KVĚTEN 2020

 
SLUNÍČKÁŘKY  se nemají v květnu čeho obávat, protože ví, že je to měsíc lásky nebeské a konečně potkají toho svého  - několik desetiletí - očekávaného "slunkaře". Zahrne je pozorností, láskou a kutilstvím, milovat bude i jejich nemanželské 4 děti a začnou budovat skvělou rodinu, plnou úsměvů, tolerance a pohody. Jen bych chtěla upozornit, že mužů s těmito kvalitami je snad 6 v celé zemi, takže hrrrr na ně a s neodolatelnou pokorou, zasněným úsměvem a pampeliškovým věnečkem ve vlasech se vám podaří, odloudit je od stávajících, zcela nefunkčních a pro ně nevhodných rodin.
Nás ostatní čeká "zakázané uvolnění" a neskutečný chaos. A to všude. Mnozí budou až tak zmatení a "chaoticky šťastní" z otevřených obchodů s oděvy, že si neuvědomí karanténní kila navíc a po koupi  5ti až 6ti kousků, které doma na sebe nenarvou ani po třech klystýrech, odejdou zpět do obchodu a do karanténní bedny na oděvy skočí raději sami. Měsíc sice bude trocha volnější, než jsme zažili  v dubnu, což je dobře, ale to urvání ze řetězu se nám nevyplatí. Nevíme pořádně odkud se ten kurvir vzal, co dokáže, na kom si libuje, a kteří lidé ho vyloženě odpuzují, zda je agresivní, nebo nám dá za nějakou dobu svatý pokoj a potáhne, odkud přišel. Nevíme o tomto návštěvníkovi nic, stejně jako o sousedovi z nedaleké ubytovny, který je fialovo-černý, přišel "nevíme odkud", netušíme, zda je agresivní a kdy potáhne jinam. Kurvir je přistěhovalec, migroš a my všichni vynakládáme veliké úsilí i finanční prostředky, abychom se ho zbavili.......(aby mě nezavřeli, tuto úvahu končím, i když by se dala krááásně rozvést...)
Ale ten chaos, který nás čeká má mnoho výhod: zjistíme, že SYSTÉM prostě nefunguje, konečně za dlouhou dobu budeme stát řadu jak krávu na banány a boty, vrchol štěstí pocítíme tehdy, když půjdeme s ostatními pěti rodinami do obrovského aquaparku a naprostý dovolenkový orgasmus prožijeme na malém paloučku u zbytku lesa plného kůrovce s padesáti repelenty v kabeli. Děcka raději přivažte ke kmeni, či pahýlu stromu (je jich tam dost), protože bez wifi vás začnou nenávidět a pokusí se o útěk. Oheň nezapalujte, je sucho a pan hajný - po nucené izolaci v hájence s paní hajnou - střílí nyní po všem, co sa hýbe. 
Roušku, kterou používáte již pěkně dlouho, nezahazujte, neboť až otevřou školy a vaše háďata s radostí pošlete do lavic, můžete nachytat to, čemu jste se izolací bránili. Sice si ti naši harantíci budou stříkat různé sajrajty na pazoury, až jim koža sleze, ale to víte, květen je květen, láska kvete a hodně Evženků dlouho nevidělo svoji Sofinku, takže na školních záchodcích bude probíhat líbačka, neboť i děcka maj absťák. Nesnažte se jim namluvit, že by měli používat při tomto aktu roušku. Za dobu domácí izolace už jste u nich klesli hodně hluboko a toto nejapné upozornění by v nich mohlo vyvolat chuť na dobrovolný odchod do dětského domova. Závěr: asi jste čekali predikce jiného druhu, ale tragikomedií je denně dost, takže jsem to pojala po svém. Ovšem pokud toto kurvirové, migrační a nechtěné svinstvo vymyslel člověk (tak, jako jinou migraci) po dlouhodobé izolaci v labině, tak je to stejně neuchopitelné, jako ten cvok, který to vymyslel. Prostě se proti tomu budeme nadále bránit, trpět to a financovat něco, co dělá akorát brajgl a není to užitečné. Ale to je jiný příběh.....
MÉNĚ CHAOSU A PATOSU, VÍCE ROZUMU - MÉNĚ KONZUMU, RADOST, SMÍCH I LEGRACE A BUDE MÉNĚ MIGRACE. SNAD...

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz