Červen 2016, aneb Babovřesky podle Hannah

Ano, přátelé! V červnu pocíte hněv žen, matek, milenek, zaměstankyň i vedoucích manažerek a věřte, že to nebude nic příjemného! Baby se nám rozjedou jak sax, bo už toho budou mít plný lakýrky a začnou čistit prostor kolem sebe, aby se náhodou neudusily, protože už nyní lapají po dechu.
Výrostci, kteří využíváte mamahotelu - pozor!!!! Schylují se nad vámi mraky a pootevírají se dveře azyláku, takže běžte na zgarbiště a vyhrabte si tam nějaký kufřík na osobní věci, jinak vás vaše muter vykope nahé před barák a můžete být navíc zatčeni jako Adamité. To vše vaše máti provede bez zbytečných řečí, aby neplýtvala kyslíkem a za stoického klidu, ale vaše slzy, nářky a předstíraná deprese, či pomatenost vám bude platná, jako mrtvému zimník. Ví co dělá, udělá to ráda a hlavně - musí, jinak by zcvokla. Pokud budete v tento okamžik přidrzlí, vlepí vám takovou, že se vrátíte s patama od sněhu, si pište!
Manželé by také měli udělat krok stranou, nebo si alespoň trocha počíst cosi o Skylle a Charybdě a pokud se ženě nevěnovali do teď, jedna návštěva kina na "Titanik" to už nezachrání, spíše ho to potopí...
Lhaví milenci, slibující, že se rozvedou budou mít peklo ještě větší, protože jim na to přijde jejich vlastní žena, takže udělá kus práce za milenku, což té které ženě hodně uleví.
Nastane chaos ve vztazích, hádky, rozepře a konečně většina žen pojmenuje věci pravým jménem, což ale zase vydrtí toho druhého. Přetahovačka o děti, střídavky a pobyty u druhého rodiče mohou být provázeny vzdorem všem zůčastněných, takže raději hubu na zip, ruky do kapes a úsměv patologického sluníčkáře na tvář, jinak dojde i k těžkým momentům, kdy budeme zvažovat, zda nám tento život stojí za to, či zda se raději uchýlíme do prostředí ženské věznice, či chlaďáku na patolce... Děti nemusejí být z návštěv u druhého rodiče vráceny včas nebo vůbec, a vygraduje to červencem a srpnem. Tedy dobře zvaže, dámy, zda pošlete své děcko na prázdniny do Pákistánu, po boku jeho otce téhož původu, s nímž jste se seznámila na netu před dvěma lety...
Úlevu totiž baby už letos potřebují, zastavit se, popřemýšlet, kde dělaly jen kravky, hadry na zem, popř. dojné vemenice, kde s nimi vytřeli podlahu, kde chybovaly ony samy a kde je potřeba nastavit zrcadlo nejenom sobě samé, ale i ostatním. A to jde ztuha, obtížně a mnohdy z posledních sil... zdraví se totiž ohlásí velice nepříjemým a bouřlivým hlasem, bo je zároveň rok nemocí, nemocnic a léků.
Letošní rok 2016 je rok žen, jejich proher, výher, pořádků a harmonie. Je to období, kdy se bouří, chtějí utéci kamsi daleko ode všeho, co je na ně - jak na soumary - naloženo. A v jejich úsilí jim pomáhá sám bojovný MARS, takže jim běžte raději všichni vy, co s nimi nemáte dořešeno, z cesty. A velice rychle, než vás převálcují.
Ale také - jak říká "Kotouček", bába porodní: "Žena utáhne tři lodě proti vodě... a když je pak v řiti a ohlídne se, kdože jí pomůže, nikdo tam nestojí...". Takže se můžete, kamarádky, cítit jako osamocené bojovnice za to, co ostatní nechápou a nemusí být kolem vás nikdo, kdo by vám ze septiku života pomohl aniž by se smáchal s vámi.
Přeji všem ženským, aby byly silné, všem mužům, aby jim byli nápomocni v obtížích, dětem přeji, aby si vážili matek, páč mají jen jednu (neplatí pro kutily, ti maj matek nadbytek), zaměstavatelům doporučuji ukázněnost vůči něžnému pohlaví, nebo dostanou neněžně po pohlaví a nám všem babám?

Abychom do toho šláply, zařadily jedničku a pomaličku se rozjížděly právě tím směrem a tou cestou, na níž se budeme kochat, žasnout a láskou přetékat. Abychom zvládly i ty nejdivočejší srákořice, které před nás postavil sám pan ŽIVOT a s úsměvem na rtech a jiskrou v oku jsme si řekly: "Tak..a je to cajk!"

P.S. A nebojte sa, chlapi, váš "čas" se blíží! V letech 2017 a 2018 si užijete ten samý "kouř", co ženy letos!

Vaše Hannah

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz