Leden 2016

První měsíc roku šestnáct si začneme pomalu sundávat z obličeje masku láskyplnosti a štědrosti a budeme , každý dle svého naturelu, točit kolem štěstí. Těch, kteří to "přepálí" s pyrotechnikou na Silvestra se to netýká, takže tu masku jim sundají jiní, ti co je odhalí a kolem štěstí za ně bude točit kdosi cizí, bo si domrvili paprče nesprávnou rozbuškou!

Vzpomeneme si na všechny, kteří nám loni "podrápali mandle" a půjdeme do boje. Začneme nejprve docela nenápadně, ale měsíc od měsíce bude přitvrzovat, až naše bojovnost dosáhne vrcholu v září a můžeme ejakulovat takovými směry, razancí a úderností, jako nikdy za život.

Hlavním tématem bude boj o děti, manželky i milenky, domy a domovy, byty, chaty i třeba zemi, kde zrovna žijete. Nesváry s rodinou, rodiči - hlavně matkami a přechytřelýma a lenošnýma děckama.
Jestliže vás to táhne jinam, než jste právě nyní, dejte se do příprav, ať můžete naskočit na "rychlík za štěstím" v květnu, ovšem hoďte oko na práci a ubytko, abyste neskončili v azyláku, jako ekonomický migrant, kterých je v Evropě  dost, takže na vás socdávky už nezbudou!

Vy, kteří máte v datu číslo 3, bacha na nucený pobyt v lazaretu, nebo nedej Vesmíru v árestu, protože vyvedete nějakou krávovinu! Ohlídat paličku (hlavu), nečíst kdejakou blbost, bo mozek si s tím neporadí a exploduje. A když vám už bude vařit krev v žilách, nebude to tím, že byste měli horúčavu, ale hlásí se vám žilní zásobení... tak o něj pečujte! Všem lednově narozeným gratuluji a přeji hodně úspěchů za půl roku, kdy ukolébáni vlastním poloúspěchem, mohou propadnout i mřížkou u kanálu hluboko do sra... kanálu.

Rok bude přát ezoterickým záležitostem, a snad právě proto vydám knihu s názvem "Ezoprostitutky a jiní prostituti".  Doufám, že vás pobaví i otevře očiska! A pokud byste chtěli něco málo z roku 2016 polopaticky, níže je úryvek z mých predikcí na tento rok, které mám na svém webu:

Tento rok, pokud bych pojmenovala číslice, bude o „nejtěžším možném problému (2), který se potáhne pomalu (0), bude se týkat MĚ (1) , ale i těch druhých (2), mé rodiny, dětí, domku, bytu, rodičů, rodné zemi a ŽEN(6) i dívek. V letopočtu musíme respektovat za nulou součet čísla 16, což je sedma – malá karma, která dělá veliké problémy ve vztazích, ať partnerských, či jiných. Navíc je to číslo nehod, sedma je poloviční kříž, který budeme vláčet za sebou, je to sefira nemoci, nemocnic, mnohdy smrti násilné, či odchodu člověka z tohoto světa díky nehodě. Celý letopočet 2016 má hodnotu po součtu 9, což je sice odpovědnost, ale také Mars – bůh války, diktátorství, velitelství, nařizování a v konečném důsledku i ukončení. Takže abych to převedla do „lidštiny“, řekla bych, že to bude rok, kterým ukončíme jednu etapu svého života a začneme jinou, a k tomuto budeme donuceni nějakými neshodami, násilím, nemocemi, nařízeními, omezeními, diktováním, nebo bojem.

Stačí? Nestačí?? V tom případě čtěte: ROZHOVOR PRO ČASOPIS "ŽENA A ŽIVOT" ZE DNE 22.12.2015, NEUPRAVENÝ REDAKTORKOU ŠÁRKOU RUSNÁKOVOU, TEDY CELÝ, V PŮVODNÍM ZNĚNÍ.

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz