Květen 2018

Tento měsíc je docela napěchovaný pupeny a květy, ale kvést bude především blbost...Takže bych poprosila všechny megalomany, egoisty a sebejisté sociopaty, aby se příliš nezabývali svými výmysly, nešířili je, ale spíše se stáhly do ulity. Mnohým bych doporučila raději hospitalizaci, aby neškodili jiným.
My ostatní se zabývejme otázkou, co potřebuji a co nikoli: hadry z krimplenu nenechávejte ani na podlahu, bo nesají vodu a vyházejte to, co dosloužilo. A ne, že to odnesete na půdu! Tu totiž vyvětrejte také a věřte tomu, že vaše padesátiletá dcera už opravdu nebude rodit, takže oblečky na mimčo z minulého století podarujte sběrateli. Následně sejděte do sklepa a proveďte čistku také. V neposlední řadě otevřete skříně a ulevte jim ode všeho, co sice MÁTE, ale NEPOUŽÍVÁTE ( když máte nabouchanou skříň k prasknutí, tak se do ní nic nového už nevleze, ne? Nechejte jednu poličku volnou a uvidíte, co nového vám do skříně i života "naleze"). Kostlivce ve skříni má každý, takže jak si s ním poradíte je vaše věc!
Pátý měsíc je o stěhování, příchodu a odchodu, tak do toho! Nikoho, kdo by chtěl od vás odejít zbytečně - v pokleku a se sepjatýma rukama - nezdržujte, spíše mu pomozte balit a když k vám bude chtít kdokoli "přijít" na návštěvu, poptejte se, jak velký má kufr. Snadno se může stát, že se bude zdráhat odejít (platí především pro "kvalitní" milenky a milence ze "seznamky"). Přicházet budou i věci a situace, které jsme v minulosti trocha domrvili, ba i lidi, o kterých jsme si mysleli, že už se opravdu nevrátí, ale nebojte se, už jste chytřejší a nenecháte se opít metanolem. Ti, co rozum nedostali, zapláčou nad svým rozhodnutím už v červenci, ale na druhou stranu - slzy prý osvobozují. Přeji všem řádnou čistku v životě, protože jen tak se zbavíte tíhy a nesvobody. A že to bude mnohdy bolestné? Nebojte, kuří oko bolí také jen do té doby, než ho odstraníme, ne? HODNĚ ŠTĚSTÍ, ÚSMĚVŮ A RADOSTI Z LEHKOSTI A CESTOVÁNÍ HANNAH PŘEJE!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz