Červenec 2017

Pro Sluníčka: Vzhledem k tomu, že to nyní frčí, budu dělat celý tento měcíc "rituál na zdravý rozum", takže se hlaste ihned po přečtení této věty, nebo se na vás taky nemusí dostat a zůstanete dál nenapravitelně poškození. 

Konec hlášení pro Slunka.


Pro nás ostatní:
Téma července bude píchání. Vím, že jsem vás nadchla, ale ono to není, jak to vypadá... Pokud máte na mysli 1) sex, doporučuji ochranu v podobě atombordelu, protože zkrátka nemusíte mít všechno, že? Rozmyslete si i 2) píchání do vosího hnízda, sršně nechejte taky v klidu, protože bude málo místa na patolce. Tu zaplní ti z nás, kteří se budou bezhlavě vrhat do píchání č. 1 a 2 a také ti, kteří si myslí, že jsou "Kostěj Nesmrtelný"... V červenci jde sranda stranou a někteří se o tom přesvědčí dost drsným způsobem. Ohlídejte děcka stran píchání, ty starší by mohli přijít k outěžku, či pohlavní chorobě (stejně si nedají říct) a ty malé mohou mít nečekaně drastické reakce. Když se rozhodnete odletět v padesátidevíti letech do Zanzibaru, zvažujte i vy píchání, ale nejenom v uvedené destinaci, ale především u obvoďáka, který do vás napíchá takových sraček, že vám následně přiklepnou invalidní důchod. Děcka, které čekání povinné píchání hexabordelů v červenci raději prohlašte za nemocné a na výzvy lekařů nereagujte. I když vám ta vaše hyperaktivní příšerka leze na nervy, je to pořád lepší, než hadrová panenka...


Píchání na sternu pocítíte i vy, kteří jste se pro něco rozhodli a okolí vám to rozkope jako židovský hřbitov. Aktivity a podnikatelskou činnost typu: budu dělat u nás na vsi "dominu" a otevřu salon, hoďte za hlavu, neboť mnohý ze starousedlíků, a to i ve věku 70ti let, vám vyrve bičík z paprčí a zapřáhne vás místo své kravky. Pokud na tom ale trváte, nechejte si udělat letáčky a rozešlete je členům vlády: úchylů je tam dost, budete mít narváno a svalstvo, které se vám vytvoří v oblasti bicepsů a tricepsů vám bude závidět i Kličko. Jestliže nebudete stíhat, napište mi, helfnu. A ráda....


Partnerství také začne docela píchat, protože se budete cítit jako na trní a potají, v noci balit kuférek s rodným listem a zápočťákem. Doporučuji použít při odchodu z baráku baterku, abyste rozeznali svého zuřícího a rudého partnera od věšáku, jinak chytnete jednu z metra a druhou o futra. V tom lepším případě skončíte ve špitálu a v tom horším rozšíříte řady "Kostějů Nesmrtelných", což by byla ve vašem případě docela škoda a navíc - patolka bude přeplněná.


A teď vážně: červenec je vlastně taková "křížová cesta" plná bolesti a nástrah, a tak se pokusme silou vůle a zdravého rozumu (rituál!!!) proplout tímto měsícem nehod, nelásky, sedmilhářství, vraždiček a funusů bez újmy na vlastní kůži. Ono - pokud nutně potřebujete cokoli "pohřbít", udělejte to až v srpnu nebo září...budete mít méně jizev na těle i duši. Čili: žádné hurá akce, ale v klidu a se stoickým klidem dejte všemu a všem najevo, že máte sakra rozum!!!!!!


P.S1. A TAK, JAK UČÍM VE ŠKOLE SEDMIČKOVOU KARMU: "POKUD SE 300 000 KILOMETRŮ OD VÁS NACHÁZÍ JEDEN JEDINÝ NESKUTEČNÝ KRETÉN, TAK SI PIŠTE, ŽE SI VÁS V ČERVENCI NAJDE"!!!
P.S2. S TÍM RITUÁLEM JSEM SI DĚLALA KOZY...


Hodně štěstí, rozumu a klidu Hannah přeje

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz