2012

Nač nás má upozornit číslo 5, tedy rok 2O12?

Pětka je Merkur, rtuť – a víme, co rtuť dokáže!Bude to tudíž rok rtuťovitý, stěhovavý, odcházející, opouštějící, plný uprskaných lidiček a rtuťovité komunikace. Lidé i vlády se budou domlouvat a hovořit spolu mnohdy nervózně, agresivněji, budou hodně argumentovat a všichni se pramálo dohodnou bez emočních výbuchů. Zkrátka a dobře – bouchat nám to bude všude :ve vládě, v peněženkách,rodinách a mladých lidech. Ale jak to pozoruji letos v návaznosti na nepokoje v Londýně a vlastně celosvětově, už nám to jaksi rtuťovitě bouchat začalo, ne?

Rok 2O12 jemuž bude vévodit (až do roku 2O99 ) nejtěžší Karma je součtově pětkový, pětečku ovládá Merkur a latinsky Mercury je přeci rtuť. On byl i Fredy Mercury plný pohybu, síly a bylo ho všude plno, nemyslíte?A představte si, co se stane, pokud nám praskne teploměr a rtuť nám unikne ven…To je kuliček, to je rozprach, to je pohybu a každá nám míří jinam. A mířit jinam budou mnozí z nás, hlavně mladí lidé, kteří pochopili, že v naší překrásné, vytunelované republice nezavadí o práci, nemají zde žádných jistot , pochopí, že žijí ve vyhloubené jámě kde již není vůbec nic jen pomalu se sesouvající okraje, které je mohou zadusit a zavalit .

Rtuťovitě budou jednat a myslet i ti mladí lidé, kteří v této zemi zůstanou a budou se bouřit, neboť nevidí svoji budoucnost, nevidí pozitivní změny a nejsou schopni vidět ani pozitivní vládu a čestné , charakterní politiky. Denně se totiž dozvídali v roce 2O11 o kradení, rozkrádání a tunelování, a to těch „nejvyšších“ z mocných této země!A to zrovna klidu nepřidá…

Se rtutí bude spojeno i chování a reakce v rodinách, které zjišťují, že finanční částka, kterou mají k dispozici na měsíc se rozprchne a roztříští během pár dní, na rozdíl od vlády této země, která vydá za měsíc mnohem více, než by měla. Budou stále více a více zjišťovat, jak byli politiky okrádáni a zneužíváni různými firmami, kterým právě ta naše vláda dala tichý souhlas a začne jim vadit, že poctivá práce je pouze výraz, který jim ovšem nezaručí poctivě zaslouženou dovolenou.

A protože je Merkur vládcem komunikace, budou lidé komunikovat přes internet a rozesílat si informace – které už sice všichni víme a jsou nám jasné, ale budeme už tak plni rtuti a naštvaní a bezmocní, že nevylučuji ani velice bouřlivé diskuse, nepokoje a protesty, které budou svolávány právě přes internet.

Merkuriální pětka je také patronem zlodějů a podvodníků všeho druhu, takže pozor na podvodné firmy, kterých bude jak hub po dešti, protože se již málokomu chce pracovat a dle vzoru „nejvyšších“ se lidé začnou raději okrádat Mohou vám nabízet neexistující zboží, nebo také prapodivné, levné zlato za vysoký peníz!Doufám, ale , že v tomto roce Zajíce jste již mnozí místo blýskavého kovu nekoupili zajíce v pytli!..Také se ale zloději budou chytat a lapat, budou se komunikativně udávat a hlavně zveřejňovat jejich jména, a tak se dozvíme mnoho zajímavého, nebojte se! Kdo krade, kdy co ukradl, a hlavně – kam všechno to nakradené dal!

Až tohle všechno bude venku, tak by mohl začít docela mazec. Lidé už mají dost obviňování, že za rozkradenou zemi mohou oni, běžní „pěšáci“ – tak, jak se jim to snaží vsugerovat vláda a to se pak budou muset mít ti, co okrádali a tunelovali pěkně na pozoru!

Jak víme, je pětka také o člověku (2 ruce, 2 nohy a 1 hlava), tudíž se konečně lidé začnou zajímat o své tělo, o zdraví a preventivně si organizmus očišťovat alternativními způsoby a začnou do svého zdraví investovat. Bude na čase!Již nyní se lidé bojí kdečeho a kdekoho, ale nejvíce se obávají nemocí, nemocnic a poplatků, tudíž si to vše spočítají a zjistí, že lépe je do svého těla investovat průběžně , preventivně a alternativně, než operačně – liposukcemi počínaje a žlučníkovou kolikou konče.

V příštím roce budou mít také hlavní slovo smysly:zrak, sluch, čich, chuť a hmat, a proto než k něčemu přičichneme tak se na to pořádně podívejme, poslechněme si o tom něco , dobře si to osahejte , aby vám z toho nebylo náhodou zle a měli byste po chuti k životu. A mámení smyslů se raději také vyhněte, protože mám ten dojem, že si budeme moci příští rok koupit drogy už i v papírnictví.

I o hranicích, rozpínavosti některých lidí i států bude příští rok. O zemi jako takové a i o vodě. Aktuální bude vše, co je nad Zemí, pod Zemí i na Zemi. Já jen aby se nám ta naše zdevastovaná Zemička nezačala merkuriálně, rtuťovitě bouřit. To by nám asi nebylo veselo….nakonec zkusili jsme si to její „zvracení“ již v minulých letech a ono není oč stát,

Problémy mohou nastat také s financemi – a to ve smyslu „kam je dát?“ – pokud tedy nějaké budeme mít. Lidé již pramálo věří spořícím účtům, různým důchodovým spořením a firmám, které jim chtějí „spravovat“ (nebo stravovat?) jejich finance, a tak pravděpodobně budou kupovat to, co jim ty peníze pěkně uchrání a udrží. Ale pozor , jak jsem již psala “není všechno zlato, co se třpytí“ a ve finále se ho nenajíš… A mám veliké obavy, že rok příští bude i o strachu: ze ztráty zaměstnání, z nezaplacené hypotéky, ze ztráty zdraví, bojíme se už i stáří, vlastních dětí, které neustále chtějí peníze a my je nemáme, bojíme se co bude….: Apokalypsy, konce Světa, černé magie a falešných proroků a sekt. Index strachu je nyní až neuvěřitelně vysoký, což umocňuje i strach a obavy z další plížící se krize v celém světě.

Bojíme se jako děti bájného Draka, sedmihlavé sani šlehající z huby plameny a ocasem s bodlinami bortící vše v její blízkosti. Také rok 2O12 rokem Draka bude a my se můžeme s obavami obracet ke každé sluji, z níž tato potvůrka vyleze a pouze doufat, že nám přinese štěstí, tak jak například v Číně , kde je Drak nositelem štěstíčka. Ale nejsme v Číně, tak se můžeme docela připravit i na to, že po nás může ten Dráček chtít nějakou oběť či výkupné, jak to bývá v pohádkách o dracích běžné…. Drak je velký plaz s křídly, dlouhým ocasem a drápy, plivající oheň, symbol jangu, plodnosti a aktivity, je spojován s prvotními silami ničícími i tvořivými, nebeskými i pozemskými. Jako nějaká neuvěřitelná síla překračující všechno co si jen dokážeme představit. Ale nebojme se, nebojme!!!!Máme přeci všech 5 pohromadě, ne?Tak je už konečně začněme používat a povede se nám lépe.

Ale jednu – snad potěšující informaci – pro vás přeci jenom mám…..

6.6.2O12 dojde k jedinečnému úkazu, kterým bude přechod Venuše před Slunce. Venuše představuje LÁSKU a postaví-li se před centrum a zdroj světla, můžeme si uvědomit, že právě láska je největší silou v celém Vesmíru a že může zabránit mnoha „očistám“ a tragédiím.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE POKUD BY KAŽDÝ Z NÁS ZAHRNUL ÁSKLU ALESPOŇ JEDNOHO ČLOVĚKA NA SVĚTĚ, TAK BY TEN NÁŠ SVĚT BYL PLNÝ, PLNIČKÝ LÁSKY, TAK SE DO TOHO PUSŤME, PROTOŽE JE SKUTEČNĚ NEJVYŠŠÍ ČAS!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz