Říjen 2015

ROZTÁČEJTE KOLO ŠTĚSTÍ...
Říjen bude ve znamení změn. Jakých, že? No takových, které si vytočíte na kole štěstí... Pokud se vám podaří do konce září dokončit všechny záležitosti, které jsou o ničem, je to dobře. Kdo ještě váhá, zítra má poslední den - sice stran dohod a mluvení to z vás poleze jak z chlupaté deky, ten druhý bude chápat pomalu, ale nevěšte hlavu! Budeme řešit ukončování pobytu, domova, vztahu, kamarádství, práce a všeho, co hnije, smrdí a zatěžuje nás, abychom se mohli pomalu rozjet do další etapy svého života.
Zda bude lepší, než ta předešlá, ptáte se? Pokud to máte promyšleno a jste si jisti, že změny potřebujete, tak ano... jestliže ale váháte, budete váhat celý říjen, což vás nikam neposune. Karmičtí osmičkáři si většinou letos pořádně sáhli na dno a to, jak se rozhodli se ukáže až v srpnu 2016, popř. v roce 2017. Takže se máme na co těšit. Dalo by se říct, že se mohou "osmičkově" zašprajcovat finance, dohody s ostatními, firmami i agenturami, muži a syny, rodinami i dcerami a vnuky, a to by nám mohlo udělat čáru přes rozpočet. Vše raději řešte diplomaticky, i když mě osobně to už moc nejde, řešte s nadhledem a raději ze sebe udělejte blbečka... Říjen je znamení Vah, myslím, že se nám tam přimoce i mrcha Černá Luna, ale diploška je na místě, stejně jako vztahy s těmi, kteří jsou nám prospěšní. S těmi, kdož nám jsou spíše na obtíž a škodí, s těmi pryč.
V říjnu si vyberte od všech to, co vám dluží, nebo se v listopadu dobijete do krve a v prosinci budete prosit Ježícha, aby vám donesl zabalený ořech v alobalu....Jeden!
Vztahy milenecké či partnerské navázané v tomto měsíci mohou "jít pomalu", ale ona na té hrůze, která nás obykle čeká při HRRR řešení, není na škodu.. Raději si Boba či Bobinku pořádně prověřte, jinak dopadnete jak Mynář...

TEDY - ZATOČTE TÍM KOLEM VE SVŮJ PROSPĚCH, ODHODLEJTE SE, UZAVŘETE NEPOTŘEBNÉ, A S TROCHOU DIPLOMACIE A POCHOPENÍ NAJDETE SVÉ ŠTĚSTÍ!!!

P.S. Ovšem je potřeba nezapomínat na to, že to naše "osobní štěstí" záleží především na tom, s kým žijeme a co od nás očekává ten který systém...

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz