Rok 2017
Píši tyto predikce v červenci 2016 a chtěla bych upozornit "běžný lid", že je tento rok, obsahující šestku, na dlouhou dobu ( na min. 6 let!!!!) posledním letopočtem a rokem, kdy můžeme ještě ochránit rodinu, děti, ženy ba i naši VLAST. Jsme totiž ve válce, a to plíživě se blížící k nám. Pokud se ještě letos nestaneme patrioty a nevyženeme všechny infiltrované, spící buňky z naší země, dopadne to bledě. Vzpamatovat by se měla vláda a uvědomit si, že pokládáním svíček v Nice a u Bataclanu, "odsuzování" teroristických činů a žvanění o tom, že "musíme razantně bojovat proti teroristům" je jen pouhé ťápání. Tito pietní řečníci mají za svůj smutný a soustrastný projev zaplaceno z našich daní, ovšem my všichni můžeme zaplatit životy nejen svými, ale i blízkých a našich dětí. A pokud to půjde dál tak, jak je to doposud, že se imigrantům přidělují byty, staví se mešity a jakýkoli projev nesouhlasu občana je brán jako xenofobní, bude pomalu ale jistě Evropa pouhou historií. Omezování našich občanů začalo již tím, že je vláda pomalu, ale jistě odzbrojuje a končí to prozatím novelou zákona o shromažďování. Takže lidi: vemte rozum do hrsti a alespoň jednou nebuďme přizdisráči, ale PATRIOTI. Nás je víc, jak členů vlády, ne?????
JESTLIŽE NEUBRÁNÍME HRANICE NAŠÍ ZEMĚ V ROCE 16 A 17, BUDE TATO REPUBLIKA JIŽ V ROCE 2018 POD NADVLÁDOU JINÉHO DIKTÁTU, A TO ZAHRANIČNÍHO.

Takže rok 2017:
Zadívám-li se na tento letopočet, nejsem štěstím říčná...Je velmi chudý na rodiny, ženy, děti, práci, kamarády, selský rozum, pochopení druhého a vlastně je to letopočet bez "HLAVY". Datum je to ryze aktivní, mužské.Pokud bych chtěla čísla popsat tak, jak to učím ve škole, napsala bych:
JÁ A TEN DRUHÝ, POMALU, NIC, ZASE JÁ A NEHODA, PAK MUŽI, ZBRANĚ, VÝBUCHY, VRAŽDY A MAZEC. STRACH A POMALÝ NÁSTUP VZPOURY, REVOLUCE NEBO CHCETE-LI "OBČANSKÉ VÁLKY". VÁLKY, KTERÁ SEM MÍŘÍ ZE ZAHRANIČÍ, HORDY MUŽŮ, LIDÍ ZE ZAHRANIČÍ, JEJICH VÍRA, SVATÁ VÁLKA, TAKTÉŽ PENÍZE, KTERÉ BUDOU ALE UKRYTÉ, PPŘ. JE BUDEME ŠKUDLIT NEBO SKRÝVAT, VYBÍRAT Z BANKY A NEBUDEME ČEKAT NA TO, AŽ NÁM BANKA NAŠE ÚSPORY NEVYDÁ, PROTOŽE SE DOHODLA S VLÁDOU, ŽE NÁS OCHRÁNÍ A KOUPÍ NÁM TANK, ABYCHOM BYLI V BEZPEČÍ....
Tak, jak si sáhly na dno v roce 16 ženy a děti, a bylo (je) toho opravdu dost, v roce 17 jsou na řadě muži, kteří převezmou průserářské žezlo a budou bojovat o to své, za to své, za sebe a mnozí pouze pro sebe. Tedy ženy by se měly již letos pomaličku připravovat na skutečnost, že to, co s chlapákmi nedořeší letos, budou řešit velice obtížně v roce 2017. Půjde o peníze a to nemalé, nadvládu a moc v již nefunkční rodině, či vztahu a co je hlavní - muži tyto záležitosti budou řešit neempaticky, ale silou, mocí, egem a s tím spojenými nehodami. Tedy doporučuji ženám se pojistit.
Tento rok nás čekají obavy a strachy o to, co vlastníme, máme a o co můžeme přijít. Kde kdo zváží, zda založit rodinu, postavit dům nebo odletět na dovolenou, neboť se to bude celosvětově mydlit a mydlit!
Budeme mít obavy z toho, abychom pojmenovali věci pravým jménem, strach mluvit, diskutovat a kritizovat, aniž bychom se dostali do střetu se zákonem, který už vymýšlí kdosi z naší vlády, snad proto, aby byl z obliga, či byl krytý a zabezpečený, nebo měl dobré jméno v Bruselu.
Může nás ovládat strach z toho, co nastane, co se stane, bude, kdo co vyvede, kdo koho ohrozí a kdo a kde si usmyslí, že je potřeba nastolit právě ty JEHO pořádky. Právo, odpovědnost, pořádek a spravedlnost je pod číslem 9, a toto číslo tento rok chybí. Takže se připravte na různé nesmyslné zákazy, příkazy, moc a sílu "politiků", kteří se domnívají, že jsou "za vodou", přitom nežijí v reálném světě, ale v jakémsi ulhaném bludu. Zákony této země budou překrucovány, budou postrádat hlavu i patu a hlavně - nebudou dodržovány těmi, kteří sem přijdou. Proč by to dělali? Mají zákony své.....A svoji víru. My jsme ji ztratili "církevními restitucemi", sexuálními úchylkami kněžích a pohledy na rostoucí břicha zástupců a pohlavárů křesťanů. Pravda je, že jedním zákonem se řídit a ohánět migranti budou: Lidskými právy. A následně budou páchat ve jménu své víry nelidské skutky tak, jak jsme to mohli sledovat v TV v letech 2013-15 a vyděsilo to skutečně každého.
Vzhledem ke skutečnosti, že to bude rok 10, tak se bude pomalu ale jistě prosazovat ego, a to někoho jiného, kohosi ze zahraničí, který si vše vynutí docela drsnými střety. Bude se pomalu prodírat na světlo moc a politika kohosi, s kým nemáme nic společného, i za cenu ztráty vlastní identity a kultury. Pomalu se budou šikovat nejenom ozbrojené složky, ale i běžní lidé, aby zachránili sebe sama. Pomalu a mnohdy tajně se bude lid vyzbrojovat a tím pádem nastanou potyčky, které mohou přerůst až v pomaličku se rodící občanskou válku. Soudy a práce policie bude pomalejší, nicméně nehodovostní, nevylučuji, že se ti, kdož mají "pomáhat a chránit" přikloní na stranu zla, nesprávných postupů a budou plnit bezhlavé rozkazy, které mnohým běžným lidem spíše ublíží.

FINANCE
Velká finanční krize z roku 2008 se pomaličku začne opakovat... A co víc, ještě přitvrzovat. Globální ekonomiku čeká hodně černá budoucnost, svět bude čelit nové krizi, kterou způsobí exploze dluhů. Finanční trhy v současné době nebezpečně zakolísaly a vznikly obavy, že bankovnictví se opět dostane do hluboké recese, přesněji spíše do krize, protože západní země I EVROPA budou zaplaveny levnými výrobky z východu. Státní dluhy se budou odepisovat ve velkém. Oproti roku 2008 se stav společnosti zhoršil, proto krize udeří ještě silněji.
Některá z měn zanikne, jiná vznikne, banky nebudou mít finance, neboť jsou ty penízky pouhá čísla, ničím nepodložená, virtuální a zfalšovaná. Lidé budou spíše vybírat z kont a vkládat své peníze do něčeho, co je stabilní a stálé, ale domy a byty to nebudou. Spíše zlato, ppř. převedou penízky do jiné země, kde není tolik zlodějů.
Uskuteční se manipulace v bankách a finančních institucích. Většina lidí bude mít dluhy vůči věřitelům, protože ti je od bank převezmou. Potom mohou vlády vyzvat všechny dlužníky, aby své dluhy splatili, ale nebude to v lidských silách a tím zbankrotují. Způsobí to všude ohromnou paniku, kdy může krize probíhat ve stejnou dobu po celém světě. Spíše bych to datovala k roku 2018, kdy budou finance v rukou kohosi, izolované od lidí, nebo neexistující hmatatelně - jen pouhá čísla, která se přesunují jednou tam a podruhé jinam.
Dobrá zpráva je ta, že pokud nemáme žádné dluhy a dokážeme být soběstační, tak si povedete mnohem lépe než jiní, což je patrně utopie. Zadlužen je již celý svět včetně dětí! Investovala bych určitě ve zlato a ne v bezcenné papíry. Zlato bude opět světovým standardem a dolary bez užitku. Lákadlem pro "vlády" budou dotace za jednoho kterého uprchlíka, jemuž nabídnou azyl. To, že se prachy vypaří a rozkradou a bude na daních běžného občana, aby tento "odpad" živil, je jasné jak facka, ale náš národ je prostě již dlouhá léta zvyklý živit darmojedy a nefachčenka, takže zase nic nezmůže a bude dřít na líné, nepřizpůsobivé a na ty, kteří nikdy nedělali a vlastně to ani neumí, či nechtějí dělat. V neposlední řadě budou ti starší dělat na mladé ročníky, kterým se pracovat skutečně nechce a slovo brigáda slyšeli jen ve škole v návaznosti na Rusko a mnohé války....
Postavení čísel naznačuje cosi jako válečný, či předválečný stav a bude záležet na mocných světa, zda udrží zbraně v klidu, či zda pošlou následují rok do boje naprosto nepřipravené muže-civilisty jako živé štíty. To, že by naši zemi měli chránit chlapci s cukrovkou, patnácti dioptriemi a po operaci kolene, která byla nutná stran nadváhy "brance", je sice směšné, ale pokud se nad tím hlouběji zamyslíme, je to tragické.
Vypukne panika a anarchie na mnoha místech, čehož vláda využije a prohlásí, že musí učinit vše proto, aby mohla lidi uklidnit a "chránit". Vládní představitelé mohou využít policie a ozbrojených složek aby převzaly kontrolu nad celou společností - a to vlastně "v zájmu lidu"...Pomalému nástupu diktarury se neubráníme, protože již nyní existuje, ale přitvrdí. Na slovo demokracie je potřeba zapomenout, neboť již mnoho let nefunguje jako taková, nýbrž existuje pouze jako slovo ve slovníku.
Rodina, jakou ji známe zvláště my, ročníky 1960, bude minulostí a sama netuším, jak bude fungovat něco, co tento stát podporuje pramálo, ovšem větší měrou je dotována skupina nepřízpúsobivých a migrantů. Ti mají výhody, pohodu a jsou vlastně bez stresu, neboť ví, že bez práce a v klidu dostanou to, nač běžný občan v potu tváře kolikrát nedosáhne, a navíc - nemá ani na svoji rodinu čas. Na hádky a rozbroje v rodině jsme si šáhli již v roce 2016, a tak tento trend bude pokračovat a nestabilní vztahy půjdou, jak se říká, do kopru. Rodina již nebude schopna plnit funkci, která je pro lidstvo nejdůležitější, a tak patrně všichni víme, co to znamená.
Internet, mobilní sítě a komunikace mezi lidmi bude váznout, vypadávat, a pokud se člověk dostane k informacím, bude muset hodně, ale hodně číst mezi řádky, neboť se na něj posypou lži, nepravdy a výmysly. Ukonejšit lid této republiky polopravdami bude cílem vlády, stejně jako již starý známý pojem "chléb a hry", na zacpání pusy a odvedení pozornosti od ožehavých témat, zločinců a zlodějů nejen ve vládě, ale i sportu a jiných odvětvích. Tedy vařme, jezme, hrejme si a budeme v klidu, ne? Ovšem mějte na paměti, že rok 2017 je rok "elitních sedmilhářů"!

ZDRAVÍ
Bude hlavním tématem taktéž, lidé jsou ve stresu, nevidí řešení, a to je vede přímo do nemocí a depresí, které mnozí nezvládnou, přibude mnoho infekcí, přivlečených chorob a chemických látek, po nichž lidem nebude dobře, mnozí se upnou na návykové látky, aby se uklidnili, ovšem pozor, přátelé, je to tenký led, a tak raději ruce pryč. Vzhledem k letopočtu, který je rizikový a nehodovostní, přibude násilí, a to nejenom mezi sousedy a občany jedné země, ale hlavně střety uliční, partyzánské, výbušné a tragické. Přistěhovalci a vlády se budou onanovat lidskými právy, ale běžný občan přestane být člověkem, práv lidských nemaje. Nemocnice a zdravotnická zařízení budou praskat ve švech a na vyšetření si mnozí počkají až na patologii, či v kremační síni, což bude maličko přes čáru. Nemálo lidí již letos, v roce 2016 uvažuje o tom, že opustí velkoměsto a uklidí se kamsi jinde, na vesnici či malé městečko, a to v rámci bezpečnosti své rodiny. To, že se budou muset uskromnit vědí, ale na utahování opasků jsou stavění a zvyklí (utahování opasku se netýká ministra vnitra, ten bude spíše povolovat, neboť se mu dobře daří...)
Že se svět řítí do průšvihu pozorujeme kolem nás každý den. Ne ovšem každý. Bude přibývat lidí, kteří se budou od ožehavých témat odtahovat, nebudou je chtít slyšet, ani o nich přemýšlet, v rámci zachování si duševní polopohody, což naše vláda uvítá. To, že má Evropa zcela jinou "tvář", zákony-nezákony a je v ní neskutečný chaos, si někteří uvědomí až příliš pozdě, ale nebudou schopni s tím nic udělat, tak jak většina z nás, co jen bezmocně plníme to, co nařídí EU a "mocní", i když dobře víme, že je to pro nás likvidační, nemorální, nevlastenecké a podlé, mnohdy směšné a rozumu prosté. Po Brexitu přestanou i jiné státy tolerovat idiotskou diktaturu EU, budou požadovat pro své země větší pravomoce v rozhodování a EU se začne pomalu rozpadat.
To, jak dlouhodobě a nekompromisně drancoval člověk tuto zemi, se mu vymstí, protože Zemička je živý "tvor", který na sobě sice nechal dlouhodobě "dříví štípat", ale nyní se hlasitě ozve a s těmi, kdož jí škodili, zraňovali, drancovali a vycucávali, s těmi zatočí. Stejně tak, jako soptí běžný člověk, který ví, v čem a jak žije, bude soptit i Země. Není to sice dobrá zpráva pro nás, lidi, ale je jen na nás samotných, zda se ozveme, dáme ruku k dílu, začneme přemýšlet zcela jinak, a to nekonzumně a postavíme se nejen sami za sebe, ale především za Zemi, na které nám bylo dovoleno žít. A k tomu vám všem přeji hodně odvahy, odhodlání a sil, protože tento boj je jeden z nejtěžších. Říká se mu pud sebezáchovy. To samé přeji "mocným" - nemocným penězi - tohoto světa, protože by bylo na čase si uvědomit, že ty miliardy a miliony, které nakradli na úkor běžných, slušných a poctivých lidí, NEBUDOU MÍT ZAČ A PATRNĚ ANI KDE UTRATIT. Hodně sil, rozumu, rozvahy a lásky všem slušným lidem, kteří budou mít tu odvahu ZATOČIT SI KOLEM ŠTĚSTÍ!!!!
Hannah J.Nesvadba, KARMALOG, spisovatelka, lektorka,www.karmalogie.cz


PS: PROSÍM VŠECHNY "VŠEVĚDY", ABY MÉ PREDIKCE NEVYDÁVALI ZA SVÉ (PŘECE SE NENECHÁTE ZAVŘÍT, NE?).....SDÍLET TENTO SAJRAJT POVOLENO JEST - OVŠEM SE JMÉNEM AUTORKY.

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz