Březen 2015

Už v neděli bychom si mohli maličko odfouknout a s radostí nakopat do gebeně měsíci, který nám zavařil a těšit se na to, že podobný mazec nás čeká až za 9 měsíců. Ti, kteří čekají rodinku (a ještě o tom ani neví), nechť si naštudují znamení Štíra, a to nazpaměť, jinak budou na mašlu, ostatní to, co je potkalo v únoru a nedořešili nebo obkůřili, dostanou opět na stůl v listopadu, ale v syrové podobě, jako kus hověziny, která švácne o zem, aby konečně hnuli prdelí!
Ještě tak do 5.3. doporučuji ponechat ruce v kapsách a ty zašít, nervy dát do mrazáku a na pusu dozičák. Neremcejte, nebuďte agresivní, nebo se vám to hned 7.3. nevyplatí a kdosi vám upraví fasádu. Sice to dokončí až pan doktor Pomahač, aby vám to k něčemu bylo a okolí vás opět poznalo, ale věřte, že v březnu nemusíte být zmalovaní jako velikonoční vajca!
Otrávení jak "koblížky od Anrdušky" mohou být i milenci a milenky, které již od února sleduje poctivý soused a napráská to, bo nemá co dělat a navíc - je to náš národní sport. Pak budete vysvětlovat, řvát a bránit se, což vám bude k ničemu, protože váš soused má vysoký důchod ( policajt ve výslužbě), koupil si chytrý mobil a ve své tuposti pořídil videonahrávku, jak se na milence přisáváte u záchodků v supermarketu.
Březen je tradičně o originalitě a březosti, ovšem co si vyberete, je na vás. Druhé nedoporučuji, zvláště potkáte-li partnera v Pendolinu a ke spojení vášní dojde, na krátkou dobu, někde u Pardubic. Mohl by se vám také narodit perníkář! Originalitu spíše spojte s výběrem jarního barevného oblečení, aby ostatní, kteří s vámi přijdou do styku neměli pocit, že už šestadvacet let držíte smutek za klíče, které vám kdosi ukradl na "Národní" a cinkal s nimi za vás! Barvy jsou hitem již dlouho, ale černá teď nefrčí. Snad jen u IS,stejně jako oranžová.
Březnové nápady a myšlenky jsou k nezaplacení, což se netýká pana Babiše, ten by měl jít do umělého spánku, aby nenapáchal více škod. Ostatní mohou klidně realizovat to, co se jim vylíhlo v hlavě, protože to bude opravdu jedinečné! Ovšem nápad, ve stylu "psího hotelu v Čierne pod Bruchom", kde je osada cigánů a padesát zatoulaných psů, s pěnou u mordy, by nebylo to pravé ořechové! Z toho, co uslyšíte z médií můžete být otráveni, otravovat svými kecy budete i jiné a chuť "pokecat si" cokoli, přijde i na konzumenty rajčat!
V březnu se začnou zapalovat lýtka, bouchat hercny a s puberťáky to bude třískat o zem, tedy klid a dvojku na stůl, neboť by bylo horší, pokud by třískaly muničáky narvané kdo ví čím, nebo bomby, které by někomu zcela "náhodně" vypadly z letadla....
Je dost možné, že v tomto měsíci budete mít dojem, že krom vás bydlí ve vaší garsonce ještě někdo jiný a hovoří s vámi. Nebojte se, nejde o žádného lumpa, co vás chce vykrást, nedej bože znásilnit, ale plíživě se k vám blíží schíza. Také ti z vás, kteří budou mít problém, aby si na zbytnělém krku uvázali kravatu, či zapli knoflíček, se nemusí obávat nadváhy! Nebude to kilečkama navíc, ale vole. Kdo si myslí, že mu nadávám, uvedu slovo na pravou míru - struma. Takže pelášit tam, kde vám pomohou...

HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM ORIGINÁLNÍM LIDEM A JE JEN A JEN NA VÁS, CO VYMYSLÍTE, JAK SE ZAMYSLÍTE, HLUBOCE PROMYSLÍTE A NAKONEC DOMYSLÍTE A ZREALIZUJETE!!!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz