Rok 2O13

Co nám má nadcházející rok říci a nač se máme připravit? Musíme začít malou bilancí roku, který v těchto chvílích spěje do finále, abyste pochopili následující dění a nebyli zaskočeni. Co nám letošek vzal a dal? Právě končí vládu číslo 5, rok 2O12 a předává ji číslu 6 – roku 2O13.

Letopočtu 2O12 vládne planeta Merkur a ta vévodí informacím (i bludům a klamům), stěhování, změně, zahraničí, náhlým koncům i začátkům, podvodníkům a lapání zlodějíčků. Někteří jsou již ve vězení a snad jich přibude zvláště z řad našich „mocných“!

Na konci roku 2O12 ještě přijde velice nečekaně a náhle o práci spousta lidí, tak je třeba – i když si myslíte, že zrovinka vás se to netýká – poohlédnout se po něčem, co by vás příští rok uživilo. Mnozí se budou muset obrátit i na zahraniční agentury, aby jakousi práci vůbec našli. Kdo nebude na tuto možnost připraven, dopadne bledě, a protože se lednem 2O13 dostáváme do roku číslo 6, zůstane sedět pěkně doma, na židličce. Proč? Šestka (po součtu čísel v roce 2O13 ) je domov a koncové číslo letopočtu 13 je v součtu 4, a tak trochu vypadá jak židle. Ta nám říká, že budeme sedět na židli pěkně doma. Tudíž vy, co čtete tyto řádky, máte možnost se dle toho zařídit. Inu, člověk v dnešní době musí myslet maličko dopředu, to dá rozum. Vezměte si příklad z politiků – ti pořád myslí na zadní kolečka, ne?

Pokud ještě odkládáte řešení nějaké záležitosti a nechce se vám do ní, raději zatněte pěst a dodělejte ji, neboť to, co šlo hladce a rychle v roce 2O12, se následující rok zastaví a bude se vše neuvěřitelně táhnout.

Jak jistě víte, rok 2O12 je rokem Draka, a tak mnozí z nás nevěděli, z které sluje se na ně příšera v podobě exekuce nebo jiné pohromy vynoří. Ví o tom své i politikové a mocní „podvodníci“, kteří netušili, že jejich „jeskyně“ je odposlouchávána, a dojeli na to.

Následně lidstvo vstupuje do roku Hada – 2O13, a tak vše, co bylo započato a nedokončeno v roce Draka, se dodělá. Máme se tedy na co těšit! A nejen my, obyčejní lidé, kteří už té jedovaté sliny máme plná ústa a nitra, ale i všichni ti, kteří přiškrcují ostatní, krom sebe, obmotávají si své křeslo a post jako hadi a nechtějí se jej vzdát. Všichni tito jmenovaní by si měli dát veliký pozor na to, aby je vlastní chtivost a pocit neohrožené moci neudusila. A pokud je nezadusí, všimněte si, jak se budou svlékat z kůže a měnit kabáty! To bude podívaná!

Had je pro mnohé nepříjemným zvířetem, vzbuzujícím odpor a strach. Má jedovatou slinu, mění kůži, může nás otrávit a zardousit. Plíží se jako neviditelné nebezpečí, a pokud nebudeme ostražití, omotá si nás a pak pozře.

Příští rok bude lahodit všem, kdo jsou narozeni ve znamení Raka a také těm, kdož jsou v čínském horoskopu Hadi. Podaří se jim nemožné, navštíví je štěstí a užijí si nejlepší rok za posledních 12 let! Takže, Raci a Hadi do toho, vyhrňte si rukávy a nenechejte se připravit o následné štěstí! Taktéž pro ty z vás, kteří touží po rodině, má rok 2O13 dárek v podobě plodnosti. V nynější situaci je ovšem velice dobré narození potomka zvažovat a plánovat, neboť pokud jste bez práce vy i váš partner a navíc splácíte hypotéku, mohl by vám případný přírůstek do rodiny značně zkomplikovat situaci. Sociální podpory se budou i nadále „škrtit“, protože tam, kde nic není, ani Had nebere, a tak raději rozum do hrsti!

Vzhledem k číslům v letopočtu 2O13 (rok 6, což je domov, 13 je agrese, sexualita a lpění na vlastním názoru) vzroste počet těch, co budou sedět doma pěkně na křesle a o práci nezavadí, jak jsem již v úvodu napsala. Dle toho budou lidé také agresivnější, Had jim přiškrtí domácí rozpočet a nespokojenost v rodinách se bude nebezpečně zvyšovat. Potomstvo i partneři budou nadále vyžadovat nadstandard, ale my nemusíme být schopni toto jejich přání splnit. Narůstající počet obětí domácího násilí bude na denním pořádku. Na vrcholu bude sexuální aktivita, tudíž znásilnění a agresivní chování jedinců bude jedním z témat a kauz, které budou v hojné míře řešit naše policejní složky. Mnohdy si hřejeme hada na prsou, dámy, takže apeluji na matky, aby si více všímaly svých dcer i svých nových partnerů. Vsaďte na hadí intuici a nezavírejte oči před něčím takovým, jako je prazvláštní vztah partnera k vašemu dítěti!

Na pracovištích budete donuceni volit slova, co říci a co ne, neboť vás přidusí znamení Hada a mnozí, kteří si práci chtějí udržet, se tajně vplíží do kanceláře vedoucího, aby vás pomluvili a otrávili ostatním život. Ostré boje ve firmách a na pracovištích vám život sice mohou znechutit, ale nesmějí vás zastrašit. Dlouholetý přítel či kamarád si ze dne na den svlékne přátelský kabát a jeho slizká kůže hada vám natropí mnohé vrásky na čele!

Had je lovec. Muž, který má u žen veliké šance. Svoji oběť pěkně omotá a pomaličku utiskuje. Žena zrozená v tomto znamení, vědoma si své přitažlivosti, si dává na čas s vyhlédnutím své oběti. Vévodit tedy nebude láska, nýbrž majetnicko-zlatokopecké úmysly a sexuální přitažlivost, což nejednoho muže či ženu pořádně potrápí, a dokonce totálně ožebračí. S „bytostí snů“ přijde i oprátka, která se může kolem hrdla zámožné oběti stahovat nenápadnou a plíživou silou, což ovšem jedinec pozná až tehdy, když se podívá na vybílené konto. Lidé si budou ve veliké míře komplikovat život mimomanželským laškováním, k čemuž je bude ponoukat již zmíněná sexuálně – agresivní 13ka na konci letopočtu. Udělali by dobře, kdyby svou lásku omezili pouze na vlastní rodinu, jinak se nedoplatí a na vše ještě záhy doplatí!

Rok příští bude jistě i o jedech, a tak předpokládám, že se do naší země dostanou takové drogy, které mnohé lidi udusí a otráví. Pozor na to, přátelé, a sledujte své děti! Protože je Had uctíván především v Asii, bude se u nás v nebývalé míře dařit drogovému obchodu Asiatů, kteří přecházejí od prodeje v kamenných obchodech k velkopěstírnám vysoce kvalitních drog, a to docela úspěšně. Drogy a jedy budou hlavní otázkou příštích měsíců a mnoho zoufalých lidí, kteří nevidí svou budoucnost ve světlých barvách, může přistoupit k devastaci svého života buď drogovou závislostí, či ukončit život jedy, tedy léky. Nárůst sebevražd u dětí i dospělých vlivem nepříznivé životní situace se rapidně zvýší a není se skutečně čemu divit. Na děti jejich rodiče nemají čas, protože pracují a vydělávají na obživu a posléze důchod, a ti starší spoluobčané – při pohledu na zbytek mincí v peněžence po zaplacení nájmu a léků – jen povzdechnou se slzami v očích, což jim na zdraví nepřidá a úsměv na tváři nevyloudí! Dostaví se deprese…

Rok 2O13 obsahuje i číslo 2, což je nejtěžší Karma, a málokdo ví, že se budeme s touto záležitostí potýkat až do roku 2O99. Do toho data bude vždy nula oddělovat čísla v tom kterém letopočtu. Miléniem jsme vstoupili do století nejtěžší Karmy a můžeme a budeme se potýkat s těmi nejtěžšími problémy, které jsme si nastřádali za celá desetiletí, a které jsme si hřáli jak hada na prsou. Příští rok nám ukáže odvrácenou stranu přírody i Země, protože čtyřka na konci letopočtu je vše, co je na Zemi, co je zemité a co ze Země roste. Příroda. Ta se stává již nebezpečnou, plnou jedovatých a smrtících látek, ale mocní tohoto světa jsou k problému hluší a nastavují mu záda, protože finanční zisk je pro ně to nejdůležitější. Život bez stromů, vody a vzduchu neřeší, protože se jich to netýká. Žijí teď a tady pod praporem „po nás potopa“!! Pokud se zamyslíte nad tím, co jíme, co jsme schopni pozřít, co nám nabízejí supermarkety, a my to bez řečí konzumujeme, musí vám jít hlava kolem, zvláště proto, že všichni víme, že jíme jedy, ale to je asi tak všechno. Lid se musí nasytit a firmy musí bohatnout. A člověk? Tak ten je na posledním místě – otrávený jako hadím jedem, nemocný a hlavně bezmocný.

Letopočet 2O13 obsahuje jedničku, dvojku a trojku a tomuto seskupení se říká rovina Myšlení. A tak by měl každý z nás myslet a plánovat. Bude to vhodné období k jednáním vyžadujícím inteligenci i lišáckou vychytralost, doba jako stvořená k politickým činům, revolucím a státním převratům. Můžeme dávat přednost promyšlenému a klidnému řešení problémů a nesrovnalostí – i za cenu kompromisů. Pokud ale neuspějeme a záležitosti se mírumilovně vyřešit nedají, vyhlásíme válku. Se zaměstnavatelem, partnerem, senátorem a i premiérem, to dá rozum! Jestliže nahlédneme do historie, zjistíme, že rok Hada nebyl nikdy klidný a mírný. Je to způsobeno tím, že Had představuje nejsilnější negativní sílu celého cyklu a navíc následuje po roce Draka, který je nejsilnější pozitivní silou cyklu – Jin a Jang. Mnohé pohromy a katastrofy, které mají své příčiny a počátky v roce Draka (i ty partnerské!), mohou v roce Hada vrcholit. Tato dvě znamení jsou spolu velmi těsně spjata a kalamity v roce Hada jsou velice často následkem toho, že jsme to za vlády Draka prostě a jednoduše přehnali. Naivně doufám, že tyto řádky budou číst i poslanci a vládnoucí „elementy“ tohoto státu, neboť by se mohli připravit na „mazec“ a maličko se zamyslet nad svým chováním nejen ke státu a jeho pokladně, ale především k lidu!

Rok 2O13 bude živý a rušný a bude přát skandálům všeho druhu. I když navenek může vyzařovat klid a pohoda, bude nevypočitatelný. Jakmile se Had rozhodne k útoku, aby zasáhl svou oběť, je jako blesk a nic ho nemůže zastavit. Stejně náhlé a ničivé mohou být i změny, k nimž dojde v roce 2O13. V tomto roce našlapujte zlehka a buďte opatrnější. Hazardní hry a spekulace se striktně zakazují, protože následky mohou být nedozírné. Ovšem jestli si tuto skutečnost uvědomí vládnoucí, arogantní politikové, to nevím. Jsou natolik opilí svou neomezenou mocí, že je tento jed může docela dobře odrovnat, přiškrtit, a následně pomalu zlikvidovat. Pro naši malou, vybílenou republiku by to bylo patrně nejlepší.

Doba to bude nemilosrdná a neznalá soucitu. Ať se již stane cokoli, Had nám v období své vlády dodává důvěru v naše přesvědčení, donutí nás jednat. A jednat pevně a odhodlaně. Atmosféra přicházejícího roku není nic pro váhavce, který čeká, až jak všechno dopadne. Bude záležet jenom na nás, jak vše promyslíme, kdy ty všechny škůdce a „hady“ odhalíme a jak s nimi naložíme. Necháme-li se otrávit, uštknout nebo uškrtit, či zda vezmeme do rukou pomyslnou hůl proti zmijím a pořádně s nimi zatočíme! Věřte, milí čtenáři, že mnozí „plazi“, které zaženeme do děr, se hned tak na povrch zemský nevrátí, ale dávejme také pozor na to, zda ten nový „had“, kterému dáme svoji důvěru, není ten samý, ale s jinou kůží.

Hodně sil, kopu radosti a štěstí spolu se zdravým tělem i myslí!!!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz