Jaký bude rok 2014?

„Pokud byste rádi slyšeli, že bude už konečně lépe, tak vás musím zklamat. I když na druhou stranu – jestliže chci, aby bylo lépe, musím pro to něco dělat, ne? Rokem 2000 jsme se nedostali do milénia, kdy se budeme jeden na druhého vrhat v horoucí lásce a milovat bližního, nýbrž do století nejtěžší karmy, které skončí až v roce 2099. Proč? Od roku 2000 nám letopočty půlí nula, tedy je vždy v primárním postavení nejtěžší karma 2 a to další „cosi“, jakési jiné číslo. Rok 2013 – za nulou 13 = 4 – nám přinesl agresivitu do rodin, do vztahů partnerských a vztahů rodiče – děti, agresi projevila i Země (za nulou je 13 – což je 4 – ZEMĚ) a agresivní a hysterický byl kde kdo. Odpovídá tomu i počet napadených, zbitých či zabitých. Počty lidí, kteří opět odnesli „naštvanost Země“ povodněmi stoupl, protože už i ta Zem je agresivní. Jak my k ní, tak ona k nám. Tedy se nedivme tomu, že podobná neštěstí, povodně, zemětřesení a výkyvy počasí nás budou sužovat i v roce 2014. V letopočtu je za nulou číslo 14 – to znamená JÁ a ZEMĚ. Budeme mít tedy co do činění se Zemí, s děním, které Země vyprodukuje, protože je jí z nás už hodně špatně, a tak zvrací a zvrací. Sopky, voda, tornáda, otřesy a živly nám dají za vyučenou, protože pokud tu čtrnáctku sečteme, dostaneme merkuriární pětku, a Merkur, to je rtuť! Rok to bude v součtu sedmičkový. Sedma je poloviční kříž, tedy to bude rok plný těžkého břemene, nehod, lhářů a podvodníků. Platí to zejména pro ty z vás, co jste se narodili sedmého, šestnáctého, pětadvacátého jakéhokoli měsíce, pak pro zrozence července, pro ty, kdo mají v datu rok 7, číslo 7, nebo životní číslo 7. Ale vzhledem k tomu, že respektujeme i 14 za nulou v letopočtu, měli by se mít na pozoru všichni, kdo mají kdekoli v datu 4 a 5 a dále ti, co mají karmu čtyřkovou a nejtěžší. Jak vidíte, bude nás skutečně hodně, spíše masy…

Zaměstnání a finance

Lidé si možná zvolí nové vůdce, ale nic se tím nezmění k lepšímu. Chudých a nemajetných bude přibývat a domy i pole – vše co je na zemi, mohou schlamstnout banky či spekulanti. Lidi čeká velký únik peněz – buď se položí nějaká banka v USA, nebo silná banka v EU, a dle postavení čísel jakoby lidé jen dřeli a hodně pracovali a finance jim kdosi odčerpával, bral. Peníze ale vlastně jako takové mají jen nejchudší lidé – ostatní přesunují jen z banky do banky nějaká čísla, která nemají hodnotu, nejsou ničím podložena a jsou to tedy peníze jen „jako“ – virtuální a nehmatatelné. Opět ubude pracovních příležitostí, lidé nebudou moci dodržet své závazky vůči bankám, a tak budou z domů vyhnáni, přijdou o ně – pokud se ovšem nevzpamatují a nepůjdou vydělávat jinam, a to tam, kde práce ještě je. Za prací se začne více migrovat, rodina jako taková přestane být funkční. Lidé budou odděleni od rodin jen proto, že touží udržet si domeček, na němž mají hypotéku. Jen pozor na to, aby vám ho nevzala zase voda, sesuvy půdy, nebo otřesy země, oheň a výbuchy čehokoli nevyjímaje.

Lidé si od příštího roku budou moci dovolit méně, než doposud, mnohé jim nebude dopřáno, a tak se pozornost obrátí – v duchu chléb a hry – na jakousi divnou, masovou zábavu – nejspíš internet a média – a sex. Vláda tím odvede pozornost od zásadnějších věcí, kterými rozdělování moci ve státě a zlodějina bezpochyby jsou. Zkrachuje řada továren, obchodů, ba i supermarketů, neboť lidé nebudou mít za co nakupovat a zbudou jen prázdná monstra.

Nepokoje, boj o moc

Ve větších městech nastanou nepokoje, lidé budu biti buď lidmi, či policií, která je má „chránit“. Poteče krev a může dojít i na rabování. A co je nejdůležitější pro rok 2014, který bude sedmičkový? To je náboženská válka! Odnepaměti je brána sedmička za číslo víry a duchovna, ale lidé se v tom, čí Bůh je ten nejsprávnější, nedohodnou a půjdou proti sobě ještě s větší razancí než doposud. A pokud si myslíte, že naší vlasti se to vyhne, mýlíte se. Pro jakési „pseudobohy“ se bude zabíjet, popravovat a lid bude vyděšen a zděšen, co vše je možné provádět ve jménu toho kterého božstva v „civilizovaných, evropských“ zemích. Že půjde jen o převzetí moci a zotročení národů, to dojde málokomu. Nynější papež, který je skutečným světlem Vatikánu, může být následně také ohrožen, neboť nešlape tak, jak pískáno jest.

U nás se tyto nepokoje mohou projevit jako začínající občanská válka, stávky, demonstrace, kdy už budou mít lidé po krk některých menšin, které ovšem naberou na své intenzivnosti nic nedělat (menšiny, nepřizpůsobiví, cizinci), krást a pobírat výhody-dávky. Mohou vznikat pouliční agresivní gangy, které nám ztrpčí životy, bude prolita i krev, mnozí mohou i zemřít. Mohou nastat problémy i s útoky na veřejné, státní a správní budovy.

Trend roku 2014 je zcela specifický, rtuťovitý, jakoby začalo cosi, co bude pokračovat jako krutá telenovela až do roku 2016, snad i 2017 (2017-2018 jsou vojenská čísla, tak snad nás neobsadí nějaký diktátor!), neboť to, co v sedmičce rozdmýcháno jest , v sedmě se též ukončí, což bych tipovala tak spíše na rok 2016, kdy respektujeme v primárním postavení dvojku jako nejtěžší karmu a za nulou nutně musíme brát v úvahu i šestnáctku, což je v důsledku sedma jak z praku!

 

Spekulace a rozladění

Nerostná bohatství Země – to je to, oč půjde, neboť jak jsem říkala na začátku, rok 2014 je JÁ a ZEMĚ. Tedy vše co je v zemi, s tím se může podvádět, odvádět to, lhát o tom a podobně. Jde o nerosty – zlato a stříbro, ropa a plyn, voda, ale spíše to zlato. Snad někdo se zlatem zaspekuluje, snad jej i skoupí, či ho nadhodnotí nebo podhodnotí, a totéž se může dít s diamanty, kterých – jakožto falešných – přibude jako komárů. Ostatní nerostná bohatství dostanou také pod kontrolu spekulanti a podvodníci. Všichni si tedy dávejte pozor, ať nekupujete zajíce v pytli nebo zlatou „starou belu“!

Bude rok KONĚ, a ten požaduje dobré zacházení, svobodu a je naprosto hluchý k jakýmkoli nesmyslným zákonům či příkazům. Pokud se naštve, pěkně kope, může se i splašit a pak to bere hlava nehlava a pod kopyty mu zůstává vše! Lid již začne míti dost zákonů, které jsou paskvily, nahrávají „kmotrům“, zlodějům a politikům. Mnozí budou chtít vzít spravedlnost do svých rukou a špatné a nefunkční zákony nebudou respektovat. Ty následně zůstanou pošlapány, jako by se po nich přehnalo stádo koní.

 

Zdraví

V otázce zdraví se mohou rodit děti s genetickými vadami, pozor také na nohy, včetně digitoria pedis a kloubů, dále na plíce, alergie a kůži. Bude velký nárůst lidí s diabetem a poruchami ledvin. Ženy i muži, kteří mají v rodině nádorová onemocnění – pozor na oblast gynekologie a mamografie, oblast prostaty a prsních bradavek.

Pro Česko dobrá zpráva!

Jednu dobrou zprávu pro lid této země ovšem mám. Bude to nejlepší rok za posledních 12 let nejenom pro LVY, ale z astrologického hlediska nejlepším rokem pro Česko za dlouhých 12 let, nebo také období pod „nejvyšší přízní bohů“! Hvězdy budou naší zemi přát, a tak je zapotřebí udělat zde pořádek, vymést ten pověstný Augiášův chlév, ale už ne klidnou cestou, u piva a plků, ale cestou razantní, revoluční a bojovnou. Nevylučuji střety lidu s vládou, policií stejně tak, jak tomu bylo před více než dvaceti lety, v době sametové revoluce. Nebude se ovšem chrastit klíči, ale lidé, již tak dost zkoušeni, naštváni, obelháváni a okrádáni pravděpodobně vezmou do ruky to, co po té ruce budou mít! Přeji lidu této země alespoň takové vlastenectví, jaké jsem viděla u Brazilců, Španělů a Italů. Jinak se z toho srabu totiž nikdy nedostaneme, budeme jenom ovcemi, které nemají co žrát na spasené, oplocené louce, která kdysi zářila zelenou krmí! Přeji hodně štěstí všem jedincům v naší krásné zemi.

Vaše Hannah

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz