Únor 2018

Kdy jindy bych měla psát predikce na únor, než dnes.....Takže je vlastně tento měsíc takovým "zkušebním" provozem v karmickém kanálu, zvláště pro karmíky nejtěžší. A to si pište, že si ho zapamatujete. Vlastně zapamatujeme všichni. Abych i letos vyhověla hlavně pozitivním lidem, rozdělím predikce na dvě části:

PRO SLUNÍČKA A ZARPUTILÉ NAIVKY:

Vše bude vycházet stejně tak pravidelně, jako sluníčko na nebi. Partner, jenž vás do nynější doby mlátil jak žito, přejde na veganskou stravu, pozbude agresivity a jeho snahu nosit vás na rukou překazí pouze nedostatek sil. Jestliže narazíte v noci na jakéhokoli migranta, nebojte se! Jsou to hodní hoši . Některým z vás mohou darovat i batoh. Pokud v něm bude něco tikat, jsou to zcela jistě hodinky německé značky SINN (především pro letce), tedy se mu pokloňte a s darem odejděte na odlehlé místo. Tento dárek je v Evropě vhodný zvláště pro introverty a samotáře. Do davu nelezte, a pokud byste mě někde potkali, myslete si, že jsem nakažená nějakou zlou chorobou, ano? Ztratíte-li práci, neklesejte na mysli. Použijte metodu "síla myšlenky" a za velmi krátkou dobu vás pozvou na pohovor z Unipetrolu, či fotbalového svazu.V případě hladu použijte pránu, je jí habaděj. Veselou mysl vašich dětí a rozpíchané žíly hned nepřipisujte chlastu, nebo drogám, to ne! Jsou prostě po vás, šťastné, usměvavé a veselé a nic jim, krom depresí z inverze, nemůže pokazit náladu. Únor bude prostě protkán láskou, přívětivostí, skoro všichni vyhrajete několik milionů v nezmanipulované hře a navrch vám přihodí tento stát ještě domek na předměstí, ve vilové čtvrti pouze za to, že dáte sebe a své dítě očkovat proti těm odporným nemocem a virům, co až sem, do Evropy, uletěli tak dlouhou štreku, aniž by pochcípali na zimisko.

PRO REALISTY A OTŘELÉ:

Bude to doba závislostí na všem možném, včetně polorozpadlého vztahu a baráčku z kotovic, ženě, či dítěti, kteří se k nám ovšem obrátili zády. Na chlastu a drogách, televizi a pohodlí. Zbytečně se budeme rýpat v tom, co má být pohřbeno, zazděno v minulosti, dohadovat se můžeme i o tom, kdo z nás je větší idiot. Nebudete vědět, zda ze vztahu, práce či této země odejít, nebo ještě nee, ale rozhodujte se friško, bo času není! Do BŘEZNA můžete tápat (pozitivci nikdy!) , ale pak už budete jednat chytřeji, než kdekterý Sobotka. Nehody mužů, dopravních prostředků, počítačů, vojáků a i policistů budou letos na denním pořádku, ovšem ty únorové mohou mít tak razantní šťávu, že dostanete hnačku. Na světlo vyplují vaše podvody, neřádstva, klamy a mámení jiných a dostanete řádně přes koule. Týká se především žen, i když je nemají. Kdo se vdával (ženil) v únoru či listopadu, nebo 2,11,20 ,29, v roce 2006,08, 09,11,15,17 tak těm nedoporučuji chodit kolem radnice bez prášků na tlak. Jestliže potkáte oddávajícího úředníka myslete na to, že pouze dělal svoji práci a je tedy zbytečné ho ubít k smrti, protože za vaše srajdy majdy nemůže. Ohlídejte si raději muže. Volby a politiku raději řešte ve vytopené knajpě, protože je po deseti pivech svět hned růžovější a zcela jistě přijdete s kolegy na nějaké řešení, které naší vládě uniká. Cestou z hospody, byť silní, nevyhledávejte žádné přistěhovalce, protože byste je neviděli ve tmě , a pokud byste nějakého již zahlédli, zdál by se vám "mnohočetný" a mohli byste tasit. Uvědomte si, že u nás fakt nejsou a ani nebudou, protože je naše země, stran sociální oblastí prostě rakev, a to ti kluci vědí. Šli by z bláta do hnoje, a to se jim holt nechce. Takže vzhůru do bezvědomí! A heslo února? (Sluníčkáři nečíst!!!)HO?NO, P?DEL, S?AČKA, TO JE NAŠE ZNAČKA!HODNĚ ŠTĚSTÍ A POHODY VŠEM!

 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz