Listopad 2015

"List opad" a má to i dopad na lidi. Budeme se rozhodovat, co si ponechat, co zahodit do škarpy a co za co vyměnit. Doporučuji hodně sil a odvahy, hlavně babám, které otevřou napráskaný šatník a budou se rozhodovat, co s tím vším udělat. Pokud je vám padesát a výše, tak ty maturitní šatky skutečně už použijte jako hadr na zem, protože se do nich stejně už nevlezete a vaši vnučku by krimplen drápal. Totéž udělejte v listopadu se vším, co už neslouží. Uvidíte, že pokud to dokážete "shodit" a zahodit, budete volněni dýchat. Týká se i partnerů, ale ti se nezahazují, protože by to bylo jednoduché a navíc - nejsou na tento druh ještě sběrné dvory a recyklovat se to nedá. Připravte se na souboje kdo půjde kam, kdo komu ustoupí a kdo koho otráví jedovatým, štířím ocasem.....
Sexaři půjdou za svým i přes mrtvoly, tedy chraňte děti i sami sebe před zneužitím, nebo - v lepším případě využitím. Na večerní rande do nedalekého parčíku, s jinochem ze seznamky, jděte jen v tom případě, že máte speciální baterku: jednak si s ní můžete posvítit, abyste nešlápla do psího exkrementu, ale v případě nebezpečí zmáčknete čudlík na spodní straně a jinoch dostane šupu jak od Kličky (boxer). Vím kde sehnat, ptejte se. Násilí jako takové a znásilňování má ještě trocha času, než se nám tady zabydlí hodní, chytří a krásní, opálení chlapci, takže vy, kteří na tento druh sado-maso čekáte, vydržte do dubna 2016. Pak si užijete!!!!
Měsíc to bude plný napětí, křiku, vyměňování názorů a soubojů styl "kdo z koho", takže je potřeba si uvědomit, proti komu stojím, co po něm chci a zda mi to stojí za to. Jestliže na vás řve partner už nějaký ten rok, tak vám listopad bude připadat jako každý jiný měsíc, ale zde doporučuji trocha se zamyslet, mám-li to zapotřebí, nebo zda "to" zahodím....Jděte po "příčině" a pokuste se nezahazovat vlastní život jenom proto, že prvotním problémem je neurotik se sklonem k velikášství a násilí.
Oni ti velikáši a velkolepé projekty budou v listopadu docela v kurzu, takže bacha lidi, ať nevymyslíte krávovinu, která by vás příští rok totálně zdemolovala - ať už jde o začátek podnikání "ve sběru šišek na topení", bo uhel není a dřevo se vyváží, nebo o založení tábora nucených prací pro politiky, kteří nejvíce kradou a všichni o tom ví. Ani šišky, ani zloději! Nic z toho se vám nepodaří, protože s tímto materiálem se prostě dělat nedá....
Jedenáctý měsíc je jako obvykle měsícem všech Býků, kteří mohou začít litovat toho, co udělali v květnu, ale i Vodnářů a všech, kteří se narodili 29,11,2 nebo 20 jakýkoli měsíc, tak si dejte bacha, ať toho víc nepohnojíte, jak napravíte. Zlodějina se nevyplatí, tyrani dostanou záhul ve věznicích a devianti - pokud je nechytí - budou dál deviantovat, protože je jich tolik, že to četnictvo nedokáže pobrat. Bude se střídat pláč, slzy a smích, agresivita s přítulností a já vám všem přeji, abyste si vybrali to, co vám dělá radost. Mějte na paměti, že je to jeden z "mistrovských " měsíců, takže se podle toho chovejte, staňte se Mistry svého života a dostane se vám uznání nejenom od vás samotných, ale i od okolí!!! Hodně štěstí všem.

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz