Únor 2016

Kdy jindy bych měla psát predikce na únor, než dnes, 29tého.....Takže je vlastně tento měsíc takovým "zkušebním" provozem v karmickém kanálu, zvláště pro karmíky nejtěžší. A to si pište, že si ho zapamatujete. Vlastně zapamatujeme všichni. Abych letos vyhověla hlavně pozitivním lidem, rozdělím predikce na dvě části:

PRO SLUNÍČKA A ZARPUTILÉ NAIVKY:
Vše bude vycházet stejně tak pravidelně, jako sluníčko na nebi. Partner, jenž vás do nynější doby mlátil jak žito, přejde na veganskou stravu, pozbude agresivity a jeho snahu nosit vás na rukou překazí pouze nedostatek sil. Jestliže narazíte v noci na jakéhokoli migranta, nebojte se! Jsou to hodní hoši . Některým z vás mohou darovat i batoh. Pokud v něm bude něco tikat, jsou to zcela jistě hodinky německé značky SINN (především pro letce), tedy se mu pokloňte a s darem odejděte na odlehlé místo. Tento dárek je v Evropě vhodný zvláště pro introverty a samotáře. Do davu nelezte, a pokud byste mě někde potkali, myslete si, že jsem nakažená nějakou zlou chorobou, ano? Ztratíte-li práci, neklesejte na mysli. Použijte metodu "síla myšlenky" a za velmi krátkou dobu vás pozvou na pohovor z Unipetrolu, či fotbalového svazu.V případě hladu použijte pránu, je jí habaděj. Veselou mysl vašich dětí a rozpíchané žíly hned nepřipisujte chlastu, nebo drogám, to ne! Jsou prostě po vás, šťastné, usměvavé a veselé a nic jim, krom depresí z inverze, nemůže pokazit náladu. Únor bude prostě protkán láskou, přívětivostí, skoro všichni vyhrajete několik milionů v nezmanipulované hře a navrch vám přihodí tento stát ještě domek na předměstí, ve vilové čtvrti pouze za to, že dáte sebe a své dítě očkovat proti těm odporným komárům, co až sem, do Evropy, uletěli tak dlouhou štreku, aniž by pochcípali na zimisko.

PRO REALISTY A OTŘELÉ:
Bude to doba závislostí na všem možném, včetně polorozpadlého vztahu a baráčku z kotovic, ženě, či dítěti, kteří se k nám ovšem obrátili zády. Na chlastu a drogách, televizi a pohodlí. Zbytečně se budeme rýpat v tom, co má být pohřbeno, zazděno v minulosti, dohadovat se můžeme i o tom, kdo z nás je větší idiot. Nebudete vědět, zda ze vztahu, práce či této země odejít, nebo ještě nee, ale rozhodujte se friško, bo času není! Do 8.2.2016 můžete tápat (pozitivci nikdy!) , ale jakmile převezme vládu Ohnivá Opice, bude jednat chytřeji, než kdekterý Sobotka. Nehody budou letos na denním pořádku, ovšem ty únorové mohou mít tak razantní šťávu, že dostanete hnačku. Na světlo vyplují vaše podvody, neřádstva, klamy a mámení jiných a dostanete řádně přes koule. Týká se především žen, i když je nemají.
Kdo se vdával (ženil) v únoru či listopadu, nebo 2,11,20 ,29, v roce 2005,07, 09,11,14 tak těm nedoporučuji chodit kolem radnice bez prášků na tlak. Jestliže potkáte oddávajícího úředníka myslete na to, že pouze dělal svoji práci a je tedy zbytečné ho ubít k smrti, protože za vaše srajdy majdy nemůže. Migrační politiku raději řešte ve vytopené knajpě, protože je po deseti pivech svět hned růžovější a zcela jistě přijdete s kolegy na nějaké řešení, které naší vládě uniká. Cestou z hospody, byť silní, nevyhledávejte žádné přistěhovalce, protože byste je neviděli ve tmě , a pokud byste nějakého již zahlédli, zdál by se vám "mnohočetný" a mohli byste tasit. Uvědomte si, že u nás fakt nejsou a ani nebudou, protože je naše země, stran sociální oblastí prostě rakev, a to ti kluci vědí. Šli by z bláta do hnoje, a to se jim holt nechce. Takže vzhůru do bezvědomí! A heslo února? (Sluníčkáři nečíst!!!)

HO?NO, P?DEL, S?AČKA, TO JE NAŠE ZNAČKA!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz