Říjen 2014

Tak, a začneme váhat…

Udělali jsme dobře, že  jsme praštili s prací u praštěného šéfa?

A co náš Bob, kterého jsme vykopali  s igelitkou a žínkou do tmy?
Copak naše děti, jimž jsme už konečně, v jejich devětatřiceti letech, přestali dávat peníze na jízdenku? Neumřou ti nebožáčci hladem a nepojdou na souchotě? Budou nás mít vůbec rády ? Nešoupnou nás na eldéenku?
A co ta naše „dvacítka“? Nebylo lepší si ji nechat jako pojistku stáří? V osmapadesáti už sakra musíme přemýšlet jinak, ne?
Neunáhlili jsme se s nabídkou dovolené, když se známe sotva dva měsíce?

A co prodej bytu? Bylo to správné rozhodnutí, když odjíždíme za prací do zahraničí? Neměli jsme ten byteček raději pronajmout???
A tak bych mohla pokračovat až do Mikuláše, ale nikam by to nevedlo. To, co se ukončilo, udělalo a vzniklo, to, co už je jaksi v říjnu skutečností, tak nad tím neplačme, i kdybychom pojídali, hladní jak psi, žížaly, neboť jsme už konečně opustili „zlatou kartu“ a „zlatou klec“! Nezačínejme znova to pracně ukončené, nevstupujme do téže řeky a pokusme se neopakovat své chyby, protože bychom zaplakali…. A kdy? No, hned v listopadu!

Říjen je o přemýšlení O SOBĚ. O mě… A pomalé přemýšlení, protože jednička je JÁ a nula ZPOMALUJE…Tedy alespoň v Karmalogii - karmické numerologii. V bance nula navyšuje částku, ale to se nás tento rok netýká, snad až ten příští, který bude osmičkový. Takže se zamyslete sami nad sebou, dlouze a pomalu – co se vyvedlo, co jste totálně doprznili, komu jste ublížili, komu pomohli a dumejte, jaký byste chtěli rok 2015, a začněte na tom pracovat. Dobrou radu typu: Pošli tu myšlenku nahoru a stane se ti to – to bych nechala srdíčkářům, naivkám a elévům, protože tam nahoře to za vás neudělají (a navíc – měli by tam teda pěkný bordel. Na pozemskou práci fakt nejsou!!!). Vy sami se musíte snažit shodit ze zad poslední batohy plné šutrů (zapráskaného šatstva a příživníků), které vám hrbí záda a pořádně se nadýchnout…Ten nádech budete potřebovat přátelé, protože už následující měsíc nám pořádně zatopí, a pokud nebudete mít okysličený mozek a vizi vlastního života alespoň v hlavě, tak v listopadu uděláte totální krávovinu, nad níž budete kroutit hlavou ještě mnoho, mnoho let!!! Takže rozum do hrsti, uvařit kafčo, a zamyslet se nad životem. Kam chci jít, s kým, jak a hlavně PROČ. To je totiž slovo, které je v životě stěžejní, i když ho učitelé vůbec nemají rádi…a mnozí rodiče také ne.

HODNĚ ŠTĚSTÍ V PŘEMÝŠLENÍ přeje Hannah!

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz