PROSINEC 2019 A DÁLE.....

Tento měsíc budou predikce velice krátké...
Pro Sluníčka: těšte se, nejprve přijde Mikuláš a pak Ježíšek, z dárečků budete mít radost jak politici z koryt, a pokud vás nesebere čert,  budete mě příští rok zase prudit.
Pro nás normální: lítat nad námi  - celý prosinec - bude "přebírání " majetku a financí v rodinách, přebírání partnerů, a to za halasného řevu, ale odpovědnost za to, či ono nepřebere nikdo. Uhlídejte si to, co je vaše, oč nechcete přijít, ale jestliže je to partner, jehož pohled vám tetuje do kůže názvy jako  "kravsko" nebo "volisko", tak zaplesejte, neboť jste se zbavili toho největšího problému ve svém životě.

Létá nad námi celospolečenský průser v podobě převzetí moci ještě většími zloději, než jsme vídali denně, zhovadilý institut "strpění" (cizinci, kteří nejsou hodni azylu, mají určitá práva a má jim být přiznán statut uprchlíka) a tím pádem příval pologramotných etnik, která ani neví, co je odpadkový koš a klozet. Ví ovšem, co je sex, rasizmus a sociální dávky.....Takže jako společnost a Česko jdeme kam? Nebudu psát "do prdele", páč by mě mohli bloknout. To, co se odehrává nyní v prosinci 2019, bude mít super dohru v roce 2020, tedy jsem nucena tyto skutečnosti propojit. Takže si chviličku počkejte na PREDIKCE 2020 a do té doby se snažte být v klidu, protože NIC NENÍ TAK HORKÉ, ABY TO NEMOHLO VŘÍT!!!                                        

Krásné a klidné svátky všem. Užijte si klidu, protože zanedlouho začne značný "neklid" (bordel).

Vaše Hannah

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz