Září 2015

Září je vždy měsíc, kdy bychom měli rozdělané věci ukončit, dodělat a zazipovat, protože následuje takové váhavé říjnové nicnedělání... a pak PRÁSK...LISTOPAD!!! Dnes už chápu, že nástup do školy vymýšlel neznalec, protože jinak by to hodil na leden...
Pokud máte rozválané těsto na buchtičky, tak neváhat, ušúlat bochánky a dopéct! Cokoli rozdělaného dodělat, i kdybyste měli DORAZIT chlapa pantokem, URAZIT tisíc kiláků pro penízky, které jste půjčili, VYRAZIT komukoli dech tím, jak jste rázní, nebo PRORAZIT bariéry úředníků a právníků! Kdo to nebude schopen udělat, NARAZÍ.... A to hned v listopadu, kdy se k němu tento malér vrátí v podobě lištěné facky přes celou hubu...
Kdo se rozhodl, že frockovi dospělého věku ukáže, že má ruce na prácu doporučuji, aby mu je na dva dni svázal za zády. Záhy pochopí, že je má a že je vlastně potřebuje...nebojte se!!! Doporučuji pouta , ale ta zakoupit v sex-shopu, neboť pokud byste si je šli vypůjčit na nejbližší služebnu, patrně byste se vrátili s několikaměsíčním skluzem a děcko by zdechlo na hlad....
Kdo váháte, zda zůstat v domku, do něhož prší i přes to, že to u muže urgujete už šest let, jeďte do Bauhausu, kupte na střechu igelit, sbalte si kufry a vypadněte, než vám to spadne na hlavu. Pokud ho hépne na shnilého chlopa, nedá se nic dělat, měl to spravit, ale vy jste udělala to, co bylo čestné, ne?
Kdo váhá, zda partnera, kterého zná pouhé 3 měsíce, má či nemá nastěhovat do své uklizené klícky, tomu doporučuji , aby to udělal ihned, neboť devítka je konec a ten brajgl, který vám v bytečku udělá, bude vlastně začátek konce, takže to budete mít do listopadu z krku a nepovleče se to jak nechutná lajna hlenu za slimákem.
Kdo si není jistý, zda rozvodové papírky podepsat, či nikoli, ať se zeptá kamarádky, chlapům v této situaci rády poradí milenky a hned budete mít jasno!
Kdo si není jistý tím, zda vybral dítěti správnou školu, to zcela jistě pozná v listopadu, kdy začne děcko jančit, tedy nechejte vašemu potomkovi právo volby, i kdyby chtěl z gymplu přestoupit na řezníka, protože nadcházející doba mu může zajistit v tomto oboru slušný příjem.
Kdo váhá, zda odejít z práce, kde je šéf jakkoli odpudivý a ještě k tomu si dlouhým, lascivním jazykem může i učesat obočí, tomu pročísne hřívu také listopad, tak dělejte do té doby raději mrtvého brouka, aby vám neslezlo háro celé. Stejně budete práci měnit, ale troška jste to zapinkali, co?
Kdo.....ale to vlastně nemá cenu, protože bych se dostala do mnoha oblastí se společným jmenovatelem a závěrem: CO TĚ OBTĚŽUJE, TOHO SE ZBAV!!!
Připravte se na diktátorství, neboť o tom je září, na autority bez mozku, na "rozumné řeči", které vás akorát tak unaví a na bolesti hlavy! Nemějte hlavu v oblacích, myslete na sebe a ne na to, jak se bude cítit tchýně, když zazdíte průchod do vaší ložnice a žvýkačkou zalepíte klíčovou dírku! Dokončete, dokončujte a dodělávejte, protože bez toho, aniž byste ukončili a uzavřeli jedno, nemůže přijít jiné, lepší a krásnější....

Hodně zdaru všem a hlavně: nevěšet hlavu, protože všechno ide, akorát malé děcko sa plazí. Jasné?

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz