LEDEN

Tak jste se dočkali! Čeho? No, přece POZITIVNÍCH predikcí, které až tak nepíši ( v únoru bude hůř...). 
Leden - pro všechny - znamená nové začátky. Jak ten svůj,doposud zpackaný, život nakopnete nyní, čili na STARTU, takový bude i CÍL. Po dlouhé době je to rok trojkový, což mě osobně euforizuje, protože očekávám, že lidé začnou používat mozek (ti, který ho nemají ještě totálně vymytý). Selský rozum by měli aktivovat všichni ti, kdož žijí "pod bičem otrokáře" a tyrana - tyranky s pocitem osobní nesvobody, všechny "služky a hospodyně", které za svoji péči a starost dostávají pouze "držkovicu", všichni podvedení a obelhaní a další a další, kteří již delší dobu ví, že to vše již neunesou a jsou spíše zralí "na provaz". Není třeba takovýchto řešení! Věřte, že není hrdinstvím žít v komfortním prostředí s monoklem na oku a děsem na duši, ale spíše se zaměřte na komfort váš. Osobní. Sice se to povede málokomu, ale povede. Jen se nebát, zamyslet se nad tím, jak žiji a PROČ tak žiji, a jsme doma, přátelé. A od myšlenky je jen krůček k akci, tak hurá do toho a měňte a měňte, ne? 
Rok 19 je vyloženě studijním rokem zvláště pro ty z vás, co máte "domotané" šišky, proto hoďte u kávičky "selského přemýšlivce" a vyberete si oblast, která vám ty vaše hlavy srovná (pálení papírků a Vysokou školu rituálů nedoporučuji, bo naštvete hasiče a psychiatry). 
Letos zkrátka drtivé většině může mnoho věcí secvaknout, cosi docvaknout , jiným totálně cvakne - čili hrábne, ale nikoli ze zdravého a selského rozumu, ale žel Vesmíru z drog a návykových látek. Ovšem ti si zase musí pomoci sami, bo NIKDO ZA NÁS NIC NEUDĚLÁ!!!
PŘEJI VŠEM ODHODLÁNÍ POD VEDENÍM ZDRAVÉHO ROZUMU, HODNĚ SIL, BO MYSLET JE VELICE OBTÍŽNÉ, A NA KONCI TOHOTO ROKU, KTERÉMU ŘÍKÁM "HURÁ MOZEK!" SPOUSTU ÚSMĚVŮ, ŽIVOTY V CAJKU A HRDOST, ŽE JSTE TO DOKÁZALI.
HANNAH J. NESVADBA, KARMALOG

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz