DUBEN

S malým předstihem vám jen trošičku poradím, co s nadcházejícími dny a měsícem Dubnem.
Do konce března nás čekají málo kvalitní dny, připravte se na rozmíšky ve vztazích, a to nejenom doma, ale i v krámě na rohu. Vše, co jste jiným, či sami sobě nerozmluvili nyní -  do konce března, vám půjde příští měsíc těžko. Můžete být zastaveni v jednání, konání, mluvení či budování ať vztahu, nebo kurníku. Agresivita stoupá, nenechejte se pohltit a myslete si spíš něco o zádeli. Domácí násilí zastavíte odchodem z domu, na hysterky platí kýbl se studenu vodou a pokud vám děcka "přerůstají" přes hlavu, neládujte do nich maso, ale nechejte je minimálně měsíc na otrubách. Zkrotnou.
V dubnu nám to bude "sekernicky" jiskřit a kde kdo dostane nápad vyzbrojit se alespoň žabikuchem, tedy bacha na ruce v kapsách a úchylný pohled toho, kdo se šourá naproti vám. Budeme toužit po jistotách, ale v partnerovi či dětech a domku s bazénem je nehledejte, to by udělal jen blázen. Jistotu najdete pouze sami v sobě, ostatní jmenované "jistoty" jsou již stovky let zcela nejisté. Nové projekty a bláznivé nápady se díky Vesmíru pozastaví - u nás běžných lidí, ale šílenci z řad vládnoucích budou bezhlavě chránit své "jistoty koryt" s urputným zaujetím. Majetkové spory vyvrcholí a je potřeba mít spíše studenou hlavu, než s horkou hlavou býti studený celý kvůli záhumenku s porostem kopřiv. Dětem raději ihned vysvětlete, že s cizími lidmi se nechodí do odlehlého parku, neznámého automobilu a na výlet ani za cenu půlkilové čokolády, protože ta kazí zuby a neznámý břídil zase dětské životy. Ženy, jdouce z rachoty z odpolední směny by si měly pořídit alespoň pepřák, ale bacha, mířit na protivníka, nikoli naopak. Mužům s druhou mízou, bezhlavě zamilovaných do vysokoškolačky popřeji pevné nervy a chlapi: kontrolujte batůžky a zápočťáky, ano?
Země nás bude trocha přitahovat a na sádrovně a chíře může být narváno, bacha i na žluč - ník. Prostě nás čeká měsíc jak vymalovaný, tak doufejme, že nás nikdo nezmaluje jak velikonoční vajco a máme vymalováno, ne? HODNĚ ŠTĚSTÍ, HUMORU A KLIDU VŠEM!
P.S. MĚ OSOBNĚ SE PODAŘILO DOTÁHNOU DO KONCE TO, CO JSEM CHTĚLA, TEDY NOVÁ KNÍŽEČKA JE NA SVĚTĚ.......

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz