Květen 2016

POZITIVNÍ:
Tento měsíc nás čeká rozpuk, rozmach a z pupenů se nám vyloupnou květy. Kvést budou vztahy, oblast peněz i práce a nové, nečekané možnosti v jakékoli oblasti. Budeme se divit, co všechno ucítíme, uslyšíme, uvidíme, procítíme a nahmatáme! Afričani zjistí, že by u nás zmrzli, že je čeština obtížná a navíc by "nevyšli" ze sociální almužničky a poputují tam, kde kvete dobročinnost, ohleduplnost, laskavost a otevřené peněženky lidumilů. Ale maličko pozor, přátelé, neboť předně bude kvést....(dokončení níže)

BĚŽNÉ PREDIKCE
BLBOST!!!!
Krávovin a lží se naposloucháme tolik, že budeme chodit po stropě po obočí! Pro ty z vás, kteří bez TV zpráv neusnou platí - IHNED VŠE ZAPOMENOUT! Těm, kteří se chystají k soudu, doporučuji buď prášek na tlak, nebo se naučit poker face, či si vzít s sebou nějaké drahé "zábrany na inkontinenci". Budete mít chuť vše komentovat, uvádět na "pravou míru" a rozčilovat se, ale to vám nepomůže, protože fest pokvete blbost a protistrana bude samý pupen. Stran samoživitelek: lépe je žádat o zvýšení výživného v červnu, či srpnu. Květen je propadák a spíš vám ještě seberou, neboť si na vás bývalý vymyslí, že máte nadstandardní přivýdělek u firmy, pro kterou navlékáte v noci korálky.

Čeká nás chaotická a rozlítaná dřina, nebudeme vědět, zda do té práce jít, nebo odejít, vytrvat, či podnikat, mnohým se sáhne na mzdy, a to velice nenápadně a vztahy???? Ne, že by nekvetly, to tedy ne, ale pokud vyraší kvítek, tak ho mráz spálí....

Nejprve "uslyšíme" od kámošky, že odešla ze zlaté klece, následně začneme balit, abychom unikly také, ale až zjistíme, že je to na náklaďák s přívěsem, zůstaneme raději doma a dál budeme snášet tomu našemu "blbečkovi" modré z nebe. Muži budou mít už dost patnácti milenek a popřemýšlí o odchodu a příchodu k té jedné, zákonité manželce. Ne, že by na to fyzicky nestačili, ale četli mé predikce na duben a sami na sobě si ověřili, že ty "nemoce z lásky" skutečně mají. To, že je jejich žena vyžene jak podsvinče z chléva je překvapí, naprudí a chca nechca, půjdou bydlet ke kámošovi, který je nakažen výše uvedenou nemocí také.

Děcka budou prudit také o sto šest a dokonce mnohé utečou z domu. Nemějte obavy! Na své cestě nebudou mít počítač, ani wifinu, takže se vám vrátí za chvíli sami, a to hladní jak psi. PČR bych tímto neobtěžovala, mají pouze chránit a pomáhat, ale ne vás, nebo vám, ale migrantům. Preventivně doporučte - před chystaným útěkem - svým dětem, aby se obrátili na nějakou známou neziskovku a budou to mít i letecky navíc mohou cárat sem a tam do té doby, než je nějaká organizace, stran "velkého stesku po rodné hroudě", nedopraví před váš domek.

Takže jasně a jednoduše: tento měsíc bude o touze odejít , nebo přijít kamkoli, ostatní , kteří nechtějí odejít, ani přijít budou samonasírací, emoce budou přetékat jak šnýt a všichni budeme pouze kroutit hlavami nad tím, co uslyšíme, uvidíme, co si osaháme a ucítíme a jak se při tom všem vyprudíme. Naučte se říkat v běžném životě "NEŘEŠÍM" a prosvištíte květnem sice s úsměvem kreténka, ale bez infarktu!!!

HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM, KTEŘÍ PROŽÍVAJÍ TO, CO JÁ...TEDY CHAOTICKÝ ROK, KDY HLAVA NETUŠÍ, CO UDĚLÁ PRCKA!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz