POZDĚ, ALE PŘECE ANEB JAK SE NEZNIČIT V DUBNU...

V dubnu budeme sedření jak pily, ale ono to není zase až tak nutné, abychom se pro zaměstnavatele, či pro sebe samé, rodinu či dětičky zlikvidovali, ne? Takže v klidu, dělat tak, jak mi dovolí síly a nepřepínat se. Ostatní budou mít sice pěnu u huby, že neděláte to, co chtějí oni a hlavně hned, ale mějte je na háku, musí si zvyknout, že nejste robot! Pokud by to nechtěli respektovat, můžete konečně zvýšit i hlas, protože budou v šoku z toho, že to vůbec dokážete.

Své pracovní nástroje by si měli dát dohromady a chránit všichni ti, kdo používají při práci cosi z vlastního těla a má to klouby, či kosti. Takže zedníci a chirurgové pozor na ruce, sportovci na kolena, baletky a baleťáci na nožky, sexuální pracovnice na kyčle a gigolové? Skoro na nic, protože jejich pracovní nástroj není kost a nemá to ani kloub.

Jestliže se léčíte s nějakou sexuální deviací, užívejte léky pravidelně, neboť jdete do období, kdy budou vaše choutky silnější než vy, což bude mít za následek vaši hospitalizaci... to přinejmenším. Pokud dáte prostor skryté vášni a nemoci, spojíte to s agresivitou a sílou, bude to pak na odnětí svobody, a to na více let. Prostě trocha rozumu, do toho vašeho jednání, i když jsem si právě nyní uvědomila, že to, co píši o rozumu, je vlastně, ve vašem případě, blbost...

Zálety se vyvedou na výbornou, ovšem propadák bude, až se to dozví partner, či skončíte na venerologii. Jestliže navážete nebo započnete vztah v dubnu, pozor následně na červenec, kdy se můžete o partnerovi dozvědět nemilou pravdu, takže si dejte majzla, abyste se na dovolené nesešli ve trojku. Vy, milenka a váš partner... Byla by rvačka, zbyly by vám oči pro pláč a škoda vyhozených peněz, ne?

Kdo přijde o práci, ten by se měl vrhnout do poptávání po jiné, a to okamžitě, je možné, že dostanete hned v květnu nabídku i do zahraničí. Neptejte se ovšem Romů, ti slovo práce neznají, ale jestliže zatoužíte žít ze sociálních dávek, navštivte nejbližší cigánské gheto, tam vám řeknou co a jak a máte vystaráno!


Hodně štěstí všem, klídek a pohodu a hlavně - HUMOR! 

Jinak se můžete taky zbláznit...

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz