Červen 2015

Letošní červen si užijí zvláště ženy! Budou přemýšlet nad tím, zda nejsou hadry na zem, nebo loutkou kohosi , kdo necitelně tahá za špagáty a po prožitých depresích začnou jednat. Vezmou do ruky bič a mlátit mohou hlava nehlava....Nezaměstaní a lenošní mužici, či děti budou vypráskáni ven z baráku, nebo se o to mnohé dámy alespoň pokusí, ale doporučuji zazdít okna a půdu, vlezou vám tam nazpět, protože ví, že by venku pošli jak škodná. To, že vy jste vysílená a zesláblá do té míry, že se s klidem můžete převlíkat za bičem a spíte vestoje, to je nezajíma! Tedy výdrž a nedat na plané sliby. Pokud přeci jenom tito "vyhnanci" slíbí, že se napraví a budou aktivní, dopřejte jim té svodody, aby se napravili mimo vaše obydlí, neboť již víte, že jsou jako ekzém - neustále se vrací, svědí a hlavně - dráždí...
Milenci a milenky by měli být v pohotovosti, protože se mohou jejich zálety odtajnit, a to hlavně manželkami, či manželi. Pak to budou ale právě ty protějšky, kdo tyto "milence" vypráská ze své blízkosti, a tak mnozí přjdou o své jistoty, bydlení i kapesné. Nemálo záletníků a záletnic přijde dokonce i o děti a mohou být zpochybněni u soudu. Sociálky i OSPODy budou mít pohotovost, ale opět na nesprávných místech, takže nic nového.
Učitelé jsou již nyní natěšeni z toho, že "vypráskají" z lavic nastupující generaci, na rozdíl od matek, které při představě 2 měsíců "superzápřahu" hledají kohokoli, či cokoli, co by jim pomohlo "vypráskat" rozverné hady z domu. Nakonec se to podaří pouze některým šťastným a ty ostaní budou vábit září jak podnapilý myslivec....
Červen je hrozbou i pro zralé muže, na něž budou vrhat sladké pohledy ženy v dětských sukénkách, a to především v zahraničí, ovšem bacha chlapi na cukrovku a na pohlaví. Ne každá žena je ženou a ne každý muž je skutečným chlapem. Pokud nechcete po dovolené skončit v blázinci, pěčlivě rozlišujte kdo je muž, kdo žena a kdo android, nebo hemoroid.
Ošetřete si vlastnická práva na domy, byty a chaloupky. To, že bydlíte v domku přítele, který ho postavil na pozemku bývalé tchýně a za peníze bývalé přítelkyně ještě neznamená, že je tam váš stabilní domov. O práva se může přihlásit jak tchýně, tak i bývalka, která byla v době rozchodu s "vaším" nynějším partnerem tak euforická z toho štěstí, které jí potkalo, že pozapomněla na to, co čí je! V případě, že chcete jen domek zvelebovat a dřít na panském, a to zcela zdarma, gratuluji, dobračky a blbky se hodně cení a jdou na dračku!!! Pokud již nastane vaše vystěhování nebojte se, nebudete dlouho sama a bez dřiny!!! Okamžitě po vás šáhne další kreatura a dokonce vám zakoupí i pracovní rukavice a gumáky s motivem rudých růží.
Hodně dobrých rozhodnutí , vyvarovat se klopýtnutí - vám všem po celičký červen - Hannah přeje!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz