Rok 2015

Vzhledem k tomu, že jsme se, jako lidstvo, nedostali rokem 2000 do MILÉNIA, které nám slibovaly „duchovní bytosti“, nebudeme se zřejmě navzájem milovat, objímat na náměstích, pomáhat si a vycházet si vstříc, což bychom od slova milénium mohli očekávat, ale bude tomu spíše naopak. Ocitli jsme se svorně ve století nejtěžší karmy, protože od roku 2000 až do roku 2099 bude každý letopočet půlit nula. A protože je číslo 2, které letopočtu vévodí a bude mu vévodit následujících x let, číslem nejtěžší karmy, bude i život na této Zemi docela obtížný. Nacházíme se v době, kdy je třeba na prvním místě řešit přelidněnost planety a ruku v ruce s tím i uživení lidstva, Země je díky nám otrávena jedy, jež se dostávají do potravin a ovzduší, a tak stoupá počet nemocných, jedem prosycených lidí. Jeden soupeří s druhým a partnerské vztahy poznamenává nejen neúcta a hrabivost, ale především netolerance, agresivita a násilí. Ale toho si jistě mnozí všimli už dávno a nediví se tedy ničemu. Zkrátka – mele se to hlava nehlava, ať se jedná o běžné lidi či jiné státy…

6

2 5 8

1

Takto nějak vypadá numerologická mřížka roku následujícího. Ta velká čísla – z těch se skládá letopočet, a ta malá, to jsou běžné dopočty, skryté situace a zastíněné záležitosti. Jednička je JÁ, dvojka ti DRUZÍ a PARTNERSTVÍ, pětka SVOBODA. Tedy tato čísla budou vévodit, ale s přihlédnutím k tomu, že je rok 2015 po součtu všech číslic osmičkový a rok 8 je rokem velké karmy, pro mnohé to bude rok osudový, stěžejní. Osmička je společnost, ostatní lidé, obezita, otcové, synové a partneři, auta a vše co jezdí po zemi nebo létá ve vzduchu a vejde se do toho více lidí, také internet, televize, média, požár, elektrický proud, policie, vojsko, války, řev a násilí a světe div se – i muž a zlato. Šestka je žena, rodina a děti, milenky a dcery, domečky a byty…

Letos – tedy v roce 2014, který je sedmičkový, si užíváme v drtivé většině pořádný mazec. Je to rok, na který budou mnozí vzpomínat s upoceným čelem a který řadě lidí vnesl, nebo odebral hodně. Situace, do nichž se lidé dostávají, mohou být nepochopitelné, absurdní a neočekávané. Hodně lidí ztratilo kohosi z rodiny nehodou či nemocí, mnozí se dostávají do neblahého soukolí agresivních vztahů s partnerem. Dřeme do úmoru, abychom přišli na to, že jsme si až tak moc nevydělali a jsme stále více a více zadluženi. Je to i rok o nemocech, chátrajícím a nefunkčním zdravotnictví, pohlavních chorobách (však i Ebola, rozšiřující se po světě, nám zatápí). A ještě není konec!

Rok 2015 bude ovšem o něčem jiném, protože obsahuje jiná čísla než rok letošní.

PARTNERSKÉ VZTAHY

Prodělávají obrovskou změnu, neboť ženy již nechtějí být doma se dvěma či třemi dětmi a konat roli matky a služky nejenom jim, ale především muži. Ženy mají větší touhu po seberealizaci, a tak se role matky dostává až za vzdělání a osamostatnění se. Málokterá žena touží být na partnerovi finančně závislá, neboť ví, co to obnáší – sloužit. A to v roce 2015 jaksi přestane fungovat, ženy budou odcházet za prací nejenom od dětí, ale i od mužů, mnohdy do zahraničí, najdou se i takové, které budou děti opouštět a nechávat je „na krku“ mužům. Ti by se tedy měli připravit na samostatnost, která drtivé většině z nich chybí, a osvojit si nejenom péči o děti, ale i praní a vaření. Bude se jim to hodit (pokud tedy nešoupnou děti své staré matce, na což jsou kabrňáci). Velký prostor a šanci na výchovu dětí dostanou muži u soudu, kdy jim budou svěřovány děti do péče hojněji, než tomu bylo dosud, a to mnohdy s libým úsměvem a svolením matek – žen. Rodina, jako taková, dostane pořádný úder a pomalu, ale jistě tato instituce přestane fungovat. Matky již nebudou tím, co naše maminky pro nás. Model – chcete-li matrice MATKY – přestává být tím, po čem většina žen touží. Ženy budou toužit po bohatých mužích, dobrém bydle, výhodné práci a vlastní firmě. A muži? Ti by si měli dát příští rok velice dobrý pozor na to, do koho se zakoukají! Mnohým „středněvěkým“ přistane na loži krásná dvacítka, aby zanedlouho chlapíci zjistili, že nemají ani vindru, ale zato parohy takové, že musí bourat futra. To, že si zničí rodinu, přijdou o majetek a důvěru svých dětí, jim dojde pozdě. Mladí muži – skoro děti – nabízející za peníze svá těla nebudou žádnou raritou, spíše „chorobou doby“. Hodně z nich půjde prostituovat do zahraničí, jiní tam budou nelegálně odvlečeni, což se prozatím týkalo víceméně žen a dívek. V roce 2015 bude zájem i o hochy, a to velmi mladé.

VEŘEJNÝ ŽIVOT

Média nás budou krmit nesmysly a polopravdami, do kurzu přijdou filmy a zábava nejen v televizi, ale i na internetu. A to proto, že je potřeba odvést pozornost lidí od skutečných problémů a zavalit je nic neříkajícími polopravdami, aby nad těmi nesmysly museli přemýšlet, ne-li z té přeinformovanosti otupět a „zblbnout“. Půjde o to, aby se společnost nezamýšlela nad tím, že ten, kdo ji krmí zábavou, ji vlastně připravuje o život.

Psychiatrické léčebny budou přeplněny, psychofarmaka se budou běžně kupovat a mnoho lidí ukončí svůj život. Proč? Protože si myslí, že nemají naději na úspěch a že jim bude lépe kdesi tam nahoře. Pokud by si uvědomili, že svůj život mají ve svých rukou, žilo by se jim lépe. Nikde totiž není psáno, že musíme stůj co stůj zůstat tam, kde jsme se narodili. To je nám pouze sugerováno.

Protože je v letopočtu 2015 také šestka, kterou dostaneme z patnáctky, a rok je to, jak již bylo řečeno, osmičkový, hodně jedinců nebude schopno platit – domek, hypotéku, nájem nebo běžné opravy. A tak budou z domovů vyhnáni, navíc s obrovskými dluhy. Bude přibývat bezdomovců – jak žen, tak i mužů, a mnohé děti, nemaje zázemí, vytvoří potulné gangy, které budou ničit, krást a živit se prostitucí či prodejem drog.

PENÍZE

Osmičku vždy spojuji s Čínou. Je to v této zemi posvátné číslo a také OH v Pekingu začaly 8. 8. 2008. Rok osmičkový – 2015 – bude o Číně, jejích financích a o zlatě. Proč o zlatě? Osma je též číslem Lvů a ti se rádi pyšní drahými kovy, zlatem především…

Tento stát má měnu podloženou zlatem, a tak nabývám dojmu, že americký dolar bude brzy historií. Čína přetavuje veškeré své zásoby zlata na malé jednokilogramové cihly, aby vydala novou globální zlatem krytou měnu. Je to zajisté strategická součást jejího nedávného naléhání na podpis nových obchodních smluv s Ruskem, Japonskem, Chile, Brazílií, Indií a Íránem. Džin je vypuštěn z láhve, USA jako obchodní velmoc a dolar roztají jako sníh. GATA nyní odhaduje, že 80 procent zlata, o němž se investoři domnívají, že je na určitých účtech, je dávno pryč, většina přitom pravděpodobně skončila v Číně (zpráva o tom proběhla médii v roce 2014).

Peníze se budou skloňovat ve všech pádech, a protože VŠUDE chybí, nebo jsou jen virtuální, tedy nehmatatelné, doufám, že nedojde k nejhoršímu. Pokud totiž chybí peníze, rozpoutá se válka. Vidíme to i letos – nejenom na Ukrajině, ale i v Gaze a Sýrii…

OZBROJENÉ KONFLIKTY

Hrozba války je tedy aktuální, a pokud si dáme dohromady rok 8, což je vojsko a násilí, a v letopočtu 2015 za nulou budeme respektovat číslo 15, což jsou sefiry mužské, aktivní, a sečteme-li to na 6 (rodina, matka, děti, domov), lze se domnívat, že muži mohou i narukovat, odcházet do válek z domova, od dětí a matek (návrh zákona u nás v republice o znovunastolení základní vojenské služby a možnost odvodů mužů mě v tom jenom utvrdil). Tedy připravme se i na tuto možnost, případně na „žoldáctví“ – nábor mužů na zahraniční mise, a to tam, kde budou řádit konflikty a války. Pod osmičkou jsou i auta, tanky a vše, co jezdí po zemi a přepraví spousty lidí, dále policie a nátlak… S ohledem na skutečnost, kdy jsou predikce sestavovány, nelze vyloučit, že se něco semele ještě v tomto roce v říjnu…

 

MIGRACE

Od dvanáctého měsíce roku 2014 až do roku 2017 budou planety nutit lidi k odchodům do zahraničí – buď za prací, nebo prostě z důvodů nespokojenosti se životem nejenom v naší zemi, ale v celé Evropské unii. A posouvat se budou i hranice jednotlivých států. Sociální politika u nás je dobrá pouze pro některé a co se zákona a spravedlnosti týče, tak tato oblast je v plenkách, nicméně opět přeje těm, kteří peníze mají. Úřady jsou přeplněny úředníky, kteří nic nevědí, soudy se zbytečně protahují, snad aby měli „vyvolení soudci“ stabilní práci. Roste počet organizací, úřadů a skupin, které pouze zaměstnávají BIS a DIS, ale nic neřeší, tedy peníze tečou z našich kapes tam, kde nic není, kde se vše utápí, jako mnozí běžní občané. Korupce a finanční podvody, krádeže peněz a všeho hodnotného – toho bude přibývat, ale do vězení majetní a korupčníci nepůjdou, protože ti se vyplatí, za katr se dostane jen lůza.

ROK OVCE

Tento rok s patnáctkou na ocase bude o ovcích, o stádě, které je uzavřeno na spasené, vyžrané a hladové louce a jenom bečí. Stížnosti běží u piva v hospodě, čteme je na sociálních sítích, posloucháme v práci, „bečíme“ u zpráv a jsme rozhořčeni u četby denního tisku. Ale zde končíme – u bečení, stěžování. Ovce nic jiného nedělají, než békají, právě proto, že jsou ovcemi. Za ovce nás považuje i naše vláda, protože si je jista tím, že opět a zase půjdeme její úřednictvo – darmojedy – volit, že opět a zase ráno vstaneme do práce, odvedeme daně, protože jsme ty ovce, od nichž se toto vše očekává. Ovce si neuvědomí, že jako stádo mají hodně, opravdu hodně kopyt a mohou udělat pořádný bengál. Kéž by jim to došlo! Nebo nám všem?

Ovce asi nenapadne najít nějaké Berany a postavit je do čela, aby se tito vrhli do boje za vyhladověné stádo, které už žere pouze suchou, zbylou trávu, protože to ostatní, kypré, svěží a hojné sežrali dávno jiní… Ovce rády poznávají nové lidi a místa. Nerady riskují, nechtějí přijít ani o malé životní jistoty, takže se nedokáží rychle rozhodnout a kvůli tomu jim občas uteče dobrá příležitost. Potřebují cítit jistotu a ochranu, ale nesnáší omezování, navíc ve stresu se necítí dobře.

Tedy buďme, přátelé, spíše těmi Berany paličatými, zariskujme a protrhněme ploty s vyžranou pastvou, nebojme se o něco přijít, neboť by nám utekla právě ta příležitost potrestat ty, kteří nám nenechali ani potravu, kteří z nás sdírají kůži (promiňte – srst), kdo nás dojí a žije a kyne z nás! Rok ovce je příznivý pro masy, tedy využijme příležitosti sjednotit se a říci těm, kdož nás vedou do chudoby a hladu, exekucí a nespravedlnosti, že už toho máme dost a nechejme jim to pěkně VYŽRAT, ne? Lidstvo, tedy mnoho lidí, obyvatelé a národy – to jsou masy a číslo osm je i o nich. Asi nyní očekáváte, že napíši něco pozitivního. Něco o tom, jak lidé dostanou šanci – v příštím roce – jak se stmelí a spojí v boji s hladovými a nenažranými vládami, bankéři a zločinci, ale musím vás zklamat. Člověk už dostal tolik šancí, kterých nevyužil, že bych se divila, kdyby tuto příležitost vzal za svou. Dle mého se lidé spojí až po velkých útrapách a poučí se tehdy, až se dostanou na dno samé. Takže těm, kteří následující roky přežijí a budou schopni vyvést zůstavší ze století nejtěžší karmy, se klaním už nyní. Bude to totiž nadlidský výkon!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz