ÚNOR....2020

Pozitivnímu se ve svých predikcích raději vyhnu, stejně tak, jako se rádi vyhnou pozitivnímu výsledku na koronavirus lékaři. Takže raději zůstávám u toho negativního.....
Letošní rok je dvojnásob těžký a únor tomu nasadí korunu. Převládá strach, obavy z nejistoty a psychika dostane pohulit. Bojíme se doma, zda naše jediná věta nerozpoutá peklo ve vztahu, který je na pokraji propasti, bojíme se venku dýchat, abychom náhodou nechcípli na chřipku ještě před důchodem, v práci se také bojíme, bo vedoucí je vedoucí a nevíme, co udělá, strachujeme se o své rodiče i děti, když na nás odevšad padají informace, které nepobereme. Rada je prostá: kupte si deštník, ať to lejno "blbostí" nepadá přímo na vaši hlavu a máte klid. 
Mnoho vztahů bude v únoru rozděleno, ale abyste tahali kohosi, kdo vás nechce, za ruku, protože si život bez něj "nedovedete" představit, tak  to raději néé! Jedna ruka totiž opravdu netleská. Raději se pokuste si to představit - život bez stresu, hádek, urážek a lží. A jestliže i přes to trváte na tom, "že to tak vždycky bylo, byli jsme spolu a máme být spolu", i kdyby vás to mělo zabít, běžte buď k doktorovi, nebo se zamyslete nad vlastní sebeúctou a hodnotou. Co bylo včera, není dnes. ÚMorový měsíc je o chlastu, drogách, závislosti na blbosti (má osobní diagnostika - postihuje stále více lidí) a strachu, takže máte na výběr, do čeho se vrhnout. Pokud je má výše uvedená nabídka pro vás málo obsažná, vrhněte se do závislostí zcela jiných, dle vašeho uvážení a buďte otroky. Kdo začne u sebe a připustí si, že se chová jak hadra na zem skřížená s idiotem, má vyhráno. Ovšem závislákům, ochlastům, mamonářům a fetmenům to už asi nevysvětlíte, bo maj vyšlehaný mozek. Zbýváte tedy vy sami a váš zdravý rozum, který je patrně v poslední době na "příděl". Z toho všeho vyplývá, že je V ÚMORU lepší deštník proti padajícím fekáliím, než třeba plný nočník...ne?
KLID, ROZVAHU, SEBEÚCTU A ROZUM VÁM HANNAH PŘEJE!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode