Rok 2016

Abych pravdu řekla, nevím jak bych začala, ba i tento článek ukončila tak, abych nevyvolala paniku.
V poslední době se hodně diskutuje, nadává a láteří, ale u toho se strnule zůstává. Každý z této republiky ví, v čem žijeme, jak se nám žije, co nás ohrožuje a kde je ta pomyslná hrozba, ale neradi to posloucháme. Toužíme slyšet, že přijde spasitel, zachrání, co se dá a my pak budeme žít v pohodě a míru další dlouhé roky. Mnozí mají pocit, že problém neexistuje, nebo „nějak vyšumí“..Jen slepý nevidí, co se děje a neuvědomuje si, že civilizace stojí na pokraji velké katastrofy. Vlastně i ten slepý to vše ví, neboť mu to řeknou jeho vidící a slyšící přátelé.
Rok 2015, který právě prožíváme je o válce, vojácích, tancích, střelách, výbuších, invazi, o nespočtu mrtvých a raněných, o cizácích, o postupném ovládnutí Evropy Syřany, Eritrejci, Afričany a podobnými etniky. Je o zahraničí, stěhování, masách , boji o moc, boje za území a nerostné bohatství a o zbavování se chudiny.
Tak, jak jsem psala v predikcích na rok 2014 a upozorňovala jsem na svatou válku a boje o to „nej“ náboženství a vyznání, tak se stalo. Rok 2015 mám také „načtený“ a je přístupný na mých stránkách a abychom se nenudili a zbytečně neukolébali nějakými spasiteli, nebo nedej Vesmír tím, že se lidstvo probere, přestane soupeřit, válčit a mamonit, nastíním vám , a to bez příkras, rok 2016. Kudrlinky, srdíčka a ukonejšení mas není na místě, neboť na to, co nyní popíšu, opět dle čísel v letopočtu, se musíme připravit. Kdo je připraven, není překvapen, přátelé, ale to neznamená, že by nebyl ohrožen!
Pokud rozepíši rok 2016 do numero mřížky, vyjde toto obsazení níže. Tento rok bude rokem nejtěžší karmy, protože do století této karmy nejtěžší jsme se dostali již v roce 2000 a skončíme v roce 2099, neboť jakýkoli letopočet v tomto období bude půlit nula na dvojku, což je již zmíněná nejtěžší karma a na další čísla, která budou udávat tón tomu kterému letopočtu.
Tento rok, pokud bych pojmenovala číslice, bude o „nejtěžším možném problému (2), který se potáhne pomalu (0), bude se týkat MĚ (1) , ale i těch druhých (2), mé rodiny, dětí, domku, bytu, rodičů, rodné zemi a ŽEN(6) i dívek. V letopočtu musíme respektovat za nulou součet čísla 16, což je sedma – malá karma, která dělá veliké problémy ve vztazích, ať partnerských, či jiných. Navíc je to číslo nehod, sedma je poloviční kříž, který budeme vláčet za sebou, je to sefira nemoci, nemocnic, mnohdy smrti násilné, či odchodu člověka z tohoto světa díky nehodě. Celý letopočet 2016 má hodnotu po součtu 9, což je sice odpovědnost, ale také Mars – bůh války, diktátorství, velitelství, nařizování a v konečném důsledku i ukončení. Takže abych to převedla do „lidštiny“, řekla bych, že to bude rok, kterým ukončíme jednu etapu svého života a začneme jinou, a k tomuto budeme donuceni nějakými neshodami, násilím, nemocemi, nařízeními, omezeními, diktováním, nebo bojem. A abyste pochopili, co nás čeká, tak to nyní detailně rozvedu .
DOMOVY
V letech 2015, 2016, 2017 se bude nacházet astrologicky Saturn ve STŘELCI, a to znamená, že nás čeká období „stěhování národů“ . A pokud sledujete média, také již víte, že se to děje a to v drsném měřítku. Míří k nám Afričani, Syřani, Eritrejci a jiní běženci. Že by u nás v republice vzali do rukou lopaty a začali něco dělat, to si nemyslí snad nikdo. Jdou sem za pseudosociální vymožeností, za lepším bydlem a někteří i proto, že chtějí Evropu ovládnout. Těžko se mi respektuje „uprchlík“ - mladý muž plný síly, který se vylodí s nejmodernějším mobilem v ruce a byl ochoten a schopen za převoz zaplatit mnoho tisíc!!!
Tyto národy nejsou přizpůsobivé, mají jinou mentalitu i vzhledem k hierarchii žen a rodin, žebříček hodnot posunut do nedohledna a budou za poměrně krátkou dobu chtít svá práva, místo toho, aby se přizpůsobili naší kultuře a zřízení. Dle nařízení EU přijímat tyto lidi náš stát musí, ale pokud budou dělat paseku, tak budeme my, co pracujeme a jsme v klidu označeni za rasisty, jestliže na tyto nešvary poukážeme. V této zemi se to děje již dlouhé roky v návaznosti na cigány. A máme tady problém jak mraky! Všichni to ví, krom naší vlády a EU.
Snad každý průměrně inteligentní člověk ví, že jiná mentalita a je holt jiná mentalita, ale nemá to sakra nic společného s „rasovou nenávistí“, kterou se nám budou snažit vnutit ti, kdož neví, že tento výraz je pouze zaklínacím slovem, které poskytuje šikovnou náhradu za logické myšlení. Ovšem tato zapeklitá situace bude pokračovat i další roky, a tak je bezpředmětné cokoli predikovat, protože tuto situaci nastolil a zorganizoval kdosi jiný, dávno dopředu... Všichni to ví, krom naší vlády a EU.
Nervozita stoupá , napětí v rodinách vrcholí a někteří už neseberou síly na to, aby v nuzotě a nejistotě vydrželi a budou chtít rodinu opustit.
Pozor , tato skutečnost se netýká jen tatínků, partnerů a druhů, ale i žen matek nebo polodospělých dětí, potomků, kteří mohou „seknou se školou“ a odjet někam za prací a za lepším životem. Někam „jinam“ z rodné země zatouží odcestovat i hodně rodin, neboť jsou již značně znechuceni poměry ve své vlasti, nedostatkem práce a jistot. Jistoty si rozebrali vládní představitelé a leadři, nefachčenka a cigáni, takže na běžného, pracovitého občana tím pádem žádné nezůstávají, a tak se je pokusí najít v jiné zemi.
I ve vašem okolí najdete hodně lidí a rodin, kteří se chtějí stěhovat. První etapa stěhování začala již na začátku roku 2015, nyní prožíváme zdánlivé uklidnění a další etapa stěhování bude od srpna 2015. V tomto roce to bylo ještě docela „snadné“, odjet a začít někde jinde znovu, ale rokem 2016 se bude situace vyhrocovat a odchod do zahraničí bude komplikovanější. Gratuluji všem, co to zvládli a zvládnou.
Dojde k hromadnému přemisťování lidí, z místa na místo, z rodné zemi do země zcela jiné, neboť běžný občan již od této vládnoucí garnitury nic neočekává a slovo vlastenectví je pomalu ale jistě považováno za urážku. I mnozí z těch, kteří čtou nyní tyto řádky si položí otázku: „Jak to Hannah ví, že toužím a plánuji odjet z této země?“ Vím, přátelé, protože je to v číslech. Vše je v číslech, vše je ve vašem datu narození a letopočtech, které prožíváte. Mnoho občanů to ví, krom naší vlády a EU.
PARTNERSTVÍ
Tato oblast dostane zásah jak z čistého nebe blesk. Ti, co mají rozestavěný domek budou zvažovat, zda dodělat a prodat, či bydlet jinde, protože se nebude dostávat peněz. Vztah manželů silně naruší neshody a hádky a budou to právě ty páry, které měly problémy již v roce 2014, ale nemohli vztahy ukončit, protože by se sami neuživili. Tento rok to skutečně nevydrží a odejdou, rozejdou se . Rodina jako taková v Česku již ztrácí svoji funkci a v roce 16 dostane úder. Ono je těžké udržet rodinu pohromadě, pokud jsem neustále v práci, abych ji uživil a je obtížné žít jenom pro práci, zvláště, pokud mám děti.
Tahanice o děti a soudy budou takřka „na hraně“, na rozsudky, ppř.soudní jednání si lidé pěkně počkají, výživné nebude odpovídat očekávání a styk dětí s rodiči a jeho úprava se nebude řídit dle práva, ale jako vždy – dle momentálního rozpoložení toho kterého soudce. Takže také nic moc. A hlavně nic nového. Všichni to ví, krom naší vlády a EU.
Sedma nás upozorňuje na to, že se nám zhroutí vše, co nemá stabilní základy, můžeme o vše přijít, je to zásah do osudu lidí, kteří plánovali na roky dopředu, aby zjistili, že je vše jinak. Zhroutit se ovšem můžeme i my, pokud si nepřestaneme hrát s maskou na tváři, takže doporučuji ty masky zahodit, nedělat herce, herečky a kašpary, ale spolehnout se sám na sebe, mluvit pravdu a za vlastním názorem si jenom stát, ale dovolit si ten luxus ho vyslovit. Zahodit staré myšlení, zašlapat do země neproduktivní „matrice“ života, jinak nás to semele. Ví to každý, krom naší vlády a EU.
PRÁCE
Práce je pod číslem 4 a pokud se podíváte na mřížku, která je výše, asi si odpovíte sami na otázku, zda bude pracovních míst přibývat, či nikoli. Toto číslo není zastoupeno v letopočtu tak se pokuste zamyslet nad tím, čím se bude živit nejenom běžný občan, ale i svalnatý Afričan. Vzhledem k sedmičce v letopočtu bych řekla, že bude práce - ale pouze pro dealery drog, antidepresiv a léčiv všeho druhu, protože farmaceutická loby bude mít hodně klientů, dále pak pro likérky a výrobce cigaret. Kde kdo sáhne po droze ať v podobě fernetíka, piva, sedativ či perníku (ne z Pardubic). Přistěhovalci nám těžko vybudují D1, protože nejsou zvyklí moc pracovat a navíc – jdou k nám za sociálními jistotami a lepším životem, ne? Takže místo jakékoli produktivní práce a dřiny si je odchytí dealeři, kteří je zaměstnají tam, kde se již mnoho let prodává široká škála drog, a to je např. Václavské náměstí v Praze. A tím budeme ohroženi vlastně všichni, dětma počínaje. Již nyní vznikají gangy, které mají to které město „rozporcované“ a bude to pokračovat, sílit a narůstat. Města ovládané gangy zažijí mnoho násilí, strachu a vražd. Ví to mnozí, pouze naše vláda , PČR a EU ne.
ČR
Pokud se podíváte na mřížku výše, uvidíte číslici sedm tak nějak osamocenou, bez jakéhokoli souseda. Ve své škole učím, že takovéto sedmě říkáme izolovaná a přináší nám nehody, násilí na druhém člověku, zvířatech i materiálních věcech, jako jsou domy a byty, chaty a obydlí. Takže se připravme na zvýšený počet násilných trestných činů, a to i znásilnění a zabírání majetku za každou cenu, ať už exekutorem, či nějakým „nepřizpůsobivým“, ppř. Státní mocí. A protože jsme k té sedmičce přišli součtem čísla 16, pojmenuji tuto sefiru jako já a rodina, žena, matka , dcera , dítě. Tedy už víte, koho se to bude týkat a kdo z lidí je nejvíce ohrožen.
Sedma je i o víře a Bohu, a tak diskuze na téma čí náboženství je lepší bude na denním pořádku. Mnoho otázek dostanou představitelé křesťanské církve, která si již dávno měla uvědomit, že celibátem je těchto věřících míň, než muslimů, u nichž je mnohoženství. Církev na to ale ve své honbě za mamonem a statky pozemskými pozapomněla, celibátem chtěla udržet majetky, aby se netříštily mezi příbuzenstvo a nyní budou čelit otázkám, kam to s tou vírou až dovedli a co dopustili. Lidé se budou více než kdy jindy zajímat o svůj život, o to, co je v životě čeká, ale ustoupí do pozadí mediální pořady typu „Věštci radí“, které jen tahali z nešťastných lidí peníze a informacíchtiví občani si dají tu práci jít za takovým člověkem, který je ve svém oboru špička a mistr a ti, kteří zneužívali pod rouškou „napojenosti na Boha samotného“ ostatní, sjedou z lopaty a nebude o jejich bláboly již zájem. Oblast duchovna se pročistí, mnozí blábolisti skončí a to je více než dobře!
Tato sefira (7) také upozorňuje na plíce a kůži ….A nebojím se říct, že kde kdo nebude moci rozdýchat skutečnost, že se Česko zabarvuje, měnit se bude barva kůže narozených dětí, tedy ta světlá republika bude pomalu ale jistě tmavnout. Že by konec naší rasy? Dle mého ano. Těžko by mě kdokoli přesvědčil o tom, že si přistěhovalci, povětšinou mladí muži bez rodin, pojedou vytvořit rodinku do země, z níž utekli....Mnohé české slečny se zhlídnou v tmavém, urostlém junákovi, provdají se za něj a budou mít dětí jako smetí, pracovat nebudou muset, neboť je ty děti uživí stejně, jako cigány živí ty jejich a pseudosociální stát bude dál chudnout, běžný občan a důchodce také, takže....co? Ráj na zemi? Klid a pohoda? Bezstarostné stáří? Nehrozí....To je vám snad jasné.
ROK 9
Po součtu bude rok 2016 „devítkový“. Co to znamená? Devítka je o ukončení, poustevničení, o světle a náhodách, které nám ukáží cestu. Takže v klidu. Ukončíme třeba pobyt ve městě, které nás trápí svým chaosem, přestaneme dělat práci, o kterou již nejevíme zájem, nebo ukončíme příbuzenské a přátelské vztahy, které nás pouze vysilovaly. A pokud nebudeme sami schopni to kontraproduktivní a zatěžující skončit vlastní leností a pohodlností, Vesmír to, přátelé , udělá za vás! Takže se posaďte a zamyslete se, jako ten Poustevník na cestě, kam jste až došli, zda ještě můžete a jestli to, jak a kde žijete se vám líbí. Pokud jste se svým životem spokojeni, je to v pořádku, ale odpovězte si na otázku, zdali si to nenalháváte. Pokud neukončím jedno, nemůže začít druhé, to je přeci jasné. Jako v případě mileneckého vztahu: žena nebo muž, kteří mají pouze milence se ptají, kdy přijde ten jejich pravý? Kdy přijde ten stabilní? Vždy musím odpovědět, že až tehdy, až ukončí vztah kontraproduktivní, pak nastane doba, že se objeví ten, který nás bude milovat stále a ne jenom tehdy, když „pojede na služební cestu“. Každý den přece končí, aby mohl nastoupit den jiný, třeba navíc ještě hezčí, než ten předešlý!
Drtivá většina lidí ukončí tlachání a přejde k řešení svého vlastního života. Spousta lidí ukončí působení na facebooku, jiní skoncují s oblbujícími programy v televizi a zanesou ji k popelnici. Uvědomí si totiž, že jim tyto aktivity berou energii, kterou ovšem nutně potřebují k přemýšlení a k tomu, aby si zajistili lepší životní podmínky. Pak budou svobodnější, méně manipulovatelní a hlavně – budou mít více času, s nímž se musí naučit zacházet. Nikdo nevíme, kolik nám ho ještě zbývá, tak jím, prosím, nemrhejme!
Nebojme se tedy skoncovat s tím, co nám nevyhovuje, protože pokud uděláme první krok, následuje další a po něm další a další a také pomoc, náhoda, světlo na naší cestě v podobě lucerničky, že jdeme správným směrem!
Přeji všem lidem, aby tím rokem 2016 propluli stejně bravurně, jako kdysi Odysseus, mezi Skyllou a Charybdou : Skylla je v řeckých bájích mořská obluda se šesti hlavami a dvanácti nohama. V bájích je nebezpečná plavcům, kteří se přiblíží Sicílii a její nástrahy vždy násobí druhá příšera na protějším břehu, Charybda.
Ve starověké poezii, zejména římské, byla Charybda chápána jako symbol nenasytnosti a hltavosti, též lakoty. Přísloví její jméno uvádějí jako symbol zkázy až záhuby.
Zapomeňme tedy na nevraživost, lakotu a nesnášenlivost, rozporům a hádkám se raději vyhněme a hleďme jednat tak, ať nás tento rok obohatil spíše tím, že pochopíme své nitro a úkoly na tomto světě, než tragickými karamboly. K tomuto nelehkému úkolu vám přeji mnoho sil, neboť je budeme potřebovat všichni. Taktéž spoustu vytrvalosti, protože zbabělci padnou před cílem, zdravý selský rozum a vlastní hrdost! Ta tomuto národu už mnoho let docela chybí.


(Jsem velice ráda, že tyto predikce nečte nikdo z vlády, ani z vnitra. Mají více starostí o svá koryta a plná konta. Patrně by mě zavřeli, protože slovo demokracie je v tomto státě skutečně pouhým SLOVEM!)

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz