Červenec 2016

PRO "POZITIVNÍ SLUNÍČKA A PUSINKY:

Nebojte se v červenci ničeho, protože se vám - silou vlastní vůle a myšlenek - bude neskonale dařit, a to ve všem. I když neumíte plavat, skočte do lákavě vlnících se peřejí, neboť síla, kterou v sobě máte vás bude držet nad hladinou a i kdyby ne, po hodině a půl pod vodou se vynoříte zcela v pořádku a bez poškození mozku. Jestliže letíte na dovolenou a nastupuje na palubu těhotná žena v burce, z níž se po startu vyklube muž tmavé pleti, s vousem po pás a zbraněmi, které jste si spletli s těhotenským bříšem, nepropadejte panice - všichni pasažéři se spojí myšlenkami a v kruhu a držíce se za ruce donutí tohoto muže porodit zdravé děcko, a to bez nástřihu hráze. Zkrátka a dobře: Neobávejte se ani nehod v autě, ani doma, násilí, okradení či jiného nebezpečí, protože váš úsměv, pozitivní myšlení a předobré srdíčko je zárukou vašeho kvalitního života, a to nejenom v červenci.


PRO NÁS OSTATNÍ:

Upozorňuji, že takové štěstí, jako "sluníčka" mít nemusíte. Spíše naopak. Kdo dostal v červnu jednu facku, tak v červenci dostane řádně přes hubu! Kdo má obavy z létání, tomu nedoporučuji odjet do Tunisu autem, ale spíše tankem - půjčte si nějaký od sběratele - oni mají ty stroje vymazlené! Ovšem do mnohých, inkriminovaných letovisek a na pláže si přibalte neprůstřelnou vestu. Sice se méně opálíte, ale neželte toho - ono to slunce už není to, co bývalo, že? Sedmý měsíc je měsícem nemocnic, tedy na tom budou podstatně lépe ti, kdož se nechají ve špitálech zaměstnat (Německo, Rakousko), než ti, co se tam dostanou po předchozí hádce s kýmkoli, buď na lůžkové, či patologii. Obě oddělení se moc neliší - velice nikdo si vás nevšímá, ale na patolce je větší klid a navíc - standardní teplota. To se v hicu hodí. Na cestách bude také veselo: mnozí se smíchem budou dusit, neboť jsou pod vlivem pervitinu, jiní rumu a pokud se vy osobně zaradujete, že před vámi brázdí dálnici stará škodovka, kterou řídí muž v klobouku, raději zastavte na nejbližším odpočívadle. To, že jede před vámi náruživý sběratel veteránů zabudněte, neboť to bude zcela jistě stoletý statkář, který zapomněl nejenom kam jede, ale i to, kde je brzda a středovou čáru, vlivem zeleného zákalu, nevidí. Červencové, dovolenkové lásky jsou krásné, ale na sliby, že je to v případě mladíka neurčitého etnika "láska až za hrob" moc nevěřte a raději si zjistěte, odkud doopravdy pochází (na pas nedejte, je falešný). Ono sice "ukamenování" má své kouzlo, ale pro Evropanky je to silný, černý kafe...

Pokud tomu, co jsem napsala ještě moc nerozumíte, pročtěte si "ČERVENEC PRO DĚTI" a vyberte si, kterou Karmuchu (Karmu) do svého života pustíte příští měsíc. Máte to i ve verších a polopaticky, tak snad vás to uchrání před kroky, které vedou do zadní, spodní části zad! Hodně štěstí všem!

ČERVENEC PRO DĚŤŮRENCE (pokud neumí číst, přečtěte jim to)

(Babucha Sedmucha zlá...)
SEDMUCHOVÁ BABUCHA NAŠEPTÁVÁ DO UCHA ZLOST, NÁSILÍ A ZLODĚJINU.
NEUZNÁŠ PAK SVOJI VINU A TREST ZA TVOJE ŘÁDĚNÍ VYŘEŠÍ AŽ VĚZENÍ. JE TO BÁBA MEČE, KŘÍŽ TI NA KRK POVĚSÍ A SKUTKY TVÉ OPLÝVATI BUDOU VELMI ŠPATNOU POVĚSTÍ.
JAK TA STRAKA BUDEŠ KRÁST, LIDI I SVÉ BLÍZKÉ MÁST,
OBLIČEJŮ SEDM BABA DÁ TI A JMÉNO, KTERÝM PYŠNITI SE BUDEŠ ZNÍTI BUDE – SEDMILHÁŘ!
SOUDCE, BA I KATR BUDOU VÍC JAK BRATR. SESTROU TVOU PAK PODVODNICE, SESTŘENICÍ VRAŽEDNICE A OTCEM SVĚDOMÍ TVÉ PODLÉ.
MATKA ZAVRHNE TĚ, OPUSTÍ A DVEŘE ZAVŘE TI, NEBOŤ NEDOPUSTÍ, BY SE STALA I ONA TVOJÍ OBĚTÍ.
PUSTÍŠ-LI SI DO ŽIVOTA TUTO KATASTROFU NEBUDOU LITOVAT TĚ ANI TROCHU! NENÁVIDĚN ZŮSTANEŠ, ZAVŘOU TĚ, ČI ZAHYNEŠ.

(Babucha Sedmucha dobrá...)
BABIČKA SEDMIČKA JE TAKOVÁ SESTŘIČKA.
POFOUKÁ A POHLADÍ, RÁNU NA TĚLE TI ZAHLADÍ, DUŠIČKU UZDRAVÍ, NOŽIČKU POFOUKÁ A V DĚKUJI NEDOUFÁ.
KARTY I POVAHY DOVEDE ČÍST
ČLOVĚČÍ ŽIVOTY ROZMOTAT A LEHOUNCE ROZPLÍST.
ŽEBRÁKOVI ŠATY DÁ, CHROMÉHO PSA ROZBĚHÁ.
A TO VŠE KONÁ S JISKROU V OKU, ÚSMĚV JEJÍ PODOBEN JE KOUZELNÉMU MOKU.
POMÁHÁ A CHRÁNÍ JINÉ, I TY DOBRÉ, I TY TROCHU VINNÉ.
NAPRAVUJE SVĚTA ŘÁD A JE S KAŽDÝM KAMARÁD.
SLUNÍČKO JÍ ŘÍKAJÍ NEBO TAKÉ ANDĚL. KOUSEK PO KOUSKU SE ROZDÁVÁ, JE TO JEJÍ ÚDĚL.
A KAŽDIČKÝ KOUSEK JEJÍ LÁSKY VYHLAZUJE LIDEM VRÁSKY A HLADÍ JE PO DUŠI, COŽ OSTATNÍM MOC SLUŠÍ.
PUSŤ SI JI DO ŽIVOTA A BUDEŠ ŽÁDÁN, LÉČIT I ČAROVAT, NAPRAVOVAT ZÁDA, POMÁHAT A LÁSKU ROZDÁVAT, A TO SAMÉ BUDEŠ TAKÉ DOSTÁVAT!
(z knihy "Nepohádky" - karmalogie pro nejmenší...)

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz