Duben 2016

Tak jo....jdu do toho:
Nejprve - pro rýpaly - to pozitivní: sexualita bude na vrcholu a tím pádem může nastat růst HIV pozitivních. Konec pozitivity, tedy klaďáci dále nečíst.......

Duben bude poměrně agresivní měsíc a čtverka hovoří o těchto věcech: sex, znásilnění, uzurpování, majetnictví, agresivita, boje s noži, meči, uzemnění, Země, nejistota a strach....dále domov, byt, rodina a děti, ohroženy jsou letos hlavně ženy, děti a bydlení.
Se všemi těmito záležitostmi se setkáváme už od roku 2013, a tak snad není nikoho s vyvalenýma očima. Stability a jistoty každého z nás, krom politiků(?), jsou vážně ohroženy a začínáme se zamýšlet nad tím, co dál, jak dál a vlastně nevíme co bude (krom "věštců vyvolených Bohem samým"). Takže nažhavte závity a popřemýšlejte, zda vám vyhovuje to, na čem sedíte, lpíte a to dlouhodobě a i když to nebude snadné, je potřeba si pomalu odlepovat prcku z té pohodlné židle, na které jste usalašení. Je už stará, nohy rozviklané a snadno pod vámi rupne! Pád pak bude bolestný....Je to jako byste v lednu chtěli začít jinak a lépe, v únoru vás to přešlo, v březnu jste o tom jen pindali a v dubnu? Gecnete opět na prcku a budete tupě zírat a vymyšlet, co s tím....Připravte se raději na akci!!! Kdo si neudělá jasno nyní, tak na té židli zrakví.
Muže bych chtěla upozornit, že znásilnění je sice trestní čin, ale bacha na baby, umí se totiž už bránit, tak abyste nedopadli jako zpráskaní psi. Pokud už to fakt nemůžete vydržet a není po ruce nikoho, nedoporučuji obracet se s tímto požadavkem na dcery své, či sousedovic, neboť v kriminále vám nastaví ostatní "kámoši" zrcadlo a budou vám říkat Venuše. Chlapi, máte přece zdravé ruce, ne?
Ženám naopak radím aby se na setkání se sexáky náležitě připravily buď pepřákem, či psychologickou hrou, kdy "na oko" přistoupíme na jejich harašení, načež dotyčného hurónským smíchem odzbrojíme otázkou: "A co s tímto červíkem chcete dělat?" Následný rychlý útěk je na místě, ale budete mít dostatek času, než si sexák nasouká kalhoty, pokud to v tom šoku, po tom co slyšel z vašich úst, vůbec dokáže. Ovšem při setkání s několika mladými muslimy výše uvedené neplatí. Snad pouze litr slivovice a doutník, což se neslučuje s jejich vírou, ale nevím, která z nás by se s tím tahala......
Dubnové události nám budou zvedat chlupy po celém těle, ale toto neplatí pro zastánce depilace. Není dobré hádat se do krve a s nožem v ruce o majetek, nastoupí i boje o děti a domy, pole louky a pozemky, o kastroly i domácího mazlíčka v podobě koně či psíka. Pády na hubu pocítí nejenom děti při skotačení, ale i muži a ženy při skotačení zcela jiném, proto všichni dobře zvažte, zda zvládnete další dva milence, nebo milenky, nebo vám stačí ty čtyři, co již máte. Narváno bude na venerologii, na chirurgii i interrupčních klinikách, mnoho lidí si prostě a jednoduše už konečně půjde "sednout " do chládku a některé z vás usadí partner, a to doslovně - v bytě, manželství nebo vás jednoduše zamkne doma.
Neprokecávejte svůj čas u kávy s kámošema, spíše plánujte změny, které byste chtěli uskutečnit, chraňte sebe, děti a vaše domovy před těmi, kdož vám je chtějí vzít, plánujte květnové odchody a příchody, plánujte své životy. Pozor i při jízdě na čemkoli, ale nevylučuji ani úraz při tlačení dvoukoláku s nakradeným matrošem.
Země bude tento měsíc hovořit jasnou řečí, mnozí jí útoky a výbuchy dokaličí, ale nebojím se, ona není tupá, vrátí jim to. Plánovat můžete i krásnou dovolenou, ovšem s rozvahou. Je důležité tam, kam chcete, dorazit celí.....
Přeji všem hodně rozvahy, odvahy a touhy k docílení všeho, co si naplánujete sami. I když vlastně v této době je všechno jinak ze dne na den a za NÁS PLÁNUJÍ JINÍ, A TO BEZ ROZVAHY....ale s náramnou odvahou....

P.S. doporučení pro velmi odvážné: v dubnu vládne zem a ta také přitahuje, proto je velice vhodný čas na defenestraci......nenadřete se, bo ti šmejdi mohou vyskakovat z oken dokonce i sami!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz