Říjen 2017

A CO MY V ŘÍJNU?

Bude to takový pomalý rozjezd a jak kdo a jakým směrem se rozskotačí, to bude záležet na tom, zda si uvědomí, co podělal v dubnu, červenci a srpnu.....A že toho bylo! Ruku na srdce a do svědomí, přátelé...
"Jeleni, kteří jsou oběžkáni vábením" si ale nedají pokoj, takže jim přeji hodně štěstí až se jim na to přijde, a to letos zcela určitě! Je rok "lhavých mužů" a s tím spojenými "nehodami", tedy by se měli už nyní poohlížet po jiné lani, kterou mohou zase nějaký čas oblbovat a pastvině, jež jim přinese nasycení, bo budou mít holou prcku! Na stejném budou i klasičtí "paroháči", kteří se už nevlezou do futer, ale mnozí ta futra zvětší, aby měli kde parohy složit, jiní - a těch bude více - se prostě seberou, parohy shodí a zaskotačí si zvesela.......budou na sebe dokonce pyšní, že ty parohy už nosit nemusí a rádi je přehechají jinému kolouchovi.
Mnozí začnete konečně rozumět tomu, co se děje, kdo na vás ušil boudu a proč a pochopíte, z jakého důvodu jste zrovinka tam , kde jste. Uleví se vám. Nejprve to budete řešit cestou docela diplomatickou, ale unaví vás to do té míry, že v listopadu vychrlíte jedu dva vagóny, bo si uvědomíte, že rozumná domluva už mezi lidmi skoro není. A také se vám uleví...
S děckama se už nyní dohodněte na tom, co by očekávaly od strýca Ježícha, jinak na to nestihnete vydělat a můžete se - kvůli něžnému, slzami zalitému dětskému pohledu - dostat do finančních potíží.
 Připomínám, že naše děťátka jsou výtečnými herci....

Pokud nemáte své vlastní peníze, nebo účet, i když jste již dvacet let vdaná-ženatý a naposledy jste ho viděli, když jste jej zakládali, tak máte tři měsíce na to, abyste dali jakž takž dohromady a rovnováhy finance i za cenu toho, že se bude protějšek snažit vás znesvéprávnit, či bude předstírat sebevraždu zastřelením dětskou pistolkou od vietnamců. Nezapomeňte, že nejlepší přítel v životě je vlastní účet. Pokud to zapinkáte, budete od svých vydřených peněz příští rok odstaveni nadobro s jedinou nadějí - škemrat o kapesné!
Tak jako když se rozjíždíte v autě na jedničku, tak to bude i v říjnu - pomalu přidávat plyn, jinak budete skákat jak čamrda. Síly máte dost, prozřeli jste docela fest, takže vám nic nebrání jít vstříc tomu, co chcete vy sami. Ale zlehka, pomalu, krok za krokem, neboť ten kdo bude hrrrrr, narazí hned příští měsíc, a to docela tvrdě! HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz