Srpen 2015

Je to měsíc ohně, peněz, dopravních prostředků, zahraničí - ze zahraničí i do zahraničí, přesunů mas lidí, rozšiřování rodin (doufám, že ne běženci), měsíc těhotenství, zakládání rodin, ale i odchodu od rodin.

Finance se budou propírat na všech úrovních, ale protože vlastně ty hrachy už ani neexistují, neboť jsou virtuální a běžné peníze mají pouze nejchudší, supermarkety, dealeři drog a obchodníci s lidmi, tak očekávám nějakou krizi v bankovním sektoru, která vyvrcholí v únoru, nebo na jaře 2016....Tento letopočet totiž v sobě nenese náznak peněz, a tak nevím, kam zmizí, kdo krachne, či které banky padnou na hubu. Ono-banky ani tak ne, jak drobní střadatelé....Finanční systém se řítí do análu, stejně jako celá EU se svými obětními beránky, v podobě 28!!! členských států. Pokud toužíte být žebráky a bezdomovci, nechejte si ve strožochu kačky, nebo éčka, pokud vám to trocha pálí a máte "cosi" bokem, asi bych volila jinou, stabilní měnu. Zjistěte si, kdo vám co dluží a chtějte peníze zpět, a to do konce roku, bo v příštím roce vám zbyde jen prázdná peněženka a dlužním úpisem si může vytřít......ječné zrno!

Svatby pohrčí jak o závod, ale dámy neví, že srpen, tedy osmička je číslo peněz a mužů, a tak budou ve výhodě jejich mužíci. Ty, které "pobraly rozumu", se vdaly v červnu, kdy je štístko na straně žen! Slova "pobraly rozumu" jsem dala schválně do uvozovek, protože si myslím, že svatba by měla být za odměnu po dlouholetém, bezkonfliktním soužití.....Ale je to pouze můj názor, který moc nerozšiřuji, neboť bych uvedla do bídy a nedostatku práce své známe, kteří se živí rozvodovými a následně majetkovými spory.

Rozmnožovat se budou snad i ti, kdož se nikdy množit nechtěli a spermie mají pomalé jak tlupa slimáků, a tak bacha lidi na to, kam co vložíte!!! Ženy ve zralém věku dělající doposud byznys by si měli uvědomit, že miminko je úžasná věc, ale roste, řve, nespí a následně "rakví" vše, co mu přijde do cesty, zatímco ony stárnou a je těžký záhul vést dítě do první třídy opíraje se o francouzské hole a vybavené defibrilátorem. Tatínky v podobě starších mužů sem nepočítám, zde je to množení opravdu jedno, neboť jsou stejně pořád v práci, ppř. velice brzy za ním docházíme na hřbitov. Ale právo volby mají, tak do toho, elegantní důchodci! Srpen bude zkrátka měsíc svatební, ale ptát se mě, zda se mám vdávat 29.8.2015 , i když vím, že můj snoubenec spí s mojí matkou je nad mé síly. A myslím, že i nad síly snoubenky!

Vše, co nemáte dořešeno si napište na papír a začněte řešit, protože příprava je důležitá a dokončovat "své septiky" musíte do konce září, nebo se vám příští rok rozlijí do obyváku a to bude teprve makačka. Staré a nefunkční zahoďte a připravte se na změnu života, kterou nám na sto pro zařídí příští, úchvatný rok! Ale predikce na rok 2016 dám na zeď až za několik dnů, a tak si - posledních pár dnů - užívejte srdíček, lásky, budliků a cmuků, protože pak už budete docela v depce. Mějte se úžasně, nezahořte láskou k suchému pařezu, i když i ten někdy "vzplane", rozdmýchejte v sobě žár odvahy ke změnám a zapalte se pro něco nového!!!

Hannah Nesvadba

 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz