: ty budou také součástí výbuchů a nájezdů na "ostatní", protože aut je hodně a nadělají pěknou paseku i pokud neumím řídit. A protože těch aut už hodně skutečně je, s napětím očekávám, kdy budou auta na "lístky" tak, jak za protektorátu potraviny.
ZAHRANIČÍ: tam to bude vřít! To, co se odehraje mezi vládami v zahraničí, to bude ovlivňovat celou zemi. A zase jsme u mužů, neboť ti vládnou. Slovo zahraničí znamená vše, co je za hranicemi, takže vlastně vyhraje ten, kdo si ty hranice ochrání nebo uzavře, což udělá jen málokdo v Evropě, protože dotace jsou hold dotace a kráásně se z nich ukrádá. (Jediné, co uděláme, je, že se uzavřeme za hranicemi svého domova, protože v hospodě hulit nemůžeme a navíc - budeme se hodně bát!) Zahraničních "vnikatelů" bude přibývat, protože se vlastně nemají čeho obávat a mohou v zemích EU porušovat zákony do aleluja, neboť ti, kdo by jim v tom chtěli zabránit, budou šikanováni jako rasisté. Zákony dodržovat nebudou (neznaje hranic v chování). Budou se řídit svými, které jsou pro Evropu nepřijatelné, a to ke škodě všech nás, kteří respektujeme tradice a zákony naše. Dovolenou si vyberete snad v Litvě, či v Polsku, kde vás nikdo nenazve "bílým psem".
HROMADY LIDÍ-HORDY: hromady mužů se přesunují již několik měsíců, a tak očekávám, že si to šuškandou řeknou, jak je v Evropě dobře a kolik je tady ženských, které jsou samy a příliv Afričanů, Eritrejců i ostatních, velmi inteligentních doktorů bude jen a jen narůstat. No, a protože Jarda má už doma Toníka, začnou ženám "vědci" vysvětlovat, jak je to báječné, mít za partnera jednoho z výše uvedených inženýrů, jak budou děcka chytré a ženy obohacené a jak to bude super! Tedy bílá končí, končí i Evropa, jak jsme ji znali, končí taktéž klasická rodina. Jen jsem zvědavá, jak to ti "pavědci" těm ženským zdůvodní. To bude pěkná snůška krávovin! Fakta z internetu: stran IQ - o první místo se dělí Hong Kong a Singapore, jejichž obyvatelé mají průměrné IQ 108. Na paty jim šlape Jižní a Severní Korea, které mají obě průměrné IQ 106. V závěsu za nimi byly Japonsko (105) a Čína (104). Když se ovšem podíváme na opačný konec tabulky, zjistíme, že ve většině států Afriky průměrné IQ nepřekročí 70 bodů. Mezi takové patří například Nigérie (69), Angola (68), Čad (68), Senegal (66), Kamerun (64), Kongo (64), Etiopie (64) a úplně na posledním místě se umístila Rovníková Guinea, jejíž obyvatelé mají průměrné IQ pouze 59 bodů.
No, tak do toho, EVROPO!!!
INTERNET: ze sociálních sítí se budou mnozí lidé odhlašovat, rušit své profily, protože "sledování, udávání a blokování " za nevhodné "příspěvky" budou narůstat. Takže na FB za několik málo měsíců uvidíte jen kytičky, srdíčka, sem tam foto z dovolené (odchyťte si uprchlíka na selfíčko) , mandalky, buchty, jídlo a zvířátka. Pokud budete chtít vyjádřit svůj názor, máte smůlu, protože jste v demokracii. Nebo ne? Ti z vás, kteří s láskou fotíte své dětičky a umísťujete jejich obrázky na svém profilu, si uvědomte, "komu tím vlastně prospějete"? Dětem, nebo pedofilům ( když mezi zrůdnosti této doby patří i požadavek legalizovat pedofilii)?
VLÁDCE: vládnout budou muži, ale to jsem už psala. Máme rok mužů a dvojnásobné nejtěžší karmy, tedy dvojnásobně nejtěžšího problému. A oni ti vládcové nám skutečně mohou připravit nejtěžší problémy právě proto, že ať malý, či velký - oba budou chtít mít navrch! Osma je číslem válek, a tak jen doufám, že ten "malý" vládce na to červené tlačítko nedosáhne a ten "velký" se k němu nesehne....Vlastně - abych pravdu řekla, už ani nedoufám.
VÁLKY: tak ty už jsou, to ví snad každý, ale hrozba války v Evropě je velmi reálná....Víc k tomuto tématu není třeba psát. Snad jen tolik: nebude již platit staré pořekadlo, že když se dva bijí, třetí se směje.....To opravdu ne!
NEPOKOJE: budou sílit s přílivem "nezvanců" a neschopností vlád ochránit svůj lid. Kondolovat při každém teroristickém útoku pozůstalým je snad jediná aktivita, které jsou vládcové schopni. Ovšem pojmenovat tyto činy pravdivými jmény jim nejde.
KRIZE: bude zcela nenáhodně vypadat tak, jako ta z roku 2008, ovšem postihne silněji celou Evropu. Ta totiž není nafukovací a daňový poplatník je již zhnusen tím, že krom "mocných" a vládnoucích bude muset živit i ty, kdož k nám přicházejí v podobě "ekonomických" náplavů. Zkušenosti s nepřizpůsobivými má Česko již mnoho let, občané s tím nic nenadělají, tedy si patrně velice rychle zvyknou na další hordu, která bude bydlet-vybydlovat-krást-zabíjet i znásilňovat. Přečtěte si slovo Korán pozpátku a hned budete vědět, proč ti hoši všechno chtějí zadara.
BANKY: tak ty nás budou odírat více a více a není vyloučeno, že udělají takové opatření, aby peníze, které máte ve špajzu v doze na špagety, přinesly k nim. A jak to udělají? PROSTĚ KRIZE JAKO V ROCE 2008......
PENÍZE: pokud bych byla banka a chtěla peníze pěkně pod jednou střechou, abych s nimi mohla manipulovat, asi bych zrušila hotovost a nařídila platby pouze kartou. Pokud bych zkrachovala - jako banka - tak vyplatím střadatelům jen takovou částku z jejich účtu, abych se nabalila sama. Utopie? Nu, uvidíme, uvidíme....Díky Vesmíru bankéř nejsem.
Vlivem dopočtových čísel bude na nervy stále více a více lidí, nárůst alkoholiků a narkomanů bude taktéž sílit, neboť lidé mají strach a nevidí východisko. Mladší generace je taktéž bez vize na pohodový život, takže si ho zpříjemní alespoň narkotiky a chlastíkem. Sexíkem také, a to bude další hřebíček do rakviček, neb pohlavní choroby jsou u mnohých etnik snad už vrozené, či co. Pokud by ale lidi uvažovali selským rozumem, zjistili by, že nás běžných ovčanů je více, než darmojedů ve vládě a senátu, a podle toho by jednali. Ale to je zase utopie a marnost, a tak si o tom nechám pouze zdát......Politika se vždy dělala v hospodách, ale pokud si myslíte, že při jednom cígu, v kose před hostincem uděláte revoluci, zapomeňte! Zuby vám budou drkotat tak, že si nebudete rozumět a ve vylidněné hospůdce se už nepobavíte, páč skryt za novinami z minulého měsíce vás bude odposlouchávat nějaký šíbr.
Vše, co jsem zde pojmenovala, tuší nebo ví každý z vás, a tak nevidím důvod, proč byste se měli tomuto "výhledu na rok 2018" divit. NEBO, ŽE BY TO BYLY PREDIKCE? Kdo ví....
HODNĚ ŠTĚSTÍ, SIL A ROZUMU HANNAH PŘEJE!!!
P.S. HLAVNÍ JE: NEBÁT SE A NEKRÁST.....A POKUD MOŽNO, UZAVŘÍT NAŠE HRANICE DO KONCE ROKU 2017. VZKAŽTE TO, PROSÍM, NĚKDO SOBOTKOVI A OSTATNÍM LEMPLŮM. JO? DĚKUJI.

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz