Leden 2015

Připravte se na start...

Zamyslete se na nad tím, co vlastně chcete a pokud si myslíte, že to dnes víte, v lednu příštího roku to pravděpodobně přehodnotíte. Letos jste ještě pod sedmičkovým drtikolem, který je sice trocha hrr a velice podoben tobogánu, ale ten další rok bude o SÍLE, MOCI, PENĚZÍCH, MUŽÍCH, ODCHODECH DO ZAHRANIČÍ, ČI ZA HRANICE VŠEDNÍHO DNE A MOŽNOSTÍ...
Co se SÍLY týče, té máte všichni na rozdávání, ale mnohým ji zabetonoval pohodlný fracek, ješitný a neschopný muž, či vedoucí v práci, nadstandardně vybavený idiotismem a nízkým sebevědomím, primadona, pletoucí si pekáč s vaničkou pro jorkšíra, či milenka, která ani tak netouží po vás, ale po vaší zlaté kartě... nikoli zdravotní, pánové! Takže si půjčte kango a odbetonujte se, budete to potřebovat!

Co se MOCI týče, máte ji taktéž. Moc je o tom, co mohu, nemohu, nad kým ji mám, nad kým nikoli, jakou ji mám a jsem-li schopen ji použít. Nejdůležitější je mít moc sám nad sebou... nad svými nedostatky, prohřešky, touhami a přáními. Nad negativními vlastnostmi, které máme všichni. Tedy je v naší MOCI být jinými, lepšími či horšími - dle libosti! Každý má právo volby, a tak rozhodnu-li se přitvrdit, přitvrdím, rozhodnu-li se stát láskyplným a chci pomoci kdekomu nebo budu hajzlíkem, to je vše v mé MOCI. Tak do toho!!! Spousta z vás žije v něčem, o čem se domnívá, že to nemůže změnit, že to není v jeho MOCI, i když uléhá i vstává vyčerpán, zlomen a nešťasten... Blbost a výmluvy! Pokud mě cokoli obtěžuje, tak se toho prostě zbavím, ne? Nebo se necháte na pláži obtěžovat komárem, či hovadem? Asi ne.....pěkně se po něm oženete, protože vás obtěžuje. Doporučuji to infiltrovat i do běžného života!

Co se PENĚZ týče, chce to rozvahu. A to celý rok. Hypotéka - pot vám stéká... Máte-li zaměstnání, o němž víte na sto pro, že jej budete mít i za 20 let, klidně se do toho dejte a bydlete "ve svém", ale pokud prodáváte škapulíře a korálky, blýštivé kamínky a vonné tyčinky v obchůdku, uprostřed návsi ve vesničce v podkrušnohoří s devadesáti žijícími obyvateli, tak si to raději rozmyslete... Ono - bydlet ve svém domě je super, ale danajský dar (takový dar nebo výtěžek a zisk, který způsobuje obdarovanému spíše potíže či zlo než užitek a spokojenost) v podobě dluhů by nebyl pro děti košer.

Co se MUŽŮ týče, ti budou houfně odcházet od svých žen za zlatokopkami, aby zanedlouho zjistili, že jsou bezdomovci a žebráci, mnohé budou opouštět naopak jejich ženy a nechají jim klidně na krku houf dětí, které muž chtěl, aby ženskou udržel ve vztahu a u plotny, tedy - chlapáci, naučit se prát, přebalovat a vařit, jinak skutečně zajdete na úbytě! Pokud se domníváte, že se o tu vaši "školku" postará milenka, dejte si přes hubu rovnou, protože milenka je na milování, ne na mateřství a vaření, jasné?
Odchody do zahraničí se týkají v roce příštím především žen, které přišly na to, že v tomto bordelu budou vždy jen námezdní síly a daňový poplatník, tedy z ruky do huby. Rozletí se do světa, kde práce ještě je, kde se za ni dokonce i platí, a snad i za vyhlídkou "úspěšného cizince ve vatě". Pokud bude mít přes obličej černý hadr, který se mu bude v oblasti rozkroku nebezpečně vzdouvat, nemyslete na slasti sexuální! Má tam totiž kulomet, či mačetu. Takže ropa neropa, princ neprinc, ruce na bradavky a zdrhejte, nebo budete muset konvertovat k islámu. Do světa nám budou hojně odcházet i děti, které jsou jiný ročník než my, mají jiné názory a požadavky a ve slově vlast hledají jen zdobnělinu jména Vlasta...

Za hranice všedních dnů a možností máte SÍLU a MOC jít všichni, ale chce to jen maličko popřemýšlet, hned ten první měsíc v novém roce, co chci, jak to chci, s kým to chci a hlavně - jak to nechci!!! Leden je první měsíc a jednička znamená JÁ!!! Dělejte jen co sami chcete, tak, jak to chcete, jak se vám to líbí a nedejte na to, že se to ostatním nelíbí... Zamyslete se sami nad sebou, jak jste spokojení, či zblití sami ze sebe, co ze sebe vydáváte druhým, co dostáváte a jak že se vám žije... To je úkolem ledna, tak konejte.  A nedejte na to, že mnohým ve vaší blízkosti zmrzne úsměv na tváři. Začněte pěkně od začátku, na startovní čáře svého, jiného života a uvidíte, že v cíli budete spokojeni. HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!!!

P.S. Upozorňuji všechny že VÍTĚZ JE SÁM...

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz