Únor 2015

ÚNOR sice je bílý a pole sílí, ale my lidé můžeme klidně o ty síly přijít. Budeme řešit ty druhé, místo toho, abychom řešili sebe a svá rozhodnutí, která byla udělána kvapem.

A tento měsíc nám pořádně zakroutí krkavicemi! Špatná rozhodnutí nám do života pomalu vplují a stěčou jako infikovaný hlen, ale my budeme hledat chybu v jiných. Pokud jste kohokoliv opustili bez promyšlení a navíc podle vzoru "jedna blbka povídala", tak vás to bude hodně mrzet, ale až tak v listopadu. To si pak vyrvete zbytek vlasů, bo to, co jste na hlavě měli ještě v lednu, si vzteky do toho listopadu vyrvete sami.

Návraty již pak možné nebudou a narazíte na kohosi, kdo vám nejenom narve na očiska svařovací kuklu, či růžové brýle, ale dá vám následně i pořádnou lekci!

Někteří se uchýlí k chlastu, jiní do Dobřan, kde je fakt dobře, když mi jebe a jiní začnou hledat "něco lepší"ho", aniž by si uvědomili, že se nic nelepší, ale horší. Kdo mi bude tvrdit, že se mu s věkem ostří a zlepšuje zrak, tak se tady zapomněl z jedné pohádky o Dlouhém a Širokém.

Měsíc nejtěší Karmy nám pořádně rozhodí sandál a rozdá docela špatné karty. Takže bacha na to, co držítě v paprči a co hodíte na stůl, aby jste nechodili po žebrotě, či pěčovatelských domech, bo tam by nikdo ani nemusel vědět, že jste již dva roky umřítí !!!
Doporučuji si ohlídat to, co mám, i když je to už staré a unavující a začít řešit "neřešitelné" až v březnu, kdy se z toho všeho vykecáte a bude vám to dokonce myslet.

Březen bych také doporučovala ponechat jako svátek lásky, bo pokud se do reje oslav vrhnete 14.2. , můžete dopadnout podobně, jak jistá dáma Reeva, která se u svého milého Oskara byla jen vymočit, a skončila rozstřílená na mraky, bo si ji běžec spletl se zlodějem, který mu kradl toaleťák. I když má "lež krátké nohy" a Oskar také, za dva a půl roku může být opět na svobodě a běhat o závod.

Potomka Giuseppeho, který má zornice jako kola od tatrovky neberte na oční, ale na detox, bo cosi požil a pokud to nechytíte včas do vlastních rukou, profetuje vám barák, spodní prádlo včetně řetízku s Madonou od neznámého Itala, z jedné dávné a krásné dovolené....

Takže, přátelé - nedělejte blbosti, 40x měřte, než do čehokoli říznete a raději žádná zásadní rozhodnutí. Dělejte "mrtvého brouka" , a pokud nevíte, jak vypadá, zaběhněte si do muzea. Je jich tam jak much.

Přeji všem, ať únor zvládnete mistrovsky a s nadhledem, i když už nyní vím, že se to mnohým nepovede. Ale jak říká jedna má kamarádka: "NEBEČ, ŽE SA TI ZDRŠTÍ MLÉKO, KDYŽ JEŠTĚ NEMÁŠ NADÓJENÉ".....

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz