Září 2016

Nejprve, jako vždy, pro pozitivce a usměvavá sluníčka:
V září budete obklopeni neskonalou dobrotou, láskyplností a náruč k objímání najdete na každém kroku, i když šlápnete vedle. Pokud pracujete na jatkách a dostanete výpověď nezoufejte! Jako odstupné dostanete tři gumové zástěry, nichž si můžete posléze vyrobit stan - saunu. Odnesete si také - jako projev díků za čtyřicetiletou lehkou práci - i celou krávu, včetně bachoru, čepce a knihy. Čepec uschovejte na zimu, bude tuhá a knihu přečtěte (doporučuji jedním dechem, jinak se udusíte). Vše půjde v tomto období snadno a lehce a není vyloučena ani pozice "mluvčího" některé z propadajících se stran, neboť se její pohlaváři dozví o vašich pozitivních myšlenkách a snaze "udělat svět lepším bez válek a násilí" ( toto si vezmou jako své předvolební motto....).Jen dávejte majzla na to, ať vás neokradou, berou totiž vše!

No, a nyní pro nás, co stojíme nohama na zemi:

Září bude bojovné a dokončovací. Už v srpnu se na nás rozdělané věci navalily tak, že jsme bez kyslíkové masky nemohli popadnou dech, takže je potřeba všechny ty hadičky od sebe odervat a dokázat dýchat sami, bez pomoci! Bojovat budeme nejprve sami se sebou, zda to vše dokážeme, zda to máme udělat zrovna teď, nebo počkat na to, až bude 31. února. Ženy, které se bojí kroku "do samoty" od dlohodobého partnera by neměly zoufat: zanedloho bude na výběr mnoho mladičkých Somálců a Eritrejců a není vyloučeno, že vám budou dokonce přiděleni do vaší osamělé domácnosti, takže je nemusíte odchytávat na hranicích! Realizovat se jako matky, učitelky a pečovatelky se pak budete následujících 30 let, protože práce to bude opravdu náročná a ne vždy úspěšná. Muži budou v tomto směru ošizeni, neboť Somálek a Eritrejek je málo. Buď se v těchto končinách nerodí, nebo jsou již po smrti, v tom horším případě pro vás, zůstaly ve své vlasti. Takže si budete muset, chlapi, odchytit nějakou tu žíňku sami, potuluje se jich po městech v nočních hodinách dost a dost.

Nástup do nové práce počínaje 1. září je začátek konce. Když budete dostatečně drzí, chamtiví a nenažratí, tak spolu s vašim výjmečným egem zrušíte zanedlouho nejenom vedoucího, ale i celou firmu, v opačném případě zruší vedoucí vás, a to velice elegantními příkazy. Například: nařízení o estetice, kdy si budete muset - pod pohrůžkou bičování - přelepovat ohyzdné křečáky hnědou náplastí, jít na operaci vaků pod očima či nahradit pomalu se vrásnící pokožku na rukou kůží prasečí. Nedejte se zmást ani vystrašit a neustále si opakujte (doporučuji v duchu): " vedoucí je po lobotomii, lobotomii, lobotomii..."

Uzavírat se budou i vchodové dveře do bytů, chat a chalup a dokončovat odchody, rozchody a dohody. Neželte ničeho, protože bytů je hafo, chatovat můžete i na FB a Chalupáře nyní dávají po stodvanácté v telce! Stran přátelsví a kamarádů "až za hrob" bude taktéž mela, ovšem raději tato pseudopřátelství nenápadně ukončete, než byste měli kámošku "dodělat". Chlapíkům bych nedoporučila "oddělat" manželku, či milenku, neboť by ho mohli následně ve Vinařicích kolegové ve stejnokroji "podělat". Děcka s námi mohou také dokončit naše "přenádherné" vztahy, ale nechejte je v klidu odejít. Než byste je liskali vy, radějí ať to za vás udělá dlážka - jak budou padat na hubu, nebo je vypráská život sám. Stejně se za nějakou dobu vrátí, protože tak dobře, jak se měli s vámi, už se mít nebudou.

Hodně štěstí a bojovnosti všem, kteří to sami se sebou myslí dobře, spoustu tolerance jiným, kteří to ovšem nebudou chtít přijmout a mnoho radosti odvážným, kteří dokáží nemožné, a to i přes obavy, strachy a "pseudorady neschopných". Zkrátka a dobře: BOJUJTE, DOKONČUJTE A NEDEJTE SE!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz