Prosinec 2017

Už od 25.11. se můžeme dostat do pomyslného "kávomlýnku", či drtiče odpadků, takže se připravte již nyní na to, že budete v presu, uhulákaní a upocení, budete marně vysvětlovat, že jste to mysleli dobře, že je to "pravda" a vše, co jste udělali je košer. Odpovědí vám bude pouze pohrdavý úšklebek ze strany arogantního imbecila. Od již zmíněného data se sice držte přísloví "kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem", ale doporučuji běžný chléb zaměnit za tvrdou, malou šišku, která se používá na ragby. Uvidíte ten krásný efekt, zvláště když zamíříte mezi zraky a konečně přijdete tomuto přísloví na chuť. Vzhledem k velkému výskytu idiotů, imbecilů, egocentristů a naprostých hlupáků byste si měli v pekárně domluvit denní odběr, a to i po celý následující rok - asi tak v počtu 5ti kusů tvrdého chleba/den.

Je prosinec, proto se poptejte muže, co by si chtěl "vyprosit" jako dárek od Jéžiška. Jeho rozzářená očka a olíznutí celých rtů jazykem vám ale napoví, že jste vybrali správně, neboť dostane zástěrku s nápisem "Prostřeno", dětskou miniaturní kuchyňku na cvičné vařeníčko a kynetický písek plus bábovičky, aby vám nedomrvil kuchyň hned při prvním pokusu o "veledílko".
Jestliže vám ale řekne žena, s tajuplným úsměvem, že by ráda "vařila se Sapíkem", uvědomte si muži, že je jiná doba a kuchyňku ani bábovičky nekupujte!!! Vaše paní chce totiž předplacenou instruktáž na střelnici, v návaznosti na zbrojní pas. Jasné?

Tento měsíc bychom měli vyslyšet veškeré prosby ostatních, i kdyby se nám zdály mírně ujeté. Takže s klidem a úsměvem chovance z ústavu tolerujte to, že váš bývalý nedá děckám žádné dárky, neboť musí jet na lyže se svou o 40 let mladší milenkou a to něco stojí. To víte, má zodpovědnost a malé děcka na sjezdovce potřebují dohled! Spíše mu jen poraďte, ať se dobře pojistí a zajistí si místo na LDNnce, protože v šedesáti dělat machra na černé sjezdovce s "žabkou", která viděla sjezdovku a lyže v patnácti, když se dívala na film "Sněženky a machři" je docela riziko a ve finále se "žabka" může spustit s prvním instruktorem, kterého jí "starý" zaplatí, neboť si zlámal haxny již při první jízdě.

Já osobně bych poprosila všechny, kteří ještě nedostali rozum, aby se obrátili na nějakého odborníka - kouče - a snad by mohlo být lépe. Platí to i pro vládu - a nejenom tu naši! Je to ovšem běh na dlouhou trať - než "dostanou" tito lidé rozum - takže se připravme na to, že může být i nějaký čas bezvládí. Mě osobně je to jedno, národu také, neboť si lid této země může konečně ověřit rčení: "než špatnou vládu, to raději žádnou". "Vládnoucím" chlapcům přeji hodně sil, přinést v kabele náhradní mozek - maminka ať vám ho zabalí do Rudého práva (zababralo by vám to aktovku) a mobily a počítače nechejte doma, surfujete na vládě dost a dost!

Dětská přání plňte také s úsměvem a moudrostí, takže pokud řeknou, že by chtěli jiného tatínka, tak se nad tím zamyslete stejně jako nad přáním pubertálního synka v kiltu a s nalakovanými nehtíky, že by si přál tatíků šest.
Jestliže si vaše dcerka přeje jinou maminku, protože ta její jí neustále šlape na nožky svými kanadami, které nesundává ani na noc a jediné co uklízí, jsou vystřílené nábojnice, taktéž se zamyslete nad tím, zda by vám - Xeně nebylo lépe někde na misi.

 

Dle mého nás čeká úžasný prosinec, plný překvapení a zvratů, neuvěřitelných skutků i zpráv, takže se máme na co těšit a já vám všem přeji, abyste si v tomto měsící "vyprosili" to, co sami nejvíce chcete a nikoli to, co chce ten druhý.....
Hannah Nesvadba
P.S. Tento "nadčasový" popis měsíce prosince jsem psala minulý rok a myslím, že letos vše výše jmenované, platí dvojnásob......

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz