PROSINEC....

Svátky klidu, pohody, lásky a míru v duši si letos užijí pouze ti, kdož se zavřou doma a prosinec prostě "prodomovují " (setrvají doma). Ostatní čeká to samé, co jindy: shon, nervy, lítačka a nestíhačka. Ale jedno originální  kouzlo, právě letošní vánoční svátky, přece jenom mají: ženské se změní na dravce a to, co jim překáží, vysává z nich energii a usiluje o jejich zdraví prostě vykopou ze dveří. Ještě loni si říkaly, že je škoda vánoce kazit něčím takovým, jako je vyhnání z poza pece mamánky či naprosté ignoranty, v podobě přítele, milence či otravného, lascivního tchána, ale letos jim to půjde jak po másle už od 3.12., kdy se začne do světla jejich životů nenápadně vtírat pravda. O tom jak žijí, jak jednají, a kdo že na nich štípe třísky a dělá z nich roboty. Nejeden chlapík tak může být zbaven teplého domova i 24.12. ještě před tím, než mu zaskočí v krku kost z toxické rybičky. Selský rozum se začne plíživě vkrádat do myšlení lidí, párů i milenců a milenek a naplno se projeví už v roce příštím. A to se budeme divit všichni, co že to uslyšíme a uděláme. Takže prosinec berte tak trochu s rezervou, protože pokud jste žili mnoho let v "bludu", může se vám zdát - po vyjevení pravdy - že jedete na tripu. Nejedete......
Prosinec je o řečech a originalitě, ale také o obličeji, z něhož padají masky. Pokud potkáte kámošku, která vám řekne: "Macíku, ty ses pěkně vybarvila!", nehledejte v tom, že chválí váš make-up, ale to, že vás prostě a jednoduše prokoukla. A pokud budete mít štěstí a selský rozum, prokouknete příští rok všichni. Na to vemte, zvláště v prosinci, jed!
HODNĚ VŠEHO, CO SAMI SOBĚ PŘEJETE, VÁM VŠEM HANNAH PŘEJE TAKÉ.....

PS: A abyste byli v obraze, příští rok se nedivili vůbec ničemu, a s trochou škodolibosti vás přiměla k zamyšlení, obsáhlejší predikce na rok 2019 dám na svoji zeď snad někdy po Mikuláši, pokud se mě ovšem nezmocní čert.

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz