ŘÍJEN...
Přemýšlíte o tom, zda to, co děláte, je správné? Pokud ano, je to dobře a vyplatí se vám to. Desátý měsíc ve mě vždy evokuje SPRAVEDLNOST.Ovšem pozor: slovo se skládá ze dvou částí SPRA - VEDLNOST, takže mi z toho tak trocha vykukuje, že to SPRÁVNÉ je VEDLEJŠÍ....Je to borka se šátkem na očích, která drží v ruce váhy a postává před každou soudní budovou.
Vy si klidně nechejte v ruce váhy (celý měsíc) , ale šátek z očí si, prosím, sundejte! A na ty pomyslné váhy dejte váš život: co děláte, co pro koho obětujete , jak pomáháte, tolerujete a "sloužíte" okolí. A pokud to samé dělají i ti, kdož jsou na druhé misce vah, máte vyhráno, je to vše v rovnováze a vy jste šťastní jak prvňák, který má odklad školní docházky. Ovšem pokud to na vašich vahách tak nevypadá, tak je asi něco špatně, ne? Lámat a neharmonizovat se budou především vztahy, z nichž jste již unavení a unudění a vy budete přemýšlet, "co s tím".Je to jednoduché: pokud pro vás partner (okolí) dělá to samé, co vy pro něj, je to cajk. Ovšem v opačném případě asi z té disharmonie a vlastní uvláčenosti padnete na hubu, a to hned v listopadu, který nám spočítá naši ochotu, či neochotu se k druhému chovat solidně a s úctou, ppř. budeme hrát ještě nějaký ten pátek hru na "vedoucí" a "sloužící". Je to na vás a na vašich miskách...
Je nutné si ujasnit, komu dávám svůj čas a energii, protože to jsou věci nevratné, tak s nimi neplýtvejte! Nikdo nevíme, kolik jí máme. Ale toužíte-li tyto dvě zásadní věci promrhat s lenochy, lháři, podvodníky a idioty, stlučte si preventivně nějakou boudu u nejbližšího špitálu, abyste se tam vysílení alespoň doplazili, protože on vám stejně nikdo nepomůže (zrovna, když potřebujete vy). Zvažujte, pozorujte misky a s energií a vaším drahocenným časem zacházejte tak, aby vám to bylo ku prospěchu. Nikoli naopak. HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM (hlavně těm, kteří jsou váhaví).

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz