Máj byl sice lásky čas, ale to pravé pobláznění nás teprve čeká. Kdo už bláznem je, toho se tyto řádky netýkají. Koho to ještě čeká, pozor na tyto znaky (platí pro všechna pohlaví):
- myslím si, že je to ten pravý, i když je to levák
- všichni mi říkají, že jsem mimo
- většinou se mě ptají, kam jsem dala oči NEBO hlavu
- i když jsem v důchodovém věku, vrhám se do neuskutečnitelných vztahů s telátky
- mám dojem, že mi narostla křídla...(zadívat se na hlavu, bo to mohou být parohy)
- sháním banku, která by mi půjčila na dovolenou s tím pravým
- ženy si většinou koupí "in" šaty "elastiko" a následně (dívaje se do zrcadla) pomýšlejí na "plastiko" - celého těla
- muži kupují kalhoty "trubky" a nepomýšlejí na nic, snad krom zapářky na stehnech
- nevnímám dění kolem sebe, jdu jako v mrákotách (nebezpečné hlavně v metru)
- a pokud pomýšlíte na dívku či chlapce, který je mladší, než vaše třináctiletá dcerka, je to na odbornou péči. Objednat se ale včas, ordinace jsou podobnými lidmi narvány.
Pokud splňujete alespoň dva z výše uvedených bodů, je na místě obezřetnost. V červenci by se vám to mohlo vymstít a v srpnu by se o vašem "láskyplném" období dozvěděli patrně i v zahraničí. Raději tento měsíc přemýšlejte, kam že "uklidíte" potomstvo na prázdniny, protože vám z těch dětí už hrabe, a to hlavně dnes, kdy mají všichni sváteček. Pokud jste ublížili synovi nebo dcerce tím, že jste jim nezaplatili dovolenou v Abú Dabí, máte bezesné noci a chce se vám plakat, že vaše dítě utrpí z tohoto neštěstí trauma, nevěšte hlavu! Snad jim tuto službu prokáží jejich čtyřicetiletí manželé, nebo manželky. Ne? Červen je o ženských, děckách, domovech a rodinách, tak se to snažte nějak udržet pohromadě a na uzdě. HODNĚ ŠTĚSTÍ HANNAH PŘEJE!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz