Leden 2017

Leden je jájinkovský a chcete-li o porodu, znovuzrození či novém začátku. Ne, že bych vás hnala do těhotenství, to ne! O tom to není....Tento měsíc je o mě. Co chci, nechci, zda cokoli začnu, nebo začaté pojmu jinak, jestli to, co žiji chci, nebo to nechci, či to toužím změnit. Jednička je vždy nový začátek a rok 2017 je rovněž jedničkový, takže mnozí z nás začnou něco jiného, nějak jinak, s někým jiným a někde jinde, aby rozběli loni ukončený devítiletý cyklus snažení, plahočení, nezdarů nebo i výher. Výkřiky typu: "já už toho mám dost, už to stačilo, chce to změnu a takto to dál nejde" - to je to, co vás může napadat a co v sobě dusíte, aniž byste to vyřvali ven z nitra (tedy v tom lepším případě). Jiní budou setrvávat v tom, v čem žijí, jak žijí a výkřiky udusí popelem ze svého "marného snažení" a dalších devět let budou naříkat, že je to hrozné, ne a ne se jim dařit, všichni je už mnoho let štvou ....ale co se dá dělat, vydržím to. Ovšem právo volby na vlastní život máme všichni a jak s ním naložíme je naše věc.
Pokud chcete cokoli změnit, zariskovat a vlítnout do něčeho zcela jiného, či to, co děláte, toužíte změnit, inovovat či zlepšit, máte zelenou! Myslete, přemýšlejte a připravujte, používejte mozek a logiku a hlavně dbejte na to, ať vás nežene ke změně "rýchlý zisk", a to třeba i na úkor jiných. To se letos nevyplácí a příští rok vás to dostane.
Extra nápady a projekty si nechejte pro sebe, neboť už v únoru můžete potkat dobrého kámoše "ve vatě", který vám s tím vaším plánem a nápadem bude chtít "pomoct", ale nevěřte tomu: pomoct chce jen sám sobě a třeba vám ten váš majstrštyk i ukradne. Takže bacha, jeďte si své a hlavně SÁM. V případě, že to takto nejde, vydejte peníze za právníka, ať máte veškeré smlouvy v richtiku, tedy aby vás nemohl nikdo okabátit, i když je to v této zemi, kde mají větší práva a nepostihnutelnost zloději, lháři, lůzři a nefachčenka než poctivec, skutečně obtížné......
Letošní rok obsahuje převahu mužských čísel, takže i baby trochu přitvrdí, včetně mě, tedy se nedivte ničemu.Je to rok především o VÁS, každém z vás, o jednotlivci a jeho budoucím devítiletém plahočení, výhry nebo stagnace. Tak do toho a všem, kteří už toho všeho mají za těch předešlých 9 let dost přeji, aby vydrželi, nebáli se postavit rovně a vykročili tou správnou nohou k vlastní spokojenosti. Hodně štěstí , dravosti a odvahy všem!!!!
P.S. A důležité je se z toho neposrat.......(jak nám kdysi říkal profesor Hřebíček)

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz