Srpenec 2016

Měsíc osmý, srpenec, bude maličko podobný, co se akcí týče, jako červenec. Budeme cestovat, dívat se do sluníčka s růžovými brýlemi na očích, potkáme mnoho různých, zajímavých človíčků, kteří nás obohatí, do našich oušek se dostane spousta nových informací a my budeme rádi, jak krásně žijeme, v sluníčkovém světě, kde se mají všichni rádi a jsou pozitivně naladěni... KONEC PREDIKCÍ PRO SLUNÍČKÁŘE.
Takže "čisté víno", jo? Od cestování mnoho z nás upustí, nebo tak již učinili - i když prodělají - neboť dění u "sousedů" je může odradit i od skvělých, levných nákupů dokonce i ve Weidenu. Ovšem jak pravil jeden "chytrý hoch z naší vlády" - s terorismem se musíme naučit žít, a tak doufám, že otevřou nějaké školící středisko pro nás, co to ještě neumíme! Srpen je pro sdružování úplně nejlepší! Budeme ovšem doufat, že se na seminář nepřihlásí také "prověřený", mladý hoch s čokoládovýma očima a nevinným úsměvem, páč by to pak mohlo lítat. Na druhou stranu by to nahrálo lektorovi školení, který by nám názorně ukázal - pokud by to stihl - jak se s tím terorismem lehce žije a jakpak je to s tím zvykáním....
Setkávat se v srpenci budeme s lidmi, které jsme dlouho neviděli a rozvláčně diskutovat o tom, jak máme - my bohabojní a tolerantní křesťané - vlastně nastavit muslimovi tu "druhou tvář", pokud dostaneme úder, neboť to jaksi s brázdou na krku nejde, páč by to jistě udělal i kněz Jacques Hamel (86), jehož při ranní mši v kostele v Normandii podřezali dva útočníci, navíc byl donucen si kleknout , než ho zavraždili.
Měsíc je to ryze mužský, a tak právě tyto bytosti začnou řešit svoji situaci a připravovat se na roky příští, minimálně dva, kdy se bude jednat o ně, o nich, nebo také bez nich a buď pro ně, či proti nim. Takže , pánové, konec srandy, a tak, jak letos padaly na ústavu ženské a děcka, můžete padat i vy. Hlavní témata mužů se budou odvíjet od rodiny a domova (doporučuji shlédnout alespoň jeden díl seriálu "Chcete mě"?), protože spousta mužských dostane padáka nejen od své ženy, ale i od matky a milenky. Dalším tématem jsou penízky, které sice můžete "odklonit" na kohosi jiného, ovšem příští rok o ně stejně přijdete, tedy lépe je částku, kterou se budete onanovat jen "dočasu" propít, ppř. koupit nějaké zlato (nemyslím tím ženu).

Chlapáci budou řešit i postavení ve firmě, či zaměstnání a může to začít bouchat, i když nejste zrovna managerem Zbrojovky. Ti z vás, kteří se v tom ještě neorientují si představí "dva kohouty na jednom smetišti",ano? Dejte si do richtiku auto, letadlo, či jachtu, páč začne také trucovat, internet a mobil nevyjímaje, neboť vám ho kdosi prolustruje a opět nastane velmi výbušná situace. Jestliže máte "velicesuperkámoše", dejte si majzla na to, co komu říká a kdy. Může to být také vaše žena, víme?
Celosvětově to je měsíc válek, výbuchů, policie, vojska, informací, moci, vládnutí, výslunní, peněz, ohně, zbraní, střelby ...takže to snad ani nebudu komentovat, protože vy vše o této situaci víte a "sluníčka" již určitě nečtou. Budou ohrožena všechna "vícemnožstevní" střediska ve světě: tzn. nákupní cenra, fesťáky i hlavní štráse, tedy přeji všem, především v Riu, hodně sportovních úspěchů a žádné nervy! Letenek do Ria je prej dost, tedy vás ani ZIKA nemusí zastavit.
Všechny rozdělané a nedokončené záležitost je potřeba s grácií doťuknout do konce září, tak zařaďte trojku a pak to rozfofrujte, i když vás srpenec svádí k lenosti. Kdo to nestihne, musí pak v říjnu, listopadu a prosinci spoléhat na štěstí, což vzhledem ke svým zkušenostem a věku - nedoporučuji.

PŘIPRAVTE SE NA TO, ŽE V SRPNU KDE KDO ZTRATÍ"SRDCE" PRO JINÉHO, MNOHÝM KLESNE DO KALHOT A JINÍ, SE SRDCERVOUCÍM VÝKŘIKEM, MOHOU JÍT VSTŘÍC SVÉMU BOHU......

P.S. Chtěla bych požádat všechny lidi - malým chlapcem počínaje a dospělým, v mládí týraném a frustrovaném "odvážlivci" konče, včetně běžných magorů , aby se na to vykašlali, protože odtud, ze Země neodejde nikdo živý. Není potřeba tomu pomáhat! Jestliže budou dělat alotria každý den, tak jak doposud, může se stát, že "Ročenku" pro své kolegy nedopíši, či mi z ní nějký ten "hrdinský" kousek vypadne, což by byla škoda, chlapi, ne?Je toho moc, ogařii, tak se na to už vyflákněte!!! Kdo to má stíhat....
 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz