SRPEN 2020

Po červenci, který byl ve znamení mnoha ztrát, nehod a nedorozumění, nemocí a nemocnic, se můžeme na malou chvíli, jak je tomu v životě zvykem, prvních několik dnů v srpnu nadechnout, ale stejně se u toho budeme potit a dusit, bo přes ten hadr na hubě to moc nejde. Už delší dobu řešíme blbosti, konspirace a hlupoty, ale stejně nic nevíme. Zapomínáme ale na to, že je osmý měsíc spíše o moci, mužích, penězích, mnoha lidech, zahraničí, také vojácích a policii (a mnoha dalších oblastech), což nám jaksi unikalo. Hodně rodin chce odjet k moři, protože jsou "svobodní", tedy říkám jeďte! Vemte to ale přes Přerov, abyste se aklimatizovali a zvykli si na chaos a úmorné vedro v autě. V práci ovšem nahlaste, že nevíte, kdy se vrátíte, neboť zavírání hranic je na denním pořádku. V dalekém zahraničí se nemáte čeho bát, je tam skutečně zdrávo, protože mladí muži, kteří odtamtud připlouvají, zdravím jen překypují a mají dokonce svaly. Ženy těchto mužů jsou na tom patrně hůř, protože prostě nepřiplouvají. Jsou asi v karanténě.
Kdo z vás, dámy, "řeší" muže již několik dekád, tak to vzdejte, páč to asi nikam nevede a zůstaňte raději u té pomyslné "jistoty", kterou vám "zaručuje" jeho plat a pramálo si dělejte z toho, že ničí vás i děcka. Najíst se musíte, bydlet někde taky musíte, tak proč něco měnit? Stojí to mnoho sil a pevnou vůli, ale tu si nechejte až na dobu, kdy vás ten váš hulvát psychicky zdeptá, či dobije a ocitnete se ve špitále, bo tam nevaří moc dobře. Tam sílu nenaberete. 
Penízky mohou scházet všem rodinám, které nekradou a nepodvádí, ale nastupuje krize, což by měl vědět i průměrný běloch, natož tak Černoch. Ovšem nyní je výhodnější mít po boku Černocha, který je zdráv jak řípa, sice nepracuje ale pobírá dávky, proto se vám může postarat o domácnost a děti, navaří, vypere a poklidí v době, kdy vy děláte šestnáctky. Mít po boku bělocha je nejisté, páč je zavirovaný a nemá práci, víme?
Nebudu "srpenec" nijak protahovat, neb to bude samý "kotrmelec" a dočkáme se takových zpráv ze strany vlády, že nabudeme dojmu, že jsou infikovaní od dětství, ale nikdo neví, co je to za nemoc a jak se přenáší. Ke "kurviru" se také nemíním raději vyjadřovat, protože bych byla za blbku, která tomu věří, na rozdíl od jiných, kteří ho nikdy neviděli, tedy "kurvir" neexistuje. Dostala bych takový "kartáč" od "chytrých", jaký jsem obdržela nedávno, když jsem zmínila před sousedy, že mám na terase mucholapky. Nevěděla jsem, že ochraňují vše živé a málem mě donutili udělat těm malým sviním, co mě bodaly a obtěžovaly, pohřeb se státními poctami.
Máte svůj rozum, své zdraví a každý rozhoduje sám za sebe. Ti z vás, kteří odmítají existenci tohoto "čehosi", by si měli zakoupit pole a kravku a "vystoupit" ze systému, neboť i když jste hrdí a "svobodní", tak vám bez roušky v obchodě neprodaj ani droždí, víme?
Krásné prázdniny všem, kteří maj mozek a těm ostatním - bez mozku - nepřeji nic, bo kde nic néni, ani smrt nebere. 
VAŠE SARKASTICKÁ HANNAH

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode