Březen 2016

Pokud jste přežili únor, pak hurá do března! Nápady můžete mít poněkud schizofrenní a originální, ale velice se s nimi nikomu nesvěřujte, protože by k vám zavítali kluci z odchytu psychiatrické léčebny. Následná "léčba" by z vás cvoky udělala poměrně brzy.
Měsíc březen si zapamatují všechny ženy, které zjistí "březost" a bude pouze na nich, jak s tímto "břemenem" naloží. Mohou se i plnit baby boxy, ale spratka, který má metr čtyřicet a je vyživován hamburgry, tam prostě nenarvete. Pro všechny těhule ale platí obezřetnost v pohybu, takže bych patrně nelezla na Gerlach, či umývala okna bez kvalitního úvazku. Při řízení jakéhokoli dopravního prostředku se nekochejte smeťáky, kolem nichž projíždíte, ani se nehádejte se svým spolujezdcem, natož tak, abyste počítali běžence, kteří vám místo černé kočky přeběhnou přes cestu, ale myslete na rychlost a značky, jinak se velmi originálně vyvalíte.
Partnerské potyčky se mohou řešit docela empaticky, ale kolem 8, 17 a 26. 3. raději zapomeňte kde máte zbraň, bo by vás popadl originální způsob, jak zavřít neustále ukecanou hubaturu partnera. Vězení je sice dobrá věc, kde nemusíte platit složenky a starat se o každodenní stravu, ale když jste pak nuceni vařit kafe cigánskému baronovi a patnácti cizincům kdesi z Pakistánu, přejde vás řeč a svého činu budete pěkně litovat. Tento měsíc pozor na jedy a otravy nejenom z běžného jídla, které již otráveno je, ale také na jedovaté žvásty a kecy, které nebudou brát konce. Doporučuji špunty do uší, tmavé brýle na očiska a nečíst všechno, co se vám namane, protože jednoduše zblbnete. Těm, kteří již zblbli toto nehrozí, protože maj všechno víte kde?! Jsou tím pádem krok před námi....
Myslete svižně, přemýšlejte originálně a vytáhněte i z paty originální způsob jak bydlet a pracovat, jak komunikovat a jednat a nachystejte se na květen, kdy tyto své představy můžete realizovat, protože se vám to zadrhne v dubnu, ale nic hrozného to nebude. A protože je březen i o barvách a lesku, hoďte nějaký melírek, či origo páčo, barevné hadérky i kabely a ty z vás, které to bude táhnout k tetování odrazuji od "tatéra", jenž prošel Pankrácem. Spíše vyberte nějakou firmu, kde používaj desinfekci, neboť rány někdy hnisají a otrava krve také není košer. Zkrášlovací procedury v obličejové části vůbec nedoporučuji, ovšem ty z vás, které fakt touží po tom, aby měly pysky jak pneumatiky patně neodradím, stejně jako všechny ty, kteří si nechtějí spořit do "strožochu", ale věnují nemalé obnosy peněz za piersing (ten jde následně zpeněžit ve sběrných surovinách, až dostanete rozum, nebo až vás zátěž železa stáhne pod vodu v místním aquaparku).
Tedy hodně štěstí, zdravého rozumu, selského uvažování, originálních myšlenek a hodně barevný měsíc!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz