Říjen 2020

Dnešní datum (29.9.2020) dává do oběhu ruční granát a my vlastně nevíme, kdo ho chytne a rychle odhodí, nebo kdo to nestihne. Něco jako "ententýky, dva špalíky...." tedy na koho to padne. Nic nám nebude dávat smysl, ale na to jsme zvyklí už z devadesátek, ale stejně nás to zastaví. Vrcholí rok 2020, zůstáváme opět, na nějaký čas, sedět na zadku a cloumá námi nejistota. Ve všech oblastech. Zatím to nad námi jen tak nějak potichu lítá a dosedne až v listopadu, ale i tak jsme zmatení, naštvaní a rozložení. Agrese vzrůstá, ale zase na druhou stranu - máme mnoho možností ji ze sebe dostat. Bude se hodně demonstrovat, takže je jedno, zda jste naštvaní na roušky, premiéra, politiky, přivandrovalce nebo tchýni, bo když se v davu vyřvete a emočně očistíte, nikdo nepozná, že jste s nervama hyn jen proto, že vám soused sebral ze schránky obálku s respirátorem. Tak do toho, dostaňte to ze sebe, ni?
Rodiny, ženy a děcka jsou hlavním tématem října, taktéž byty a domy. Ty první tři dostanou zabrat ze všech možných stran, včetně finanční. A stran bytů a domů? Inu - nechejte si to, co máte a doporučuji tyto měsíce (10,11 a 12) nekupovat nic jiného. Ani kurník. Vyčkejte.
O covidu psát nemíním, ale volby, to je jiný seriál! Budou váhavé, lidi ošívající se, nejistí a zmatení. Jsou ale jedinci, kterým je jasné, koho budou volit, aby bylo LÉPE - před těmito smekám, bo jsou jaksi věštecky nadčasoví, ale stejně bych před tím, než půjdete k "urně", doporučila mrknout se na film "SVIŇA". Po jeho shlédnutí se buď pozvracíte z politiky, nebo si řeknete: "Byl to jen film (ti druzí, kteří nebudou vrhnout, jsou ti, kteří na sto pro ví, koho volit a kdo je "super" a kdy a s kým bude LÉPE.....
Další jedy si nechávám na listopad, až si to "sedne".
 
VAŠE NEGATIVNÍ HANNAH, BELLA CIAO!!!!!

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz