Září 2018

 

Pro "sluníčka" tentokráte nic....ale přeci jenom: pokud si neustále myslíte, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, tak jste skutečně mimo. Pročtěte si trocha teho dějepisu a podívejte se kolem sebe.....

Pravda a lež, láska a nenávist - patři odpradávna k sobě v rámci zachování rovnováhy, ale v poslední době převažuje spíše to, že za pravdu se trestá(viz FB) a nenávisti je v lidech je tolik, že to až hezké není.
Září je o boji, tedy vybojujte, co vaše jest. V rámci mé oblíbené věty: "co tě obtěžuje, toho se zbav". A aby to nebylo tak náročné, udělejte si pořádek sami v sobě, bo mnozí ani nevědí, co chtějí, kam patří a jak sami se sebou naložit. Připomínám, že letošní rok je o izolaci mužů (veřejně známých osob a "vládců"), takže by si měly tyto bytosti uvědomit, co podělaly, nedodělaly, co komu udělaly a jak na tom "vydělaly"...aby se z toho nepodělaly a nebyly izolováni od rodin, práce, majetku, peněz a mnozí i od života. 
Buď se s vervou pustíte do klání o svoji vlastní existenci, nebo vám zbyde pouze přizpůsobit se. A to víme, o čem je, že? Pojedete ZPŮSOBEM (při způsobu) kohosi jiného a vlastně změníte své způsoby, to, co je vám vlastní. Nebudete to vy. Ono - ani ti černí kluci se nepřizpůsobují, protože jim to prostě nejde, není jim to vlastní.....(že by IQ, nebo genetika?)
Takže už dneškem se řítíme do bojů a tahanic, do nehod s okolím, přáteli a zaměstnavatelem, ale nebuďme hrrrr. Pěkně v klidu a s použitím MOZKU si vše promyslete, abyste ten boj vyhráli se ctí. Já osobně budu bojovat s informacemi, které zde skoro denně čtu, a to, že se lidé lepší, že "procitají" (spali či co?) a je těch lepších a rozumných stále více a více. Mě se to totiž nezdá,protože míra lží, přeinformovanosti a maglajzy všeho druhu, nad nimiž kroutím hlavou, ani mnohdy nekomentuji. Až si to prostě srovnám. Až to pochopím a potkám více těch "nepoškozených, krásných a pravdomluvných"....Zatím nic moc a pokud se dívám na letopočet 2019, tak jsem si na sto pro jistá, že na to přijdete i vy a půjde vám hlava kolem. Všem, kteří mají zdravý rozum přeji, aby si ho hýčkali a těm ostatním, aby ho dostali! HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM.

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz