Březen 2017

Leden byl sice nápaditý až moc ( mnozí přišli na "úchvatné" nápady jak kohokoli a kdykoli beztrestně ojebátorovat), únor vám mohl vaše plány, myšlenky a odhodlání spláchnout do septiku, ale nezoufejte, lidé dobří!


To - nad čím jste se potili a přemýšleli od ledna bez valného účiku, v únoru už podléhali beznaději a chtěli to vše hodit do kontišku a žít tak blbě, jak doposud - vám docvakne právě v březnu. Dnes tedy ještě ne, to je brzy, ale postupem doby to půjde čím dál tím lépe.Takže hurá do toho! I kdyby se vaší rodině, nebo kamarádce z dětství zdál váš nápad naprosto ujetý, jděte za tím a dotáhněte to do konce. Je rok změn ve všech oblastech, tak do nich! Pokud ale čekáte změnu v chování lidí, čekáte marně. Hlupáků bude přibývat, tento měsíc se dozvíte spoustu lží a nepravd, ale nenechejte se rozhodit. Kouzlo března spočívá v originalitě, nebojácnosti a je i o výdrži. 

Nenechejte se odklonit z vaší cesty, ostatní, ať si nahňápou své námitky do blicích sáčků, neboť jde jen a jen o vás! Pravda, některé nápady egoisticky laděných jedinců bez špetky sebekontroly připraví mnohým zástavu dechu, ale na druhou stranu je dobré se procvičit v resuscitování, páč jsme to už z branné výchovy zapomněli, a jak to tak vidím ve světě, budeme to zanedlouho potřebovat. Je možné, že s vaším plánem na změnu života nebude souhlasit partner a zatouží vás zastavit výhružkou, že pokud to opravdu uděláte, okúše plnou krabičku zápalek v rámci sebevraždy. Doporučuji koupit pro tyto účely zápalky krbové, 10 balení = sichr.


Jakákoli změna, na kterou myslíte, je už na spadnutí, tak se do toho dejte a nebojte se! Pokud něco nevyzkouším, tak nemohu ani říct, jak je to super, nebo na "hlavu! A kupte si nové boty, protože v těch starých a ochozených nový KROK ve svém životě neuděláte...


Hodně výdrže všem změnová Hannah přeje!!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz